Elektronika.lt

Elektronika.lt - elektronikos, informacinių ir
ryšių technologijų portalas

Adresas: http://www.elektronika.lt
El. paštas: info@elektronika.lt
 Atspausdinta iš: http://www.elektronika.lt/naujienos/svietimas/69769/mediju-akademija-nuo-idejos-iki-inovacijos/spausdinti/

„Medijų akademija“: nuo idėjos iki inovacijos

Publikuota: 2019-09-18 21:38
Tematika: Švietimas, studijos
Inf. šaltinis: Eurodesk Lietuva

Jei tau svarbu tobulėti, esi kūrybingas ir žingeidus, o mokslo ir inovacijų pasaulis neatrodo tolimas, dalyvauk jaunųjų žurnalistų stovykloje „Medijų akademija: nuo idėjos iki inovacijos“ ir kurk novatorišką multimedijų pasakojimą!

„Medijų akademija“: nuo idėjos iki inovacijos

20 jaunųjų talentų (studentų, jaunųjų profesionalų), suskirstytų į komandas, turės galimybę kurti pasakojimus į mokslo ir inovacijų pasaulį žvelgdami skirtingų medijų pagalba. Savo patirtimi dalysis žinomi pranešėjai, kurie ne tik padės susipažinti su žurnalistinio darbo ypatumais ir tobulinti įgūdžius, kuriant žurnalistinį pasakojimą, bet ir kvies išsamiau pasidomėti novatoriškais sprendimais mūsų kasdieniame pasaulyje.

Stovyklos metu nepasiklysti medijose padės moderatoriai – multimedijų agentūros „Nanook“ komanda, o kad darbas komandose vyktų sklandžiai rūpinsis Agnė Rapalaitė. Stovykla sudaryta iš 2 dalių. Pirmoji vyks 2019 m. lapkričio 8–9 d. Vilniuje, o antroji – 2019 m. lapkričio 22–23 d. Trakuose. Geriausi stovyklos metu sukurti darbai bus publikuojami projekto partnerio „15min“ portale, o nugalėtojų komanda laimės kelionę į Briuselį. Dalyvavimas nemokamas.

Registruokis iki 2019 m. spalio 20 d.

‡ 1999–2020 © Elektronika.lt LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!