Elektronika.lt

Elektronika.lt - elektronikos, informacinių ir
ryšių technologijų portalas

Adresas: http://www.elektronika.lt
El. paštas: info@elektronika.lt
 Atspausdinta iš: http://www.elektronika.lt/naujienos/rysiai/76110/xiaomi-issprende-mi-a3-problemas/spausdinti/

„Xiaomi“ išsprendė „Mi A3“ problemas

Publikuota: 2021-01-07 13:38
Tematika: Telekomunikacijos
Autorius: Lukas Snarskis
Aut. teisės: ©Telefonai.eu
Inf. šaltinis: Telefonai.eu

Daugelis išmaniųjų telefonų naudotojų, ypatingai tie, kurie turi „Android“ įrenginius, su nekantrumu laukia programinės įrangos naujinių. Šią operacinę sistemą naudojančių telefonų naujiniai atkeliauja skirtingu laiku, o tai priklauso nuo prietaiso gamintojo. Tačiau tai kas turėtų tapti puikiomis naujienomis, gali tapti ir bloga patirtimi.

„Xiaomi“ išsprendė „Mi A3“ problemas

Kinijos kompanija „Xiaomi“ visai neseniai išleido „Android 11“ atnaujinimą, kuris atkeliavo į „Xiaomi Mi A3“ išmanųjį telefoną. Deja, bet pirmasis bandymas buvo nesėkmingas ir daugeliui tų, kurie jį įsidiegė – teks kreiptis į gamintoją, kad įrenginys būtų sutvarkytas. Dabar paaiškėjo ir atnaujinimo likimas.

Gamintojas jau išleido naują „Mi A3“ modelio atnaujinimą, kuris žymimas serijos numeriu „12.0.3.0.RFQMIXM“. Šis „Android 11“ atnaujinimas užima maždaug 1,4 GB vietos. Jeigu pirmasis naujinys vartotojams galėjo pridaryti nemažai papildomų problemų, tai šis „Xiaomi“ pateiktas atnaujinimas jau veikia tvarkingai ir rizikos jį įsidiegti – nėra. Kartu su „Android 11“ naujiniu į Jūsų telefonus atkeliaus ir 2020 metų gruodžio saugumo papildinys.

Primename, jog internete prieš keletą dienų pasklido vartotojų skundai, kurie bylojo labai blogas naujienas. Paaiškėjo, kad „Xiaomi“ išleistas atnaujinimas paverčia išmaniuosius telefonus visiškai nenaudojamais – jų nepavyks įjungti ar įkrauti baterijos. Šios problemos sprendimas taip pat nėra itin paprastas ir dažnai reikalauja specifinių žinių.

Jeigu Jūs bandėte atnaujinti savo išmanųjį telefoną, kuomet „Xiaomi“ pristatė pirmąjį atnaujinimą – rekomenduojame kreiptis į pardavėją iš kurio buvo pirktas įrenginys. Šios problemos sprendimas Jums turėtų būti pasiūlytas nemokamai.

Primename, kad „Mi A3“ modelis išleidimo metu buvo parduodamas su „Android 9“ operacinės sistemos versija, o vėliau sulaukė ir „Android 10“ naujinio. „Android 11“ turėtų būti paskutinė šios platformos versija, kuri bus pateikta telefonų turėtojams, tačiau jie dar kuris laikas gaus ir saugumo naujinius.

‡ 1999–2021 © Elektronika.lt LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!