Elektronika.lt

Elektronika.lt - elektronikos, informacinių ir
ryšių technologijų portalas

Adresas: http://www.elektronika.lt
El. paštas: info@elektronika.lt
 Atspausdinta iš: http://www.elektronika.lt/naujienos/verslas/26714/amazon-com-2010-metais-pardave-8-milijonus-elektroniniu-knygu-skaitytuvu-kindle/spausdinti

„Amazon.com“ 2010 metais pardavė 8 milijonus elektroninių knygų skaitytuvų „Kindle“

Publikuota: 2010-12-25 08:40
Tematika: Verslo naujienos
Aut. teisės: ©IT bazė
Inf. šaltinis: IT bazė

2010 metais didžiausia pasaulyje internetinė parduotuvė „Amazon.com“ pardavė daugiau nei 8 milijonus elektroninių knygų skaitytuvų „Kindle“, rašo „Bloomberg“.

Tai 60 % daugiau, nei pranašavo ekspertai. Jų manymu, „Amazon.com“ turėjo parduoti iki 5 milijonų skaitytuvų. 2009 metais bendrovė realizavo 2,4 milijono šių įrenginių.

Pirmą kartą skaitytuvas „Kindle“ buvo pristatytas 2007 metų lapkritį. Šiuo metu prekyboje yra trys skirtingi modeliai – aparatas su „Wi-Fi“ moduliu kainuoja 139 dolerius, su „Wi-Fi“ ir 3G moduliu – 189 dolerius, o „Kindle DX“ su 9,7 colių ekranu galima įsigyti už 379 dolerius.

Pagrindiniais „Kindle“ konkurentais elektroninių knygų skaitytuvų rinkoje yra „Sony Reader“ ir „Nook“ įrenginiai, o taip pat „Apple“ planšetinis kompiuteris „iPad“. Nuo 2010 metų balandžio iki rugsėjo JAV buvo parduota 7,46 milijono šių aparatų.

‡ 1999–2025 © Elektronika.lt LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!