Elektronika.lt

Elektronika.lt - elektronikos, informacinių ir
ryšių technologijų portalas

Adresas: http://www.elektronika.lt
El. paštas: info@elektronika.lt
 Atspausdinta iš: http://www.elektronika.lt/naujienos/verslas/48337/gartner-vel-kaspersky-lab-itrauke-i-lyderius/spausdinti/

„Gartner“ vėl „Kaspersky Lab“ įtraukė į „Lyderius“

Publikuota: 2015-01-27 10:14
Tematika: Verslo naujienos
Inf. šaltinis: Pranešimas spaudai

„Kaspersky Lab“ ketverius metus iš eilės gauna „Lyderio“ statusą Magiškame analitinės bendrovės „Gartner“ kvadrante kategorijoje „Endpoint Protection Platforms“ (sprendimai galutinių įrenginių apsaugai). Bendrovė žymiai pagerino savo padėtį ir užėmė antrąją poziciją kategorijoje „Strateginis matymas“ (angl. completeness of vision).

„Gartner“ analitikai tradiciškai vertina bendroves dviem kryptimis – „Strateginio matymo“ (completeness of vision) ir „Realizavimo efektyvumo“ (Ability to execute). Remiantis tyrimo rezultatais, bendrovės magiškojo „Gartner“ kvadranto dalyvės patenka į vieną iš keturių grupių: „Lyderiai“ (Leaders), „Pretendentai“ (Challengers), „Vizionieriai“ (Visionaries) arba „Nišiniai žaidėjai“ (Niche Players). Aukščiausias „Lyderio“ statusas reiškia, kad gamintojas nuolat stabiliai progresuoja realizuodamas savo strategiją.

„Mes didžiuojamės, kad ketvirtus metus iš eilės nepakeičiamai atsirandame tarp magiškojo „Gartner“ kvadranto „Lyderių“. Esu tikras, kad šios sėkmės priežastis yra mūsų gebėjimas sukurti geresnę apsaugos sistemą, kuri taikoma ne tik tradicinėms darbo stotelėms ir serveriams, bet ir mobiliesiems įrenginiams bei virtualioms infrastruktūroms“, – pabrėžė Nikita Švecov, „Kaspersky Lab“ tyrimo ir kūrimo direktorius.

‡ 1999–2021 © Elektronika.lt LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!