Elektronika.lt

Elektronika.lt - elektronikos, informacinių ir
ryšių technologijų portalas

Adresas: http://www.elektronika.lt
El. paštas: info@elektronika.lt
 Atspausdinta iš: http://www.elektronika.lt/naujienos/verslas/68168/paskaiciuota-kiek-kompanijos-praras-del-prekybos-draudimo-su-huawei/spausdinti/

Paskaičiuota kiek kompanijos praras dėl prekybos draudimo su „Huawei“

Publikuota: 2019-05-21 19:12
Tematika: Verslo naujienos
Autorius: Mindaugas Klumbis
Aut. teisės: ©MiTech.lt
Inf. šaltinis: MiTech.lt

Prekybos draudimas su „Huawei“ atsilieps ne tik patiems „Huawei“ bet ir kompanijoms, kurios tiekia įvairią įrangą kinams. Tarp prarasiančių pinigus yra „Intel“, AMD, „nVidia“, „Qualcomm“ ir daugelis kitų. Skaičiuojama, kad JAV kompanijos iš viso neteks apie 11 mlrd. JAV dolerių pajamų dėl draudimo prekiauti su „Huawei“.

„Goldman Sachs“ pateikia savo skaičiavimus, kas kiek praras. „Intel“ neteks apie 84 mln. JAV dolerių pajamų, o tuo tarpu AMD praradimai bus 28.66 mln. JAV dolerių. Nors AMD praras ir mažiau pinigų, bet žiūrint į visas kompanijų pajamas AMD šios netekties bus paveikti kiek daugiau už „Intel“, nes didesnis procentas pajamų buvo gautas būtent iš „Huawei“. AMD pajamos iš „Huawei“ sudarė 2 % visų pajamų, o „Intel“ tai yra 1 % visų pajamų. Pavyzdžiui, „Qualcomm“ dėl draudimo prekiauti neteks 5 % savo pajamų, o „nVidia“ praradimai bus tik 1 %.

‡ 1999–2020 © Elektronika.lt LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!