Elektronika.lt

Elektronika.lt - elektronikos, informacinių ir
ryšių technologijų portalas

Adresas: http://www.elektronika.lt
El. paštas: info@elektronika.lt
 Atspausdinta iš: http://www.elektronika.lt/naujienos/rysiai/80055/redmi-pristate-pigu-note-10-serijos-telefona-pavadinimas-naujas-taciau-irenginys-ne/spausdinti/

„Redmi“ pristatė pigų „Note 10“ serijos telefoną: pavadinimas naujas, tačiau įrenginys – ne

Publikuota: 2021-10-04 19:07
Tematika: Telekomunikacijos
Autorius: Lukas Snarskis
Aut. teisės: ©Telefonai.eu
Inf. šaltinis: Telefonai.eu

Kinijos milžinės „Xiaomi“ dukterinė įmonė „Redmi“ šiemet pristatė jau ne vieną naują išmanųjį telefoną, o bene populiariausia serija sulaukė ir dar vieno papildymo. „Redmi Note 10“ seriją sudaro jau daugiau nei 8 modeliai, o dabar šį sąrašą papildė ir dar viena naujiena – tai „Redmi Note 10 Lite“.

„Redmi“ pristatė pigų „Note 10“ serijos telefoną: pavadinimas naujas, tačiau įrenginys – ne

Ir nors pavadinimas naujas, tačiau iš esmės analogišką produktą „Redmi“ buvo pristatę dar gerokai anksčiau. Žvelgiant į naujojo „Note 10 Lite“ specifikacijas, akivaizdu, kad tai yra tas pats „Redmi Note 9 Pro“, kuris buvo pademonstruotas dar praėjusių metų kovą. Tiesa, naujasis modelis turi dvi naujas spalvas – tai mėlyna ir auksinė.

Tai reiškia, jog naujasis „Redmi Note 10 Lite“ pasižymės 6,67 colių įstrižainės ekranu su Full HD+ raiška, o nesunku pastebėti ir nedidelio kameros apskritimo viršutiniame kampe, kur įmontuotas 16 MP raiškos vaizdo sensorius. Išmanusis telefonas veiks su „Qualcomm Snapdragon 720G“ procesoriumi, o vartotojai gaus 4 arba 6 GB operatyviosios (RAM) bei 64 arba 128 GB vidinės atminties.

Išmaniojo telefono nugarėlėje – keturios kameros. Pagrindinė „Note 10 Lite“ modelio kamera aprūpinta 48 MP raiškos vaizdo jutikliu, o greta rasime itin plataus kampo objektyvą su 8 MP sensoriumi, 5 MP makro bei 2 MP gylio sensorių. Įrenginio veikimą palaikys 5020 mAh talpos baterija su 18W greituoju įkrovimu, o pirkėjus telefonas pasieks su „MIUI 12“ vartotojo sąsaja.

Pigiausias „Redmi Note 10 Lite“ modelis kainuos nuo 165 eurų, tačiau kol kas išlieka neaišku ar šis išmanusis telefonas pasirodys ir Europoje. „Redmi“ atstovai, bent jau kol kas, jį pardavinėti ketina tik Indijos rinkoje.

‡ 1999–2022 © Elektronika.lt LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!