Elektronika.lt

Elektronika.lt - elektronikos, informacinių ir
ryšių technologijų portalas

Adresas: http://www.elektronika.lt
El. paštas: info@elektronika.lt
 Atspausdinta iš: http://www.elektronika.lt/naujienos/verslas/5068/bendrove-sap-bendradarbiauja-su-europos-komisija-kad-butu-galima-visapusiai-nustatyti-e-vyriausybes-europoje-verte/spausdinti/

Bendrovė „SAP“ bendradarbiauja su Europos Komisija, kad būtų galima visapusiai nustatyti e-vyriausybės Europoje vertę

Publikuota: 2006-08-04 16:26
Tematika: Verslo naujienos
Inf. šaltinis: SAP AG

Bendrovė „SAP AG“ (NYSE: SAP), remdama pastangas didinti informacinių technologijų poveikį ir mastą vyriausybinėse institucijose, šiandien paskelbė, kad bendrovė prisijungs prie Europos Sąjungos valstybių narių 2006 m. rugsėjo 13 d. Helsinkyje, Suomijoje, vyksiančioje konferencijoje „E-vyriausybių įtaka Europoje“.

Europos Komisijos ir ES prezidentūros rengiamos konferencijos apie e-vyriausybes dalyviai identifikuos poveikio valstybiniu ir regioniniu mastu struktūrų būklę, pasikeis geriausių veiklos metodų pavyzdžiais, nagrinės partnerystę tarp pramonės šakų ir fiksuos progresą, kuris daromas ES e-vyriausybės veiksmų plano kryptimi. Bendrovė „SAP“ pateiks tokias temas:

Valstybinio sektoriaus IT programų vertės nustatymas: „SAP“ valstybinio sektoriaus viceprezidentas Ian Swann pateiks išvadas, kurios buvo padarytos vykdant bendrovės „SAP“ tęstinę naudos iš investicijų (ROI – return on investment) iniciatyvą, kurios tikslas – apibrėžti, įvertinti ir skelbti vyriausybinių ir valstybinių paslaugų IT programų ekonominę, socialinę, darbo vykdymo ir politinę naudą.

Pradėta vykdyti 2005 m. liepą ši programa skirta spręsti valstybinio sektoriaus IT iniciatyvų naudos iš investicijų (ROI) apskaičiavimo problemą. Bendrovė „SAP“ kartu su Technologijų vyriausybėse centru (CTG – Center for Technology in Government) parengė projektą, skirtą nagrinėti bei dokumentuoti naudą, gaunamą iš IT investicijos, nepatenkančios į tradicinių finansinių metodų rėmus.

Praeityje vyriausybės savo veiklą įvertindavo kiekybiškai nustatomais, finansiškai pagrįstais rezultatais, pavyzdžiui, sumažintais transakcijų kaštais arba kaštų sumažinimu. Nors ekonominė nauda svarbi, tačiau tai yra tik vienas vyriausybės efektyvumo matmuo, kuriame neatsispindi platesnis kontekstas – kaip pertvarkyti verslo procesai padaro teigiamą įtaką socialiniams ir politiniams pokyčiams. Ponas Swann pateiks išvadas, paremtas penkiais tyrimais, kuriuos atliko CTG, bei šių tyrimų ataskaita, kurioje siūloma nepatentuota struktūra ir metodologija, skirta visuomeninei naudai iš investicijų (ROI) nustatyti.

Naujausia informacija apie Europos Komisijos finansuojamą projektą „PICTURE“: „SAP Research“ verslo procesų administravimo (BPM) vyresnysis tyrėjas Ulrike Greiner pateiks informaciją apie „PICTURE“ – žiniatinklio priemonę, leidžiančią sprendimus priimantiems vyriausybės darbuotojams įvertinti potencialų informacinių ir ryšio technologijų (ICT – information and communication technology) poveikį organizaciniams procesams, ir tokiu būdu priimti labiau informacija pagrįstus ilgalaikių ICT investicijų strategijų variantus.

Europos valstybinės administracijos, IT pagalba modernizuodamos verslo procesus, gali pademonstruoti skaidrumą, kad užsitikrintų piliečių pasitikėjimą, verslo vienetus skatinti rengti pozityvias bendruomenių programas, didinti pastangas apsaugoti valstybinius fondus ir užtikrinti spartesnį, lankstesnį paslaugų teikimą Europos piliečiams bei įmonėms ir tokiu būdu mažesniais kaštais sukurti didesnę valstybinę vertę.

„Bendrovė „SAP“ supranta, kad valstybinio sektoriaus projekto sėkmės matų yra daugiau, negu vien tik finansinė nauda“, – sako „SAP“ valstybinio sektoriaus pramonės verslo padalinio viceprezidentas Ian Swann. „Mūsų tęstinių valstybinės naudos iš investicijų (ROI) pastangų tikslas – padėti vyriausybėms ir organizacijoms gauti didesnę darbo vykdymo, politinę ir socialinę naudą iš IT investicijų ir suteikti šioms grupėms galimybę geriau įvertinti tas sritis, kuriose realizuojamas efektyvumas bei geresnis paslaugų teikimas“.

Renginyje aktyviai dalyvaus aukštas pareigas užimantys bendrovių „SAP“ ir „Capgemini“, taip pat Europos Komisijos, Europos Sąjungos valstybių narių ir regionų pranešėjai. Visą konferencijos darbotvarkę, pranešėjų biografijas ir informaciją dėl registracijos į konferenciją rasite internete.

‡ 1999–2024 © Elektronika.lt LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!