Elektronika.lt

Elektronika.lt - elektronikos, informacinių ir
ryšių technologijų portalas

Adresas: http://www.elektronika.lt
El. paštas: info@elektronika.lt
 Atspausdinta iš: http://www.elektronika.lt/naujienos/kompiuterija/70817/dell-svarsto-galimybe-siulyti-daugiau-kompiuteriu-su-amd-procesoriais/spausdinti/

„Dell“ svarsto galimybę siūlyti daugiau kompiuterių su AMD procesoriais

Publikuota: 2019-12-07 09:14
Tematika: Kompiuterija
Autorius: Mindaugas Klumbis
Aut. teisės: ©MiTech.lt
Inf. šaltinis: MiTech.lt

Apie „Intel“ procesorių trūkumą jau žino visi bent kiek besidomintys kompiuterijos pasauliu. Panašu, kad procesorių trūkumas yra gan didelis, nes tokios kompanijos kaip „Dell“ tvirtina, jog tai paveikia jų pajamas. „Intel“ visokiais būdais stengiasi išplėsti 14 nm litografijos linijų gamybos pajėgumus, bet pastangos nėra pakankamos, nes procesorių ir toliau trūksta. Puikiai suprantama, kad „Intel“ pirmiausia gamina daugiausiai pelno nešančius serveriams skirtus procesorius, o kitoms serijoms lieka, kas lieka. Tad kompanijos siūlančios nešiojamus ar jau surinktus kompiuterius negali gauti pakankamo kiekio procesorių.

„Dell“ svarsto galimybę siūlyti daugiau kompiuterių su AMD procesoriais

„Dell“ mano, kad situacija nepagerės iki 2020 metų antros pusės, todėl žvalgosi alternatyvų. Iš tikro „Intel“ procesoriams yra tik viena alternatyva – AMD. „Dell“ galimai jau derasi su AMD ir vertina, ar kompanija gali būti patikimu partneriu. Jei AMD galės užtikrinti procesorių tiekimą, tai turėtume išvysti daugiau „Dell“ kompiuterių būtent su AMD procesoriais. Gali būti, kad ši taktika yra tik noras pagąsdinti „Intel“ taip stengiantis gauti daugiau procesorių, kurie būtų atimti iš kitų mažesnių kompiuterių gamintojų.

‡ 1999–2020 © Elektronika.lt LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!