Elektronika.lt

Elektronika.lt - elektronikos, informacinių ir
ryšių technologijų portalas

Adresas: http://www.elektronika.lt
El. paštas: info@elektronika.lt
 Atspausdinta iš: http://www.elektronika.lt/naujienos/rysiai/72231/zte-pagaliau-pristate-axon-11-5g-telefona-lengviausias-5g-telefonas-pasaulyje/spausdinti/

ZTE pagaliau pristatė „Axon 11 5G“ telefoną: lengviausias 5G telefonas pasaulyje

Publikuota: 2020-03-24 17:29
Tematika: Telekomunikacijos
Autorius: Lukas Snarskis
Aut. teisės: ©Telefonai.eu
Inf. šaltinis: Telefonai.eu

Kinijos milžinė ZTE po ne vieno mėnesio kalbų ir įvairiausių anonsų pagaliau pristatė naująjį „ZTE Axon 11 5G“ išmanųjį telefoną. Nors iš pradžių buvo tikimasi, kad tai bus aukščiausios klasės įrenginys, tačiau gamintojas priėmė kiek kitokį sprendimą.

Naujasis ZTE išmanusis telefonas pasižymi 6,47 colių įstrižainės ekranu su itin lenktais ekrano kraštais. Viršutinėje ekrano dalyje taip pat nesunku pastebėti ir vandens lašo formos išpjovą, kurioje įmontuota 20 MP raiškos kamera asmenukėms. Pats gamintojas, atkreipia dėmesį, jog „Axon 11 5G“ yra itin plonas bei lengvas. Tuo nesunku įsitikinti ir mums – jo korpuso storis siekia 7,9 mm, o svoris – 168 gramus.

ZTE pagaliau pristatė „Axon 11 5G“ telefoną: lengviausias 5G telefonas pasaulyje

Nors iš pradžių buvo tikimasi, kad ZTE šiame išmaniajame panaudos galingiausią „Qualcomm“ sukurtą procesorių, tačiau prieš kelias pasirodžius informacija pasitvirtino. „ZTE Axon 11 5G“ veiks su „Qualcomm Snapdragon 765G“ procesoriumi, o pirkėjai galės pasirinkti iš kelių skirtingų atminties konfigūracijų. Bazinis modelis turės 6 GB operatyviosios (RAM) bei 128 GB vidinės atminties. ZTE siūlo ir dar dvi opcijas: 8 GB ir 128 GB arba 8 GB ir 256 GB.

„ZTE Axon 11 5G“ nugarėlėje rasime keturių kamerų konfigūraciją. Pagrindinė jų turės 64 MP raiškos vaizdo jutiklį su f/1,89 bei palaikys dvigubą vaizdo stabilizavimo technologiją. Šios technologijos dėka, bus naudojama ne tik pagrindinė kamera, tačiau ir 8 MP raiškos plataus kampo jutiklis, jog sėkmingai stabilizuoti filmuotą medžiagą. „Axon 11 5G“ modelis taip pat turės 2 MP raiškos makro bei dar vieną tokios pat raiškos gylio jutiklis.

Dar viena savybė apie kurią būtina žinoti – 4000 mAh talpos baterija su 18W greituoju įkrovimu. Žinoma, išmanusis telefonas taip pat turės pirštų antspaudų jutiklį, kuris įmontuotas po ekranu bei palaikys veido atpažinimo funkciją. Pranešama, kad pigiausias šio telefono modelis kainuos nuo 380 JAV dolerių.

‡ 1999–2020 © Elektronika.lt LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!