Elektronika.lt

Elektronika.lt - elektronikos, informacinių ir
ryšių technologijų portalas

Adresas: http://www.elektronika.lt
El. paštas: info@elektronika.lt
 Atspausdinta iš: http://www.elektronika.lt/naujienos/kompiuterija/80175/amazon-jei-zaidziant-new-world-sugedo-vaizdo-plokste-kreipkites-i-gamintoja/spausdinti/

„Amazon“: jei žaidžiant „New World“ sugedo vaizdo plokštė kreipkitės į gamintoją

Publikuota: 2021-10-12 18:47
Tematika: Kompiuterija
Autorius: Mindaugas Klumbis
Aut. teisės: ©MiTech.lt
Inf. šaltinis: MiTech.lt

„New World“ žaidimas dar prieš išleidimą nuskambėjo kaip gadinantis „RTX 30“ serijos vaizdo plokštes, tada buvo išleistas atnaujinimas ir problema buvo neva pašalinta. Žaidimas buvo ne taip seniai išleistas oficialiai, o žaidėjai ir vėl praneša apie gendančias „RTX 3090“ ir kitas „RTX 30“ serijos vaizdo plokštes. Daugiausiai gedimų patyrė EVGA vaizdo plokštės, bet yra paveikti ir kiti gamintojai. EVGA pripažino, kad buvo vaizdo plokščių partijų su prastu litavimu, o tai ir galėjo sukelti problemas.

„Amazon“: jei žaidžiant „New World“ sugedo vaizdo plokštė kreipkitės į gamintoją

„Amazon“ oficialiai pasisakė, kad „New World“ žaidimas yra saugus ir jame po tyrimo nieko neįprasto nebuvo rasta. Dėl to žaidėjams siūloma kreiptis į gamintoją jei vaizdo plokštė sugedo žaidžiant „New World“.

Kai kurie mano, kad žaidime yra specifinio kodo, kuris stipriai apkrauna vaizdo plokštes, dėl to naudojama per daug energijos, o su tuo nesusitvarko esamos apsaugos. Tai dar nėra patvirtinta.

Visai neseniai „Actually Hardcore Overclocking“ gavo nuo „New World“ žaidimo sugedusią „Gigabyte RTX 3090 Vision“ vaizdo plokštę. Jis nustatė, kad sudegė vienas galios blokas, o taip pat suveikė vienas saugiklis. „Actually Hardcore Overclocking“ mano, kad problemas, galimai, sukelia asimetriškos vaizdo plokščių maitinimo grandinės. 8 fazių valdikliui duodamas netolygus galių blokų kiekis fazėse, dėl to neįmanoma teisingai paskirstyti srovės. Daugiau apie tai video žemiau:


‡ 1999–2022 © Elektronika.lt LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!