Elektronika.lt

Elektronika.lt - elektronikos, informacinių ir
ryšių technologijų portalas

Adresas: http://www.elektronika.lt
El. paštas: info@elektronika.lt
 Atspausdinta iš: http://www.elektronika.lt/naujienos/kompiuterija/70787/facebook-leis-lengvai-perkelti-visas-nuotraukas-i-google-photos/spausdinti/

„Facebook“ leis lengvai perkelti visas nuotraukas į „Google Photos“

Publikuota: 2019-12-04 13:16
Tematika: Kompiuterija
Autorius: Ignas Petrikonis
Aut. teisės: ©Telefonai.eu
Inf. šaltinis: Telefonai.eu

Toliau plėtodama taip vadinamą duomenų perdavimo projektą, technologijų gigantė „Facebook“ ketina pristatyti naują funkciją – lengvą visų nuotraukų perkėlimą iš „Facebook“ paskyros į „Google Photos“. Šis projektas, kurio tikslas palengvinti duomenų perkėlimą tarp skirtingų technologinių ekosistemų, vykdomas bendradarbiaujant tokioms kompanijoms kaip „Apple“, „Google“, „Microsoft“, „Twitter“ ir „Facebook“.

„Facebook“ leis lengvai perkelti visas nuotraukas į „Google Photos“

Vos tik vartotojui bus suteikta prieiga, „Facebook“ nustatymų skiltyje „Jūsų Facebook indormacija“ atsiras specialus įrankis. Kol kas neatskleidžiama, kaip tiksliai jis veiks, bet sprendžiant iš pridėto GIF vaizdelio, pakaks tiesiog pasirinkti norimus perkelti duomenis (nuotraukas ar vaizdo įrašus) ir pasirinkti paslaugą, į kurią bus perkeliama turinys (pradžioje bus tik „Google Photos“, o vėliau prisidės ir kiti) bei galiausiai paspausti „Pradėti perkėlimą“ mygtuką.

„Facebook“ teigia, jog šiai akimirkai ši funkcija prieinama tik kai kuriems vartotojams Airijoje, tačiau turėtų tapti prieinama visiems jau 2020-ųjų pradžioje. Kompanija taip pat užsiminė, jog įrankis veiks ir su kitomis sistemomis. Omenyje tikriausiai turėta „iCloud“ ir „OneDrive“.

‡ 1999–2020 © Elektronika.lt LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!