Elektronika.lt

Elektronika.lt - elektronikos, informacinių ir
ryšių technologijų portalas

Adresas: http://www.elektronika.lt
El. paštas: info@elektronika.lt
 Atspausdinta iš: http://www.elektronika.lt/naujienos/rysiai/82871/motorola-turi-naujiena-ieskantiems-pigaus-telefono-pristatytas-naujasis-moto-g82-modelis/spausdinti/

„Motorola“ turi naujieną ieškantiems pigaus telefono: pristatytas naujasis „Moto G82“ modelis

Publikuota: 2022-05-16 15:53
Tematika: Telekomunikacijos
Autorius: Lukas Snarskis
Aut. teisės: ©Telefonai.eu
Inf. šaltinis: Telefonai.eu

„Motorola“ pristatė naują išmanųjį telefoną. Kompanijos atstovai, visai neseniai, pademonstravo naująjį „Moto G82“ išmaniojo modelį, kuris bus pasiūlytas Azijos, Indijos, o taip pat ir Europos rinkoms.

„Motorola“ turi naujieną ieškantiems pigaus telefono: pristatytas naujasis „Moto G82“ modelis

Bendrovės naujiena aprūpinta 6,6 colių įstrižainės OLED ekranu su Full HD+ raiška bei 120Hz ekrano atsinaujinimo dažniu. Kaip galima matyti iš „Motorola Moto G82“ nuotraukų, įrenginys taip pat turi nedidelį ekrano išpjovimą, kur įmontuota asmenukių kamera su 16 MP raiškos vaizdo jutikliu.

„Moto G82“ išmaniojo telefono veikimu rūpinsis „Qualcomm Snapdragon 695“ procesorius su 6 GB operatyviosios (RAM) bei 128 GB vidinės atminties, kurią dar bus galima praplėsti ir atminties kortele. Gamintojas į šį modelį įmontavo 5000 mAh talpos bateriją su 30 W greituoju įkrovimu.

Išmaniojo nugarėlėje rasime tris kameras, o pagrindinė jų pasižymės 50 MP raiškos vaizdo jutikliu su optiniu vaizdo stabilizavimu. „Motorola“ naujiena taip pat aprūpinta 8 MP plataus kampo bei 2 MP makro objektyvu. Verta paminėti ir tai, jog įrenginys turi šoninėje briaunoje įmontuotą pirštų antspaudų jutiklį, ausinių lizdą bei jau įdiegtą „Android 12“ operacinės sistemos versiją.

Pranešama, kad naujasis „Motorola Moto G82“ bus siūlomas baltos ir pilkos spalvų, o jo kaina Europoje sieks 329,99 eurus. Tikėtina, jog šis modelis jau netrukus turėtų pasirodyti ir Lietuvoje.

‡ 1999–2022 © Elektronika.lt LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!