Elektronika.lt

Elektronika.lt - elektronikos, informacinių ir
ryšių technologijų portalas

Adresas: http://www.elektronika.lt
El. paštas: info@elektronika.lt
 Atspausdinta iš: http://www.elektronika.lt/naujienos/verslas/52712/lenktyniu-pabaiga-samsung-ir-lg-ismaniuosiuose-telefonuose-neketina-naudoti-4k-ekranu/spausdinti/

Lenktynių pabaiga: „Samsung“ ir LG išmaniuosiuose telefonuose neketina naudoti 4K ekranų

Publikuota: 2015-12-21 09:10
Tematika: Verslo naujienos
Aut. teisės: ©TopCom.lt
Inf. šaltinis: TopCom.lt

Internetinis leidinys „inews24“ pranešė, kad „Samsung“ ir LG į naujus savo išmaniųjų telefonų flagmanus, kuriuos planuoja pristatyti kitų metų pirmajame pusmetyje, nesiruošia montuoti didesnės nei „Quad HD“ rezoliucijos ekranų. Nepaisant to, kad abu korėjiečių IT gigantai yra paruošę 4K išmaniųjų ekranų gamybai, jie nematote tame prasmės, nes rezoliucijos augimas padidina kainą ir išskiriamos šilumos kiekį bei sumažina prietaisų našumą. Be to, jų modernios 2K matricos savo ryškumu ir energijos vartojimo efektyvumu lenkia konkurentus.

Lenktynių pabaiga: „Samsung“ ir LG išmaniuosiuose telefonuose neketina naudoti 4K ekranų

Vienas iš nedaugelio sektorių, kuriuose mažų 4K ekranų naudojimas yra prasmingas, yra virtualios realybės šalmai. „Samsung“ tokį savo gaminį pavadino „Gear VR“. Nepaisant to, kad gamintojas ketina ir toliau sutelkti dėmesį į virtualios tikrovės segmentą, kokybiško turinio trūkumas veda prie to, kad net Ultra HD raiška šiems prietaisams kol kas nėra būtina.

‡ 1999–2025 © Elektronika.lt LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!