Elektronika.lt

Elektronika.lt - elektronikos, informacinių ir
ryšių technologijų portalas

Adresas: http://www.elektronika.lt
El. paštas: info@elektronika.lt
 Atspausdinta iš: http://www.elektronika.lt/naujienos/ivykiai/51413/saugoti-aplinka-pades-dronai/spausdinti

Saugoti aplinką padės dronai

Publikuota: 2015-09-17 11:17
Tematika: Įvykiai, renginiai
Inf. šaltinis: Pranešimas žiniasklaidai

Saugoti aplinką padės dronaiNetrukus šalies aplinkosaugininkų amuniciją kovai su aplinkos apsaugos pažeidėjais papildys moderni vaizdo stebėjimo iš oro įranga – vadinamieji dronai.

„Pažeidėjai tampa vis išradingesni, todėl turime pasitelkti visas įmanomas pažeidimų prevencijos ir kontrolės priemones, žengti koja kojon su technologijomis. Dronai padės stebėti sunkiau prieinamas vietas ir užfiksuoti pažeidimus. Jie leis inspektorių darbą padaryti dar efektyvesnį, mat peržiūrėjus užfiksuotus vaizdus bus aišku, kur konkrečiai būtina kontrolė“, – sakė aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas.

Viso aplinkos apsaugos kontrolei įsigytos 5 bepilotės skraidyklės. Jos bus paskirstytos ir perduotos regionų aplinkos apsaugos departamentams.

Planuojama, kad aplinkosaugininkų dronai pakils į orą jau artimiausiu metu ir padės fiksuoti akcijos metu „Lašiša – 2015“ daromus pažeidimus.

‡ 1999–2025 © Elektronika.lt LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!