Elektronika.lt

Elektronika.lt - elektronikos, informacinių ir
ryšių technologijų portalas

Adresas: http://www.elektronika.lt
El. paštas: info@elektronika.lt
 Atspausdinta iš: http://www.elektronika.lt/naujienos/elektronika/32194/pagamintas-maziausias-usb-kaupiklis/spausdinti/

Pagamintas mažiausias USB kaupiklis

Publikuota: 2011-12-23 15:36
Tematika: Elektronika, technika
Aut. teisės: ©Balsas.lt
Inf. šaltinis: Balsas.lt

Pagamintas mažiausias USB kaupiklisOlandijos bendrovė „Deonet“ skelbia pagaminusi mažiausią pasaulyje USB laikmeną.

Šio kaupiklio dydis – 19,5 x 14,5 x 2,9 mm. Naujovė pagal ilgį yra mažesnė už dabartinį USB laikmenų čempioną – bendrovės „Kingmax“ kaupiklį „Super Stick Mini“, kurio dydis – 31,5 x 12,4 x 2,2 mm.

Pranešama, kad „Deonet“ kaupiklis pagamintas naudojant „Micro UDP“ (USB Disk In Package) metodą, kai visi jo komponentai integruojami viename luste. Mažiausio kaupiklio talpa yra 4, 8 arba 16 GB.

Kadangi naujasis kaupiklis yra toks mažas, kad beveik neišlenda iš kompiuterio USB lizdo krašto, jį galima čia laikyti nuolat ir neišiminėti, pavyzdžiui, pernešinėjant nešiojamąjį kompiuterį. „Deonet“ dar neskelbia šio kaupiklio kainos.

‡ 1999–2025 © Elektronika.lt LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!