Elektronika.lt

Elektronika.lt - elektronikos, informacinių ir
ryšių technologijų portalas

Adresas: http://www.elektronika.lt
El. paštas: info@elektronika.lt
 Atspausdinta iš: http://www.elektronika.lt/naujienos/svietimas/78932/nord-security-ir-vilniaus-universitetas-tapo-partneriais-kartu-kurs-inovatyvius-sprendimus/spausdinti/

„Nord Security“ ir Vilniaus universitetas tapo partneriais: kartu kurs inovatyvius sprendimus

Publikuota: 2021-07-13 20:43
Tematika: Švietimas, studijos
Inf. šaltinis: Pranešimas spaudai

Vilniaus universitetas (VU) bei kibernetinio saugumo sprendimus kurianti įmonė „Nord Security“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį, rašoma pranešime žiniasklaidai. Abi šalys susitarė stiprinti aukštojo mokslo ir verslo partnerystę, kartu vystyti bendras mokslo ir verslo iniciatyvas kuriant bei tobulinant produktus, paslaugas kibernetinio saugumo srityje. Ilgainiui bus vykdomos ir bendros iniciatyvos, skatinančios pažangų ir dinamišką informatikos, duomenų analitikos, statistikos ir matematikos studijų studentų kompetencijų tobulinimą.

„Norėdami ir toliau būti patrauklia mokslo ir studijų institucija studijuojantiems, turime užtikrinti, kad mūsų absolventai turėtų įgūdžius atliepti kintančius darbo rinkos poreikius. Tai ypač aktualu informacinių technologijų sektoriui, kurio pažanga ir integracija į kitus verslo ir pramonės segmentus yra labai intensyvi, tačiau kartu nuolat kintanti ir formuojanti naujus iššūkius ne tik informacinių technologijų profesionalams, besidarbuojantiems tokiose įmonėse kaip „Nord Security“, bet ir šios srities mokslininkams. Tad džiaugiuosi, kad tokia savo veiklų gausa išsiskirianti partnerystė su „Nord Security“ Vilniaus universitetui bus vertinga ieškant naujų mokslo sprendimų kartu su kibernetinio saugumo ir didžiųjų duomenų tyrėjais bei taps svarbia į praktines žinias orientuotų studijų dalimi“, – teigia VU rektorius prof. Rimvydas Petrauskas.

Įmonės „Nord Security“ Verslo įgalinimo departamento vadovas Ramūnas Markauskas džiaugėsi atsiveriančia mokslo ir verslo partneryste bei naujomis bendradarbiavimo galimybėmis.

„Šiuo metu vienas iš „Nord Security“ tikslų – stiprinti bendradarbiavimą su universitetais ir mokslo bendruomene. Ypatingai džiaugiamės pasiekę šį susitarimą su Vilniaus Universitetu, daugelio mūsų vadovų ir darbuotojų alma mater. Šis susitarimas leis bendrovei ir universiteto bendruomenei skaidriai surasti bendrus sąlyčio taškus, siekiant kurti aukšto lygio mokslo produkciją, inovatyvius sprendimus, auginti ir skatinti specialistus siekti rezultatų kibernetinio saugumo bei kitose informacinių technologijų srityse. Vienareikšmiškai mums šis ryšys yra postūmis į savo darbą produktų kūrimo srityje pažiūrėti plačiau, o mes mokslo bendruomenei galime duoti vertingų žinių dėl sprendimų praktinės, įgyvendinimo dalies“, – sako R. Markauskas.

‡ 1999–2021 © Elektronika.lt LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!