Elektronika.lt

Elektronika.lt - elektronikos, informacinių ir
ryšių technologijų portalas

Adresas: http://www.elektronika.lt
El. paštas: info@elektronika.lt
 Atspausdinta iš: http://www.elektronika.lt/naujienos/rysiai/76203/vivo-pristate-telefona-su-nauju-qualcomm-procesoriumi/spausdinti/

„Vivo“ pristatė telefoną su nauju „Qualcomm“ procesoriumi

Publikuota: 2021-01-14 13:30
Tematika: Telekomunikacijos
Autorius: Lukas Snarskis
Aut. teisės: ©Telefonai.eu
Inf. šaltinis: Telefonai.eu

Mobiliųjų procesorių gamintojas „Qualcomm“ praėjusių metų pabaigoje pristatė nemažai naujų lustų, o neabejotinai daugiausiai dėmesio sulaukė flagmanams skirtas „Snapdragon 888“. Vos tik kompanijos atstovams jį pristačius, internete pasipylė informacija apie telefonus, kurie veiks būtent su naujuoju mikroschemų rinkiniu. Tačiau tai tikrai nebuvo vienintelė „Qualcomm“ naujiena.

Ilgametė praktika rodo, kad daugiausiai dėmesio visuomet sulaukia aukščiausios klasės produktai, tačiau „Qualcomm“ yra pristačiusi ir nemažai kitokių lustų, o tarp jų – „Snapdragon 480“. Dabar pademonstruotas ir pirmasis telefonas, kuris naudos šį procesorių – ir tai bus naujasis „Vivo Y31s“.

„Vivo“ pristatė telefoną su nauju „Qualcomm“ procesoriumi

Išmanusis telefonas pasižymės 6,58 colių įstrižainės ekranu su Full HD+ raiška, o taip pat turės ir 90 Hz ekrano atsinaujinimo dažnį. Verta paminėti ir tai, jog ekrano su korpusu santykis sieks 90,61 proc., o vandens lašo formos išpjovoje gamintojas įmontavo 8 MP asmenukių kamerą.

Kaip jau minėjome, „Vivo Y31s“ veiks su „Qualcomm Snapdragon 480“ procesoriumi bei turės 6 GB operatyviosios (RAM) bei 128 GB vidinės atminties. Gamintojas šį išmanųjį aprūpino ir 5G modemu, o taip pat ir dvigubo dažnio „Wi-Fi“ bei „Bluetooth 5.1“ technologijomis. Įrenginio nugarėlėje – dviguba kamera.

„Vivo Y31s“ nugarėlėje turės pagrindinę kamerą su 13 MP raiškos vaizdo jutikliu, o greta jos rasime ir 2 MP gylio sensorių. Kamerų kvadratą užpildys LED blykstė. Pranešama, jog šio išmaniojo telefono veikimą palaikys 5000 mAh talpos baterija su 18W greituoju įkrovimu. Gamintojas į šį modelį taip pat įdiegs „FunTouch OS 10.5“ vartotojo sąsają, kuri sukurta pagal „Android 11“ operacinės sistemos versiją.

Bent jau kol kas, ši „Vivo“ naujiena bus prieinama tik Kinijos rinkoje, o jos kaina sieks maždaug 215 eurų. Pirkėjai taip pat galės rinktis iš trijų skirtingų spalvinių opcijų – tai „Monot“, pilkos ir raudonos. Informacijos apie „Y31s“ modelio pasirodymą kituose regionuose šiuo metu nėra.

‡ 1999–2021 © Elektronika.lt LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!