Elektronika.lt

Elektronika.lt - elektronikos, informacinių ir
ryšių technologijų portalas

Adresas: http://www.elektronika.lt
El. paštas: info@elektronika.lt
 Atspausdinta iš: http://www.elektronika.lt/naujienos/kompiuterija/79648/western-digital-atsipraso-del-sn550-nvme-ssd-skandalo/spausdinti/

„Western Digital“ atsiprašo dėl SN550 NVMe SSD skandalo

Publikuota: 2021-09-05 11:39
Tematika: Kompiuterija
Autorius: Mindaugas Klumbis
Aut. teisės: ©MiTech.lt
Inf. šaltinis: MiTech.lt

„Western Digital“ yra viena iš kompanijų, kuri sugalvojo, kad būtų visai gerai pakeisti SSD komponentus ir palikti tą patį pavadinimą. Kompanija taip pasielgė su SN550 NVMe SSD, kurie apžvalgose buvo vertinami gerai dėl puikios spartos už kainą.

„Western Digital“ atsiprašo dėl SN550 NVMe SSD skandalo

2021 metų birželio mėnesį „Western Digital“ atnaujino šiuos SN550 SSD ir vietoj TLC atminties pradėjo naudoti QLC NAND atmintį. Taip pat buvo atnaujinta ir programinė įranga. Dėl šių „patobulinimų“ SN550 SSD veikė lėčiau ir supykdė ne vieną pirkėją, kurie šiuos duomenų kaupiklius pirko dėl ankstesnių gerų apžvalgų. WD ginasi, kad pakeitę SN550 komponentus atnaujino ir produkto specifikacijas, bet tolimesnis tonas daug švelnesnis.

„Western Digital“ suprato savo klaidą ir dabar visų atsiprašo. Kompanija sako, kad daugiau tokios klaidos nedarys ir jei bus keičiami SSD komponentai tai tokiam duomenų kaupikliui bus suteiktas naujas pavadinimas. WD netgi yra pasiruošusi pakeisti atnaujintus SN550 SSD jei tik jie turi garantija ir jai pirkėjas jaučia spartos trūkumą.

‡ 1999–2021 © Elektronika.lt LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!