Elektronika.lt
 2024 m. balandžio 29 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 04 29, 18:36. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Pareiškimai, padėkos, skundai » Evita apgaudinejimas
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 35
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Evita apgaudinejimas
PranešimasParašytas: 2010 11 05, 14:13 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
assembled
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Čia ne tik Evitos bėda. Mane anksčiau nervindavo su šituo baeriu viena parduotuvė Kaune (dabar jau susitvarkė, tai nesvarbu kuri). Tai nedadėdavo, tai varžų galios ne tos, tai nominalai. Čia žiūriu bendras visų parduotuvių vardiklis Smile Apmaudu kai reikia dar valandą sugaišti dėl varžos už 5ct.
Labiausiai užstrigęs atvejis - nusipirkau krūvą jungčių su užspaudžiamais kontaktais, bet įdėjo tik korpusus, o kontaktų ne. Apsižioplinome tiek aš, nes tikrai galima buvo pastebėti kad kažko maišely trūksta, tiek pardavėjas, kuris nesukomplektavo prekės kaip priklauso.
 Evita apgaudinejimas
PranešimasParašytas: 2010 11 05, 14:19 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Evaldas_S
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Daranius rašo:
tokiose specializuotose parduotuve dažnai būna taip kad jau vien numynęs sleksti pasijauti kad jau parduotuvės darbuotojas tau daro paslaugą vien todėl kad čia atėjai. O jei dar sugalvoji kažko klausti, tai tu išvis esi priešas.


Elektronikos parduotuvėse pastoviai lankausi dar nuo tų laikų kai dabartiniai Lemonos ir Spikare sąvininkai patys už prekystalio dirbo. (ištikrųjų tai dar anksčiau kai Lemonos sąvininkas tik privačiai detales iš užsienio veždavo).
Palyginti yra ką. Užknisa dabartinė Kauno Spikare (RCL) jaunuolių "veikla" už prekystalio viskuo tik ne prekių pardavinėjimu. Vis taiso kažką, lituoja. Pirkėjus aptarnauja tik diedukas. Tai aš į RCL beveik ir nebevaikštau, nors ji man arčiausiai. Bet problemos iš to nedarau ir nesiruošiu jų mokyti kaip reikia dirbti. Kada nors jų vadai atsibus iš letargo, bet ar nebus per vėlu ?
Lemonoje niekas nesikeičia (dėl aptarnavimo) nei į gera nei į bloga nuo pat jų atsiradimo, gal dėlto, kad ir pardavėjai mažai keitėsi.
Juozeida (Evita), na kaip ir normaliai viskas, bet į tai kokias prekes paduoda žiūrėti reikia Smile mažumėlę bardakas ten pas juos su prekių šdėstymu, žiūrėk sako turim, paskui ne nenturim, po to pažiūri visgi turim.
Kitose Kauno parduotuvėse nesilankau, "Edvinas ir bičiuliai" tai kažkoks kioskas lyginant su kitom, o Omedita man labai nepakeliui.
 Evita apgaudinejimas
PranešimasParašytas: 2010 11 05, 15:27 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Babajuss
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Pritariu Evaldui. bet visgi apsipirkinėju RCL pagrinde. Jei ko nėra, tada į Lemoną ar Evitą lekiu. Lemonoje buvo atvejis pusvalandis iki uždarymo atlėkiau labai skubiai reikėjo, su sąrašu ant A4 formato lapo. Nepatogu net pasidarė, tai net kelis litus palikau arbatos. Ir aišku per tokį kiekį neįdėjo gal 20vnt 100uF/50V ir vieno nominalo varžų 40vnt. Per tokį sąrašą visai nenuostabu kad neįdėjo, nors į kasą įmušė. Sekančią dieną vėl išvykau į Kauną nulėkiau į Lemoną. Ir net čekio neištraukęs tam pačiam pardavėjui pasakiau, kad neįdėjo to ir ano, iškart surinko ir padavė ir dar atsiprašė. Net keista pasidarė, bet po to pagalvojau, kad toks aptarnavimas puikus. Tik kad kainos truputi kandžiojasi.

O RCL'e man net labiau ir patinka pas ta vyriški pirkti.Nors nepykstu ir ant jaunimo.

O klaidų tai visur pasitaiko.

_________________
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
mane rasite: mano profilyje
 Evita apgaudinejimas
PranešimasParašytas: 2010 11 05, 16:28 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Evaldas_S
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Babajuss rašo:
toks aptarnavimas puikus. Tik kad kainos truputi kandžiojasi.

Žinai, buvo momentas kai aš irgi taip galvojau, kad Lemona sux su savo kainomis, bet po kurio laiko supratau, kad ne šiaip sau tos kainos.
Nėra tokių problemų kaip RCL apie kurias jau rašiau, t.y. nereikia laukti pardavėjų kol jie baigs savo darbus ar pašnekesius su draugeliais, dirba ilgiau nei iki 17:30 (ne taip kaip Juozeida), jei yra internetiniame kataloge tai rasi ir parduotuvėje (ne taip kaip RCL ar Juozeida), jei užsakei tai atveža sutartu laiku ir patys paskambina (ne taip kaip Juozeida) nai ir t.t. ir pan.
Žodžiu jei reikalas visai neskubus einu į Juozeidą, bet jei nėra kada blaškytis - Lemona.
 Evita apgaudinejimas
PranešimasParašytas: 2010 11 05, 16:49 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Babajuss
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
tikrai taip.

O dėl klaidų tai visada būna.

_________________
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
mane rasite: mano profilyje
 Evita apgaudinejimas
PranešimasParašytas: 2010 11 05, 17:29 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
assembled
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Evaldas_S rašo:
Užknisa dabartinė Kauno Spikare (RCL) jaunuolių "veikla" už prekystalio viskuo tik ne prekių pardavinėjimu. Vis taiso kažką, lituoja. Pirkėjus aptarnauja tik diedukas

Šitą ir aš pastebėjau. Keistai, keistai atrodo ta pašalinė veikla. Kažkaip mano supratimu tiesiog ant prekystalio žerti laptopus nėra baisiai gerai turint omeny, kad tai parduotuvė, o ne servisas. Pradžioj bent jau palei sieną ardydavo, o prekystaliai buvo tušti. Matyt nėra kam pirštu pagrūmoti Rolling Eyes

Grįžtant prie Evitos, tai aš iš Kauno bet ir tai žinau, kad Vilniuje ten bent vienas keistuolis dirba ir atsiliepia kartais į skambučius. Kita vertus, per mane žmogus pirko navigaciją iš jų, kuri nustipo po nepilnų metų, tai nereikėjo kariauti ir buvo gan greitai prieita prie pirkėją tenkinančio rezultato - daiktas pasirodė netaisomas ir buvo gražinti pinigėliai. Nevilkino reikalo, kvailai neišsisukinėjo, žodžiu likau patenkintas požiūriu į kad ir smulkų klientą.
 Evita apgaudinejimas
PranešimasParašytas: 2010 11 06, 01:31 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
RVRSS
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Evaldas_S rašo:
Žinai, buvo momentas kai aš irgi taip galvojau, kad Lemona sux su savo kainomis, bet po kurio laiko supratau, kad ne šiaip sau tos kainos.

Nėra tokių problemų kaip RCL apie kurias jau rašiau, t.y. nereikia laukti pardavėjų kol jie baigs savo darbus ar pašnekesius su draugeliais, dirba ilgiau nei iki 17:30 (ne taip kaip Juozeida), jei yra internetiniame kataloge tai rasi ir parduotuvėje (ne taip kaip RCL ar Juozeida), jei užsakei tai atveža sutartu laiku ir patys paskambina (ne taip kaip Juozeida) nai ir t.t. ir pan.
Žodžiu jei reikalas visai neskubus einu į Juozeidą, bet jei nėra kada blaškytis - Lemona.

Hm, na jei apie atitikima tarp katalogo ir detaliu paciose parduotuvese - tai Lemonoje tikrai tas atitikimas gana geras, bet butent tik atzvilgiu jau pas juos esanciu detaliu, tuo tarpu su uzsakymais is toliau yra visiskai kitaip - iki tol viska uzsakinejes RCL-e, karta visgi nepatingejau surinkti labiausiai man tuo metu is visos Lemonos pasiulos idomiu (kainu ir modeliu poziuriu) 10+ poziciju sarasa ir nusiunciau jiems uzsakyma - atsakyma gavau gana greitai ... su informacija, kad realiai galima butu gauti tik 2 is tu detaliu uz tas pacias kainas, ir dar kelias - 3-5 kartus brangiau is kitu vietu.
Nuo tada kazkaip stengiuosi kuo maziau ten ka nors uzsakineti, o kai visgi tenka, vel paaiskeja kad madaug kas trecios-ketvirtos detales is internetinio saraso ju tiekejai realiai neturi, ir tai paaiskeja deja tik jau issiuntus ir jiems pas save isanalizavus uzsakyma arba tiesiogiai iteikus ji gyvai parduotuveje.
Taigi, cia jau niekuo ne geriau nei kitur, ir dar dazniausiai brangiau.

P.S. Vilniaus RCL-uose kiek teko ten nemazai lankytis tai jokie jaunuoliai darbo metu chalturos nedaro - atvirksciai, pardavejai demesingesni pirkejams nei Evitoje arba Lemonoje.

_________________
Elektroje stebuklų nebūna Wink - būna blogi kontaktai! Razz

"Aš čia, gyva!"
(durnyno SHIT'o vardas - Lietuva)
 Evita apgaudinejimas
PranešimasParašytas: 2010 11 06, 02:53 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Socrates
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Ir dar kazkas del tamstos nepatingejo pereit per tiekejus? Nu pagarba firmai! Seip tai arba digikey (lemona uzsako 2x i savaite) arba farnell (kasdiena) ir jokiu problemu. Duodi prekes koda, jie suiesko ir uzsako. O cia kad parasytum detales koda, o jie po to ieskotu dar per keleta tiekeju, tai jau tikrai geras poziuris i klienta.
 Evita apgaudinejimas
PranešimasParašytas: 2010 11 06, 03:30 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
RVRSS
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Citata:
Ir dar kazkas del tamstos nepatingejo pereit per tiekejus? Nu pagarba firmai!

O tai jie atseit neturejo nieko daryti, pamate kad is 10+ uzsakomu poziciju realiai gales gauti tik 2? Razz
Ka pirkejas tada turetu pagalvoti apie toki pardaveja ir jo reputacija?

Taip jiems manau ir patiems yra geriau - pasiziureti jei galima is karto, ar uzsakoma detale yra pas tiekeja, nes kitaip visos ceremonijos su uzsakymu (kuriu nemaza dalis tenka jiems) yra visiskai veltui!
Ir cia kazin ar labai didelis darbas - juk visus kodus as jiems jau duodu, keista tik, kad jie klaidina pirkejus, laikydami internetiniame uzsakymu kataloge daug tokiu poziciju, kuriu jau seniai nera pas tiekejus.
(o pirkejui juk zymiai patogiau ieskoti vienoje vietoje pas juos, o ne vaikscioti paciam per visus digikejus ir farnelius - lygiai kaip sakykim RCL uzsakymu bazeje viskas irgi yra vienoje vietoje, ivedus pavadinima i paieska yra ieskoma iskart per visus galimus tiekejus)

Na, nezinau ar cia jie tiesiog tingi susitvarkyti ar cia kazkokia labai didele paslaptis, bet jei taip yra tai ir tenka vargti jiems patiems, nors is kitos puses bent jau sugebejima sukontroliuoti esamas ir nesamas detales pries uzsakymo vykdyma reiketu vertinti teigiamai.

_________________
Elektroje stebuklų nebūna Wink - būna blogi kontaktai! Razz

"Aš čia, gyva!"
(durnyno SHIT'o vardas - Lietuva)
 Evita apgaudinejimas
PranešimasParašytas: 2010 11 06, 06:56 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Socrates
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Reikia pasitikrint ju tiekejus ir paziureti ar ten yra in-stock. Dabar reikejo rasyt emeila, gaut po dienos atsakyma... Vienzo sugaisht minimum 2 dienas, kai pats gali nueit i mano minetus puslapius ir pasitikrint. Ir isvis, kur logika tikrint sarashus pas PERPARDAVINETOJA? Kaip gerai, kad dar kazkas cackinasi su pavieniais klientais net del 10 poziciju! Kokiam normaliam tiekejui, pvz Arrow, tai i tokia uzklausa del 10 vnt., tai itariu atsakytu gal po savaites ar dvieju, nors klausimas ar aplamai vargintusi atsakinet. Normalus kiekiai elektronikoje skaiciuojami tukstanciais, o cia dar mums labai sekasi, kad vadybininkai pagarbiai ziuri i kvaila pirkeja.
 Evita apgaudinejimas
PranešimasParašytas: 2010 11 06, 10:02 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
RVRSS
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Socrates rašo:
Reikia pasitikrint ju tiekejus ir paziureti ar ten yra in-stock. Dabar reikejo rasyt emeila, gaut po dienos atsakyma... Vienzo sugaisht minimum 2 dienas, kai pats gali nueit i mano minetus puslapius ir pasitikrint. Ir isvis, kur logika tikrint sarashus pas PERPARDAVINETOJA?.

Kad visa tai butu butent taip, reikia buti visiskai tikram, kad tas perpardavinetojas neturi kitu tiekeju, isskyrus tuos pas kuriuos galima pasitikrinti paciam (ar teisingai supratau tamstos minti, kad Lemonos tiekejai atseit yra tik digikejus ir farnelis, nes pvz. RCL-e is visu tiekeju as zinau tik viena kuri galima patikrinti savarankiskai - tai lenkiskas TME, bet jam priklauso tik maziau nei puse RCL siulomu daliu, o ten yra dar bent du kiti tiekejai) - o ir tokiu atveju reikia landzioti po kiekvieno is ju puslapius ir ivedineti tuos pacius besikartojancius pavadinimus, o po to rastus dar ir vistiek atkartoti uzsakyme perpardavinetojui, o po to vistiek laukti patvirtinimo kad viskas tikrai bus pristatyta, tuo tarpu tiesiogiai pas ta atseit perpardavinetoja visu pirma viskas iskart vienoje vietoje, o be to - isskyrus tam tikra uzlaikyma su ju atsakymu, nieko daugiau paciam is esmes daryti nereikia.
Kitaip tariant, jei perpardavinetojas susitvarkytu savo uzsakymu kataloga (o draudzianciu tai gamtos desniu as nezinau), tai ieskoti tiesiai pas ji butu ir zymiai paprasciau ir greiciau nei pas kiekviena tiekeja atskirai, tuo labiau, kad po to vistiek teks uzsakineti velgi butent pas perpardavinetoja.
Vienas is mano kolegu aplamai buvo iskeles ideja apjungti visu musu perpardavinetoju uzsakymu katalogus vienoje vietoje, sudeti tai i atskira svetaine i-nete ir imti pinigus uz reklama is tokiu patogumu besinaudosianciu pirkeju - ko gero, jei ne tie neatitikimai kataloguose, mintis butu visai nebloga, nes dabar kai ko nors prireikia tai lakstom vos ne del kiekvienos detales po kelis vietiniu tarpininku puslapius, o pasirodo ir tai neteisinga, nes reiketu lakstyti po puslapius visu tu tarpininku tiekeju, kuriu dar keliskart daugiau. Razz

Socrates rašo:
Kaip gerai, kad dar kazkas cackinasi su pavieniais klientais net del 10 poziciju! Kokiam normaliam tiekejui, pvz Arrow, tai i tokia uzklausa del 10 vnt., tai itariu atsakytu gal po savaites ar dvieju, nors klausimas ar aplamai vargintusi atsakinet. Normalus kiekiai elektronikoje skaiciuojami tukstanciais, o cia dar mums labai sekasi, kad vadybininkai pagarbiai ziuri i kvaila pirkeja.

Tukstanciams uztai ir kainos kitokios - o jei mokam gerokai brangiau uz vienetus, tai uz tai ir laksto ir atsakineja ir siuncia po viena graziai supakuota, nes tikriems tukstantiniams kiekiams ir tokiu (siuo atveju jau) tarpininku nereikia - galima uzsakineti tiesiai pas gamintoja.

_________________
Elektroje stebuklų nebūna Wink - būna blogi kontaktai! Razz

"Aš čia, gyva!"
(durnyno SHIT'o vardas - Lietuva)
 Evita apgaudinejimas
PranešimasParašytas: 2010 11 06, 17:44 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Socrates
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
As kaip visada tingejau skaityt visa rasliava, tai norejau pamineti tik tai, kad visus savo tiekejus parduotuves surasho savo internetiniame puslapyje. Visgi jei buciau vadybininkas, tai itariu uzh ta tiekeju aplakstymo paslauga uzdeciau 2x antkaini (ka greiciausiai ir padaro), negu pats susirastum. Dar be viso to, imanoma susirast pas kuri tiekeja detale pigiausia, o antkaini uzhdet didziausia. Matyt tiek daug Lemona islosia, kad verta ir apibegt per tiekejus.

Kas del duomenu bazes - kazin ar kas dalinsis Smile O del to, kad prekiu yra ar nera, tai labai geras pavyzdys farnell. Ten searche randi, kad preke egzistuoja, tiesiog prierashas, kad pasibaige ir laukiama papildymo... Vienos prekes pasipildo per diena, kitos per menesi ar dar ilgiau, tai nenuostabu, kad Lemona irgi parasho, jog preke yra.
 Evita apgaudinejimas
PranešimasParašytas: 2010 11 06, 20:53 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Contax
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Paskutinis Lemonos fokusas - užsakiau tarp kitų detaliukių 4 elektrolitinius kondikus. Parduotuvėj žvilgterėjau, tikrai guli maišelyje tvarkingai keturi. Namie išimu, trys vienos firmos, vienas visai kitos. Net ir gabaritais šiek tiek skiriasi. Ablaūchai kokie tai, negi dabar reiks po vieną detalikę tikrint?
 Evita apgaudinejimas
PranešimasParašytas: 2010 11 06, 21:23 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
RVRSS
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Socrates rašo:
As kaip visada tingejau skaityt visa rasliava, tai norejau pamineti tik tai, kad visus savo tiekejus parduotuves surasho savo internetiniame puslapyje. Visgi jei buciau vadybininkas, tai itariu uzh ta tiekeju aplakstymo paslauga uzdeciau 2x antkaini (ka greiciausiai ir padaro), negu pats susirastum. Dar be viso to, imanoma susirast pas kuri tiekeja detale pigiausia, o antkaini uzhdet didziausia. Matyt tiek daug Lemona islosia, kad verta ir apibegt per tiekejus.

Aha, kurgi ne - stai pvz. Lemonos puslapyje po skelbimu "mes atstovaujame" puikuojasi "tik" 11 nuorodu, tarp kuriu dar ir nera nei digikejaus nei farnelio (ir ELFA irgi dabar kazkaip nematau, nors lygtai turetu buti), taigi jos ten dar tikrai ne visos parodytos, bet jei net ir butu visos - tai jau kiek kartu man pabrangtu detale jei tam kad ja rasti su visais jos galimais pakaitalais ir analogais reiketu atskirai lakstyti po panasaus kiekio "originaliu" tiekeju puslapius?

Socrates rašo:
Kas del duomenu bazes - kazin ar kas dalinsis Smile

Tai dalintis ir nebutina - uztenka tiesiog persiusti paieska i atskiras svetaines ir gautus rezultatus parodyti bendrai.
Pvz. ivedam i ta bendra integruota paieska "toks ir anoks super tranzas" - gauname:
Lemona - yra/nera tiek ir tiek
RCL - yra tada ir uz tiek,
Evita - ...
ir t.t. pagal sarasa.

Socrates rašo:
O del to, kad prekiu yra ar nera, tai labai geras pavyzdys farnell. Ten searche randi, kad preke egzistuoja, tiesiog prierashas, kad pasibaige ir laukiama papildymo... Vienos prekes pasipildo per diena, kitos per menesi ar dar ilgiau, tai nenuostabu, kad Lemona irgi parasho, jog preke yra.

Viskas ko reikia - kad tas pvz. "nera ir laukiama papildymo" operatyviai atsispindetu bendrame sakykim siuo atveju Lemonos kataloge, be butinumo paciam lakstyti po visus tuos virs 11 skirtingu farneliu ir kitu ir ten atskirai po viena pozicija tikrinti.
Tuo labiau, kad kai kurios nesancios ir matyt jau niekada daugiau neatsirasiancios pozicijos laikosi ten ilgus menesius, ir netgi kilus itarimui, nera jokios informacijos, pas kuri butent tiekeja galima butu pasitikrinti tikraja galimybe dabar ar bent kada nors jas gauti.

_________________
Elektroje stebuklų nebūna Wink - būna blogi kontaktai! Razz

"Aš čia, gyva!"
(durnyno SHIT'o vardas - Lietuva)
 Evita apgaudinejimas
PranešimasParašytas: 2010 11 06, 21:28 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
RVRSS
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Contax rašo:
Paskutinis Lemonos fokusas - užsakiau tarp kitų detaliukių 4 elektrolitinius kondikus. Parduotuvėj žvilgterėjau, tikrai guli maišelyje tvarkingai keturi. Namie išimu, trys vienos firmos, vienas visai kitos. Net ir gabaritais šiek tiek skiriasi. Ablaūchai kokie tai, negi dabar reiks po vieną detalikę tikrint?

Tai jie gi ne technikai - jie tik pardavejai, pagal pavadinima kaip suprantu teisingai dave, o kad reikia vienodu tai matyt tamsta pats ju neispejote.
Sitokius fokusus yra ne karta teke ir man patirti ir ne tik Lemonoje - paziuriu kokia detale parodyta vitrinoje (pvz. konderis - kokio tipo ir formos), jei matau kad tinka - sakau duokit, ogi jie is dezutes visai kito gamintojo ir kitokius konderius traukia (o kartais ir skirtingus likucius po viena ar kelis), nors nominalas ir itampa atseit tie patys!
Stai karta grizes is Evitos nusterau - vietoj vitrinoje buvusiu mazu graziu konderiuku sudeti to pacio nominalo ir itampos kreivi sleivi armeniski K50-35!

_________________
Elektroje stebuklų nebūna Wink - būna blogi kontaktai! Razz

"Aš čia, gyva!"
(durnyno SHIT'o vardas - Lietuva)
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama