Elektronika.lt
 2024 m. gegužės 19 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 05 19, 03:26. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Garso aparatūra » Kabeliai su anglies grafito izoliacija
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 15
Pereiti prie 1, 2, 3, 4, 5  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Kabeliai su anglies grafito izoliacija
PranešimasParašytas: 2010 08 31, 19:04 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
*Wytas*
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Ba1tuks rašo:...labai tankus šarvas ir stora polipropileno įzoliacija....
----------------------------------------------------------------------
Viskas gerai ką ir rašote.Kad izoliacija yra stora tas irgi yra neblogai lyginant su plonomis įzoliacijomis kabelius.Tačiau tai tik vidutinės kokybės kabeliai būna.
Tuo metu,kai aš aiškinaus kodėl kabeliai taip žiauriai skiriasi savo kainomis,turėjau bandymams pasigamines apie 10vnt. įvairaus ilgio iki 1m ir įvairių kabelių tiems bandymams.Tarp jų buvo įvairaus storio įzoliacijos nuo,jūsų pavardinto polipropileno iki ftoroplasto (4mm įzoliacija plius stipriai sidabruotas ekranas ir gysla).
Bandymo metu ( penkių balų sistemoje) paaiškėjo,kad visi kabeliai verti tik trejetui,arba trys su pliusu.Manes tokie vertinimai netenkino...
Kažkur po mėnesio atsitiktinai sutikes vieną senų laikų pažystamą ir kalbant apie kabelių įtaką jis man pasiulė jo tarybiniais laikais užsienyje pirktą kabelį ( špulėje susuktas karpomas kabelis).Pagal jo pasakymą,jis senai norėjo parduoti,bet niekas nepirko,nes kabelis storesnis,nei įprastas-klasikinis,sunkesnis ir kietesnis...
Kai aš tą kabelį išbandžiau,buvau stipriai nustebes.Tą ką aš norėjau senai išgirsti,tik su tuo kabeliu viską išgirdau.
Tiesa...antgaliai buvo naudojami patys pigiausi iš Lemonos,tipinis lydmetalis ir klasikinis laidų sujungimas.
Po tam tikro laiko aš išiaiškinau,kad to kabelio įzoliacija yra anglies-grafito mišinys.Tokia įzoliaciją viską ir išsprendė teigiamai muzikos garsui.
Vėliau buvo panaudota kryptinė laidų sujungimo tehnologija (žinoma,ir normalųs antgaliai)
Dar vėliau buvo pagamintas kabelis palygintas su 1200lt gamykliniu kabeliu (AUDIOCVEST su 24V maitinimo batareikom).Skirtumai buvo niuansiniai,kurie bendros muzikos kokybės negadino,tik muzikos "spalva" šiek tiek skyrėsi.
Žinoma,visas 100m ilgio kabelis buvo greitai nupirktas.Tik gaila,kad ant to kabelio jokių gamintojo atributų nebuvo,nei modelio,nei jokio ženklo.Nors man tai buvo nesvarbu,tik norint šiandien tokį kabelį užsisakyti,manu,niekas negalėtų man padėti.Visi pardavėjai prašo kabelio "vardo",o kabelis tai bevardis...
Šiek tiek apie kabelio įzoliaciją skirta muzikos garsui perduoti.

_________________
Gaminys gerai pagamintas. Jei galima geriau pagaminti, vadinasi, jis nebuvo gerai pagamintas. *W.*
 Kabeliai su anglies grafito izoliacija
PranešimasParašytas: 2010 08 31, 19:15 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Babajuss
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
taip garso signalas keliauja izoliacija Very Happy

_________________
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
mane rasite: mano profilyje
 Kabeliai su anglies grafito izoliacija
PranešimasParašytas: 2010 08 31, 19:44 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Ba1tuks
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Babajuss rašo:
taip garso signalas keliauja izoliacija Very Happy


O tai ką nežinojai? Shocked Laughing Laughing Laughing
Na, čia panašiai kai kryptinis AC signalas Laughing
 Kabeliai su anglies grafito izoliacija
PranešimasParašytas: 2010 08 31, 19:59 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Contax
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Wytai, o nebandėt automobilinių žvakių laidų? Ten irgi anglies-grafito mišinys būna.
 Kabeliai su anglies grafito izoliacija
PranešimasParašytas: 2010 09 02, 23:38 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
leopard
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Vadinasi nieko, ką būtų galima patiems išbandyti.

_________________
Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna.
 Kabeliai su anglies grafito izoliacija
PranešimasParašytas: 2010 09 03, 13:30 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
kwlw
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Contax rašo:
Wytai, o nebandėt automobilinių žvakių laidų? Ten irgi anglies-grafito mišinys būna.


Atsiprashau, kad lendu i ne savo zhiniu svorio kategorijos diskusija, bet tiesiog noriu pamineti, kad kai kurie gitariniai laidai (vidutines klases, geri ir nebrangus), skirti groti ant scenos ir pan. kur reikia judet - turi grafitinies izoliacijos sluoksni. Anot gamintoju - sluoksnio paskirtis:
In addition, the conductors are wrapped with graphite tape to reduce triboelectric noise (mechanically induced noises which occur from moving the cable or tapping on it).

Audiofilai juk nejudina tu savo tarpblokiniu laidu muzikos klausydami Rolling Eyes ...

Nors kitas gamintojas (shio kabelio neturiu), teigia, kad i ju kabelius - grafitas kitais tikslais dedamas:
Our guitar cables with graphite layer (low-noise guitar cables) reduce the
interference caused by statical boost to a minimum.

Sau
 Kabeliai su anglies grafito izoliacija
PranešimasParašytas: 2010 09 03, 22:24 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
assembled
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kas yra statical boost?

P.S. Apie žvaklaidžius tai pajuokavo Smile O aš irgi tik dėl juoko šitą temą atskėliau, o ne ištryniau Smile
 Kabeliai su anglies grafito izoliacija
PranešimasParašytas: 2010 09 04, 08:19 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
kwlw
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
assembled rašo:
Kas yra statical boost?

P.S. Apie žvaklaidžius tai pajuokavo Smile O aš irgi tik dėl juoko šitą temą atskėliau, o ne ištryniau Smile


Neturiu mazhiausio supratimo.

Beje, parashiau posta, po to prisiminiau, kad diskusijos labai panashia tema jau buvo. T.y. jei yra naudojami tam tikri (prasti) schemotechniniai sprendimai - tai tuomet visokie laidai ir pan. smulkmenos keichia skambesi. Kadangi pasaulis kupinas "sazhiningu" zhmoniu, tai kas draudzhia suprojektuot audiofilams skirta iranga butent taip, ir pardavinejant pateikti tai kaip aukschiausia nirvanos bei palyginimo tashka? Kaip zhinia didzhiuliai pinigai ten mokami ne del to, kad kurinys gerai skamba, o del to, kad geriau nei pas kaimyna.

O vat inzhinieriaus sistema matyt suprojektuota teisingai, del to ir "tik vidutine" Smile.

Ish kitos puses velgi tose pachiose gitarinese schemose (kalbu vis apie gitaras, tik del to, kad audio domiuosi tik shiuo aspektu), tarkime su kondensatoriais, tam tikrom lempom ar kitais elementais yra uzhduodamas tam tikras garso tonas, charakteris (niurus, "stiklas"). Ir yra net savokos "per daug shvarus garsas, per sterilu". Bet kiek teko skaityti - visi protingi konstruktoriai ir ju konstrukciju naudotojai sutaria, kad minetas charakteris yra individualus reikalas. T.y. geriau/blogiau nera toje vietoje. Lygiai taip manau grafitine izoliacija toli grazhu ne kiekvienai sistemai yra gerai. Galbut konkrechiose - yra kazkokie trukumai kompensuojami ar privalumai ishryshkinami. Bet ne - reklamuojama kaip panaceja visam svietui. Mol shitas tru, visa kita ne tru.

Vat shito posto rashymo metu klausau Carlos Santana & Buddy Miles koncerto per banalu pioneeriaus cd, pioneeriaus stiprintuva ir ... s90. Taigi aparatura "v topku", bet skamba nors tu ka Smile. Neieshkau ash to scenos gilumo, ir man dzin, kur ten mano kambaryje stovi mikrofonas (o ne gitaristas) Very Happy. Garso turtingumas zhinoma ne live, ar klausant ish vinilo per rimta aparata, bet atlikeju zhinute pagaunu. Ir man nuo to gerai Wink. Linkiu to ir kitiems - ishgirsti atlikeja, o ne aparata.

Sau
P.S. Sugalvojau palyginima garso kokybes su vaizdu. Pagalvokit, ar labai skiriasi ishties gero filmo zhiurejimas per nespalvota telika (radija autike), spalvota telika (eilinis tranzinis stiprekas), dvd su namu kinu per dideli telika (lempinis stiprekas) ir kinoteatre (super duper audio sistema). Turiu omenyje filmo minti, veikeju ishgyvenimus. Jei zhiauriai skiriasi - tai auksiniai kabeliai - JUMS!
 Kabeliai su anglies grafito izoliacija
PranešimasParašytas: 2010 09 04, 11:43 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GSP
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
zinoma skiriasi Smile titanikas ziuretas kine isspaude asara, titanikas ziuretas per durnadeze sukele juoka Rolling Eyes o dar reklamos kas 10 min....
 Kabeliai su anglies grafito izoliacija
PranešimasParašytas: 2010 09 04, 12:53 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
StasysS
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Wytai, įmeskit keletą nuotraukų, gal kas atpažins tą bevardį. Tik reik, kad ir matmenys buūtų aiškūs (greta liniuotė arba ant milimtrinio popieriaus) ir kad vidinė struktūra būtų matoma.
 Kabeliai su anglies grafito izoliacija
PranešimasParašytas: 2010 09 04, 13:04 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
*Wytas*
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Pameginsiupatalpinti foto.Tai bus kitos savaites pradžioje.

_________________
Gaminys gerai pagamintas. Jei galima geriau pagaminti, vadinasi, jis nebuvo gerai pagamintas. *W.*
 Kabeliai su anglies grafito izoliacija
PranešimasParašytas: 2010 09 04, 14:54 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Babajuss
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
matai ponas Vytas kvies asmeninį fotografą nes pats fotografuoti nemoka. kaip anąsyk kokios gražios foto buvo legendinio vairo stiprintuvo.

_________________
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
mane rasite: mano profilyje
 Kabeliai su anglies grafito izoliacija
PranešimasParašytas: 2010 09 04, 15:37 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
leopard
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Babajuss rašo:
matai ponas Vytas kvies asmeninį fotografą nes pats fotografuoti nemoka. kaip anąsyk kokios gražios foto buvo legendinio vairo stiprintuvo.

Mano nuomone tai nėra ko juoktis jei nemoka. O jei moka ir vistiek kvies, tai tik parodo pagarbą forumiečiams.

_________________
Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna.
 Kabeliai su anglies grafito izoliacija
PranešimasParašytas: 2010 09 04, 15:56 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Babajuss
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
o tu matei anas nuotraukas? Very Happy

_________________
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
mane rasite: mano profilyje
 Kabeliai su anglies grafito izoliacija
PranešimasParašytas: 2010 09 04, 17:04 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
leopard
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Babajuss rašo:
o tu matei anas nuotraukas? Very Happy

Ne, bet mintį supratau Smile

_________________
Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna.
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie 1, 2, 3, 4, 5  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama