Elektronika.lt

Elektronika.lt - elektronikos, informacinių ir
ryšių technologijų portalas

Adresas: http://www.elektronika.lt
El. paštas: info@elektronika.lt
 Atspausdinta iš: http://www.elektronika.lt/naujienos/svietimas/302/vienalustes-sistemos-mazosioms-ir-vidutinems-imonems-soc-sme/spausdinti/

Vienalustės sistemos mažosioms ir vidutinėms įmonėms (SoC – SME)

Publikuota: 2004-02-03 17:25
Tematika: Švietimas, studijos
Inf. šaltinis: el. paštas Asociacija „Infobalt“

Kvietimas dalyvauti projekto „Vienalustės sistemos mažosioms ir vidutinėms įmonėms (SoC – SME)“ mokymuose telestudijų būdu (atsisiųsti kvietimą).

Asociacija INFOBALT kartu su KTU bei partneriais iš Šiaurės Europos vykdo projektą „Vienalustės sistemos mažosioms ir vidutinėms įmonėms (SoC – SME)“, remiamą Šiaurės Pramonės Fondo (NIF). Projekto tikslas – pasiūlyti mažosioms ir vidutinėms įmonėms (SME) būdą, kaip susipažinti su naujosiomis technologijomis, reikalingomis tam, kad elektronika ir programinė įranga leistų į produktus „įterpti daugiau funkcionalumo“.

Projekto metu parengtas pasiūlymas apima tris kursus, „išklausomus“ telestudijų būdu taip, kad kompanijos darbuotojai nėra atitraukiami nuo tiesioginio darbo. Kursai parengti asmenims, turintiems inžinerijos pagrindus, bet kurie pastaruosius 3-5 metus nesekė raidos šioje specifinėje srityje. Kursų pavadinimai: „Sistemų modeliavimas“, „Procesorių projektavimas“, ir „Įterptinių sistemų inžinerija“. Kiekvienas kursas numatytas 40-čiai valandų aktyvių savarankiškų studijų, esant nuolatiniam ryšiui su universitetu, atsakingu už konkretų kursą. Kiekvieno kurso aprašą galima rasti projekto puslapyje Internete adresu: http://www.soc-sme.net.

‡ 1999–2020 © Elektronika.lt LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!