Elektronika.lt
 2024 m. gegužės 14 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 05 14, 18:15. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Prietaisai, įrankiai, medžiagos » Is kur imat termoreaktyvus?
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 11
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Is kur imat termoreaktyvus?
PranešimasParašytas: 2009 09 26, 15:05 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
RVRSS
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Senais gerais laikais getinakso, tekstolito ir stiklotekstolito buvo visur pilna Cool , o stai gauti polistirolo ar kito termoplasto lapa buvo sunku. Crying or Very sad
Tie geri laikai praejo, ir dabar yra viskas atvirksciai. Rolling Eyes

Kazkiek termoreaktyvu dar yra strateginese atsargose, taciau ne visada ten buna tas pavidalas, kurio tuo metu reikia, o svarbiausia - neramina tai, kad isskyrus spausdintoplokstini stiklotekstolita arba analogiskos paskirties burzujiska getinakso analoga siuloma visokiose spikarese (dazniausiai bent is vienos puses padengta variu, ko kartais visai nereikia, ir dazniausiai 1.5mm storio, kas irgi toli grazu ne visada tinka) jokiu kitu tokio tipo izoliaciniu medziagu tiekeju kazkaip vis nesimato.

Taigi kolegos klausimas butu toks - ar jau jus visai i termoplastus nusipiginote ir nieko rimtesnio nenaudojate (na negali buti!), ar verciates tuo kas yra tose jau mano auksciau minetose spikarese, ar zinot kazkokius rimtesnius tiekejus uz prieinama kaina?
O gal patys tuos termoreaktyvus su epoksidke kepat? Razz

_________________
Elektroje stebuklų nebūna Wink - būna blogi kontaktai! Razz

"Aš čia, gyva!"
(durnyno SHIT'o vardas - Lietuva)
 Re: Is kur imat termoreaktyvus?
PranešimasParašytas: 2009 09 26, 15:15 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
kwlw
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
RVRSS rašo:

Taigi kolegos klausimas butu toks - ar jau jus visai i termoplastus nusipiginote ir nieko rimtesnio nenaudojate (na negali buti!), ar verciates tuo kas yra tose jau mano auksciau minetose spikarese, ar zinot kazkokius rimtesnius tiekejus uz prieinama kaina?
O gal patys tuos termoreaktyvus su epoksidke kepat? Razz


Gi yra visokie heliopoliai, jei reikia plastmasiu visokiu tipo teflonas, o tekstolito ivairiu storiu (iki 8cm(?!)) kaip ir machiau lytagroj. Kainos nemazhos, bet kas shiais laikais pigu?

Sau
 Re: Is kur imat termoreaktyvus?
PranešimasParašytas: 2009 09 26, 16:08 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
RVRSS
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
kwlw rašo:
Gi yra visokie heliopoliai, jei reikia plastmasiu visokiu tipo teflonas, o tekstolito ivairiu storiu (iki 8cm(?!)) kaip ir machiau lytagroj. Kainos nemazhos, bet kas shiais laikais pigu?


Cia tipo tokie yra kazkokiu lietuvisku tautiniu termoreaktyviniu firmu pavadinimai? Rolling Eyes

O kur tamsta ten radote mane dominancius termoreaktyvus?

_________________
Elektroje stebuklų nebūna Wink - būna blogi kontaktai! Razz

"Aš čia, gyva!"
(durnyno SHIT'o vardas - Lietuva)
 Re: Is kur imat termoreaktyvus?
PranešimasParašytas: 2009 09 26, 16:20 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Contax
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
RVRSS rašo:
kwlw rašo:
Gi yra visokie heliopoliai, jei reikia plastmasiu visokiu tipo teflonas, o tekstolito ivairiu storiu (iki 8cm(?!)) kaip ir machiau lytagroj. Kainos nemazhos, bet kas shiais laikais pigu?


Cia tipo tokie yra kazkokiu lietuvisku tautiniu termoreaktyviniu firmu pavadinimai? Rolling Eyes

O kur tamsta ten radote mane dominancius termoreaktyvus?


Googlėje įvedus "tekstolitas" antroje nuorodoje randame:
http://www.lytagra.lt/index.php?cPath=7778
 Is kur imat termoreaktyvus?
PranešimasParašytas: 2009 09 26, 19:00 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
RVRSS
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Na labai aciu uz nuoroda, bet sita jau buvau siaip ne taip rades ir tai mano supratimu akivaizdziai per mazai!

Ivertinant nuo tu senu geru laiku ivykusi progresa tiekejai turetu jau ir anglies pluosta siulyti, o cia apart jau vos ne antra amziu skaiciuojancio tekstolito nieko daugiau nera.

O ir tai kas yra - nepanasu, kad butu musu kolegu perkama.

Ko gero reikes ieskoti atskirai stiklo audinio ir dervos - sito atrodo dar visgi pas kai kuriuos musu tiekejus yra.


P.S. paminesiu viena konkretu atveji - noriu perdaryti kompini maitbloki, idedamas i ji vietoj originalios savo plokste su savo schema.
Originali plokste buna 1.5mm storio, ko nepakankamuma aiskiai irodo jos jau dazniausiai nemazos matomos deformacijos, taigi reikia atitinkamu matmenu (11*15cm) storesnio stiklotekstolito (sau gi darau, ne valstybei) - na, ir kur gi ji toki gauti nepermokant kelis kartus?
O juk cia paminetas pavyzdys - vienas is paprastesniu.

_________________
Elektroje stebuklų nebūna Wink - būna blogi kontaktai! Razz

"Aš čia, gyva!"
(durnyno SHIT'o vardas - Lietuva)
 Is kur imat termoreaktyvus?
PranešimasParašytas: 2009 09 26, 19:56 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
kwlw
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
RVRSS rašo:
Na labai aciu uz nuoroda, bet sita jau buvau siaip ne taip rades ir tai mano supratimu akivaizdziai per mazai!


Pardavejai pardavineja tai, kas perkama.

RVRSS rašo:
Ivertinant nuo tu senu geru laiku ivykusi progresa tiekejai turetu jau ir anglies pluosta siulyti, o cia apart jau vos ne antra amziu skaiciuojancio tekstolito nieko daugiau nera.


Kodel gi, yra toks dalykas kaip tekstolitas su fotorezistu. Turbut 90% megeju sugeba apsieiti su tuo, kas yra tam pachiam RCL'e ar lemonoj. O vat tik tokiems kaip tamsta mohiganams - reikia kazko rimchiau. Jei reiktu furos to tekstolito, tas pats www.heliopolis.lt ar koks kitas didmenininkas atvezhtu. O vat marinuoti nepopuliarias prekes - verslui yra prabanga. Bet pasiskambint ir paklaust gali. Buna likuchiu pas juos ar pan.

RVRSS rašo:

O ir tai kas yra - nepanasu, kad butu musu kolegu perkama.


Na ash pvz. lytagroj perku gumos lakshtus ir kaprolona. Tiesa turbut nelabai kolega, nes pats nesu gvyenime ne vienos platos padares Smile.

RVRSS rašo:

Ko gero reikes ieskoti atskirai stiklo audinio ir dervos - sito atrodo dar visgi pas kai kuriuos musu tiekejus yra.


Didzioji dalis tiekeju - pasiulys poliesterine derva, kas nemanau, kad butu geras pasirinkimas duotu atveju. Topplastas (www.topplastas.lt - what a surprise Wink) - galetu pasiulyti tikru dervu, bet velgi minimalus kiekiai turbut nepradzhiugins. Nors jie, jei turi vietoje, tai atpila i bakeli ir mazhus kiekius.

RVRSS rašo:

P.S. paminesiu viena konkretu atveji - noriu perdaryti kompini maitbloki,
O juk cia paminetas pavyzdys - vienas is paprastesniu.


Cia kaip kam Smile. Nedazhnas projektuoja savo schemas.

Sau
 Is kur imat termoreaktyvus?
PranešimasParašytas: 2009 09 26, 20:34 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
gnt
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
RVRSS rašo:

Originali plokste buna 1.5mm storio, ko nepakankamuma aiskiai irodo jos jau dazniausiai nemazos matomos deformacijos, taigi reikia atitinkamu matmenu (11*15cm) storesnio stiklotekstolito


tokio storio pilnai pakanka ir didesnems plokstems,nebent schema butu dedama i raketa zeme-oras ir jai reiktu atlaikyti keliasdesimt g

manau,kad tokiais atvejais delo bylo ne v bobine... Smile

p.s. - as is Alytaus pora-trejeta kartu metuose atvaziuoju i Vln ir be problemu apsirupinu panasiais dalykais,keista,kad tas daznai nepavyksta ten pastoviai gyvenantiems Rolling Eyes
 Is kur imat termoreaktyvus?
PranešimasParašytas: 2009 09 27, 11:22 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
RVRSS
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
gnt rašo:
RVRSS rašo:

Originali plokste buna 1.5mm storio, ko nepakankamuma aiskiai irodo jos jau dazniausiai nemazos matomos deformacijos, taigi reikia atitinkamu matmenu (11*15cm) storesnio stiklotekstolito


tokio storio pilnai pakanka ir didesnems plokstems,nebent schema butu dedama i raketa zeme-oras ir jai reiktu atlaikyti keliasdesimt g

manau,kad tokiais atvejais delo bylo ne v bobine... Smile


Tokio storio gal ir pakanka tam, kad daiktas kazkaip paveiktu, kol bus parduotas na ir dar gal but pratemptu iki metines garantijos pabaigos, bet as tai matai tokiais terminais neoperuoju - retas mano kurinys buna nurasomas anksciau kaip per 10-20 metu, daznai juos visam gyvenimui darau.

Tokiu atveju atseit sugebanti kazkaip nulaikyti detales, bet jau nuo to akivaizdziai issikreivinusi plokste jau nelabai atitinka bendra poziuri i darba.

Taip kad jei paciam 1.5 mm uztenka ir "zymiai didesnems plokstems", tai matyt tikrai "delo bylo ne v bobine" - pries kuri laika vienoj parduotuvej perkant detales teko sutrukdyti pardaveja, juodai isigilinusi i kazkokios schemos konstravima - tai va jam isvis nereikejo jokios plokstes, jis tiesiog susukinejo detaliu isvadus viena su kitu Shocked , tai va pagal tamstos "uztektine" filosofija is tokio matyt ne tik as, bet ir tamsta turetumete pasimokyti "konstravimo Cool meno", ar ne? Razz

gnt rašo:
p.s. - as is Alytaus pora-trejeta kartu metuose atvaziuoju i Vln ir be problemu apsirupinu panasiais dalykais,keista,kad tas daznai nepavyksta ten pastoviai gyvenantiems Rolling Eyes


Apsirupini kuo butent? Rolling Eyes
1.5mm variuotu stiklotekstolitu dydzio iki 20*30cm?
Tai tame problemos nera, apie tai ir rasiau, problema buna norint gauti ka nors kita! Wink
(paprasciausias pvz. - bent jau 2 mm ir reikiamu gabaritu tas pats stiklotekstolitas)


P.S. darom isvada - musu lietuviskiems "elektronscikams" matyt net ir to nedidelio pasirinkimo, kuris pas mus yra - jau per daug Shocked , na isskyrus pavienius atvejus, kai kas nors cia forume staiga issoka verkslendamas ir nori gauti pusmetrini gabala "geros plastmases" pusvelciui. Razz

_________________
Elektroje stebuklų nebūna Wink - būna blogi kontaktai! Razz

"Aš čia, gyva!"
(durnyno SHIT'o vardas - Lietuva)
 Is kur imat termoreaktyvus?
PranešimasParašytas: 2009 09 27, 13:53 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
gnt
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
RVRSS rašo:


Tokio storio gal ir pakanka tam, kad daiktas kazkaip paveiktu, kol bus parduotas na ir dar gal but pratemptu iki metines garantijos pabaigos, bet as tai matai tokiais terminais neoperuoju - retas mano kurinys buna nurasomas anksciau kaip per 10-20 metu, daznai juos visam gyvenimui darau.


dabar kaip tik krapstineju savo kazkur 1983 ar 84-ais daryta transiveriuka,viskas sudeta ant stiklotekstolito 1,5mm,plokstes matmenys kazkur 35cmx24cm
Kazkodel plokste lygi kaip veidrodis Question Shocked matomai busiu kazka ne taip padares Razz
Tiesa,trafukas stovejo ne ant jos,matyt del to ir nera problemu - reikejo man koki OCM-0,4kW ant jos patupdyt Very Happy

Citata:
Apsirupini kuo butent? Rolling Eyes
1.5mm variuotu stiklotekstolitu dydzio iki 20*30cm?
Tai tame problemos nera, apie tai ir rasiau, problema buna norint gauti ka nors kita! Wink
(paprasciausias pvz. - bent jau 2 mm ir reikiamu gabaritu tas pats stiklotekstolitas)


Apsirupinu viskuo,nes mano kaime nera nieko
Paklausinek turguj pas diedus ar siap pas kokius pensininkus,kadaises dirbusisu kokioj radio gamykloj,gausi visko,ir 3 kart pigiau,nei parduotuveje
As mazdaug 80x100cm dvipusio ir storo(tikrai bus 2,5mm) gabala uz 40Lt paemiau pas toki dieda
 Is kur imat termoreaktyvus?
PranešimasParašytas: 2009 09 28, 02:13 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
RVRSS
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
gnt rašo:
dabar kaip tik krapstineju savo kazkur 1983 ar 84-ais daryta transiveriuka,viskas sudeta ant stiklotekstolito 1,5mm,plokstes matmenys kazkur 35cmx24cm
Kazkodel plokste lygi kaip veidrodis Question Shocked matomai busiu kazka ne taip padares Razz
Tiesa,trafukas stovejo ne ant jos,matyt del to ir nera problemu - reikejo man koki OCM-0,4kW ant jos patupdyt Very Happy


Pats ir atsakei.
O as velgi savo pavyzdi pateiksiu.
Yra koks nors galingas aparatas, kuriame sakykim rimtai sudege trafas ar dar kas nors panasaus, ka opriginaliai remontuoti-atstatineti neracionalu.
Is kitos puses, ivairiu trafu ir kitko as turiu, todel ta suvirinimo aparata ar akumu krautuva-uzvedeja ar dar ka nors galima butu prikelt pigiau nei pirkt kita, bet mano dalys skiriasi nuo originalu dydziu, forma, konstrukcija, tvirtinimu ir t.t.
(o daznai ir originali schemotechnika labai prasosi patobulinama)
Tuo tarpu originale korpusas padarytas taip - ant erdvinio remo is kampuociu sukasi laikanti beveik visas elektrines dalis ir specialiai pagal tu originaliu daliu forma ispjaustyta izoliacine plokste is termoreaktyvo kokiu 5mm storio (ir OCM irgi ant jos Wink , daugiau jam tiesiog nera kur buti Razz ), ir ant to pacio remo maunasi isorinis dangtis is skardos.
Man gi reikia statyti ten pat kitokias dalis, todel sena plokste netinka - ten, kur turi tvirtintis mano trafai ir kitos dalys, joje styro dideles skyles.
Imti aliumini ar pliena be papildomo galvos skausmo neiseina, nes tada daugeliui detaliu teks gaminti specialius izoliatorius (o plienas, ypac tokio storio, dar ir sunkiai apdirbamas, jei neiseina prieiti abrazyvu), termoplastai irgi nelabai tinka - jei avarijos atveju kazkuri dalis perkais, tas pagrindas po ja gali tiesiog issilydyti ir ta perkaitusi dalis nuo jo nukris Razz , taigi geriausia butu gauti toki pati kaip originalas, tik sveika neispjaustyta termoreaktyvo gabala.
Va dabar reiskia del to gabalo as tarsi tureciau kaip man siuloma:

gnt rašo:
Paklausinek turguj pas diedus ar siap pas kokius pensininkus,kadaises dirbusisu kokioj radio gamykloj,gausi visko,ir 3 kart pigiau,nei parduotuveje
As mazdaug 80x100cm dvipusio ir storo(tikrai bus 2,5mm) gabala uz 40Lt paemiau pas toki dieda


Tai va pas tuos veikejus gal ir nemazai ko yra, bet tas ju turinys neprognozuojamas pasirinkime (gal tures kazkada parsitempe butent to ko man dabar reikia, gal ir ne) ir nestabilus kiekyje (yra kazkas panasaus, bet per mazai, arba anksciau buvo, bet jau nera ir daugiau nebus)
Tokiu "tiekeju" ir as pats tame turguje galeciau pabuti, kazin ar kuris is tu dieduku vis dar turi tokiu atsargu daugiau uz mane, bet skirtingai nuo ju as dar esu ir tokiu materialu vartotojas, ziurintis ne tik vienadienio intereso gauti lituka ant alaus, bet ir kiek imanoma toli i perspektyva - tai va kai prireikus pusmetrio "geros plastmases" as net neiskeles kojos is namu turgaus pusen tiesiog atsipjausiu ta pusmetri is turimo metro, o paskui man prireiks kazkokiam kitam projektui jau butent to metro - kokiais uzkeikimais man tada vaduotis nuo to, kad to metro jau nei pas mane, nei pas diedukus neatsiras? Crying or Very sad

Jei tie dedes vis dar turetu galimybe partempti butent tai ko siuo metu reikia is kazkokiu vis dar veikianciu gamyklu, tai butu viskas paprasta ir aisku ir nesukciau sau del to galvos, bet kaip jau rasiau pacioj pradzioj, tokie seni geri laikai jau pas mus baigesi.
O norint rimtai dirbti, reikia tureti labiau stabilu ir garantuota reikiamu materialu saltini, nei atsitiktiniai turgaus diedukai.

_________________
Elektroje stebuklų nebūna Wink - būna blogi kontaktai! Razz

"Aš čia, gyva!"
(durnyno SHIT'o vardas - Lietuva)
 Is kur imat termoreaktyvus?
PranešimasParašytas: 2009 09 28, 21:03 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
gnt
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Jei naudoji pastoviai-reiks pirkt firmoje,nors Vilnius nemazas kaimas,pasistengus gal ir imanoma rast koki "kombinatoriu",kuris ir siais laikais gali daugmaz pastoviai tiekti tokias medziagas mezesne,nei parduotuves kaina Smile
Lydmetali as irgi pastoviai naudoju,ir nemazais kiekiais,bet dar gyvenime nesu krautuveje jo pirkes -yra pigesniu "tiekeju" netgi mano kaime Very Happy
 Is kur imat termoreaktyvus?
PranešimasParašytas: 2009 10 16, 06:01 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
RVRSS
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Situacija su lydmetaliu (kurio as irgi niekada dar nesu pirkes parduotuvese ir netgi pats galiu su kitais pasidalinti!) visgi yra gerokai paprastesne - galutiniam lituotam sujungimui nera didelio skirtumo, ar naudotas lydmatelis buvo mazesnio storio ar didesnio, su labai "blatnu" fliusu viduje ar be jo ir t.t. (as tai isvis "gabalini" lydmetali nuo senu laiku be problemu naudoju net ir smulkiems darbams), o su plastmasem deja kitaip - labai jau daznai viena vietoj kitos netinka, ir vienas storis vietoj kito irgi.

Cia kaip tik pardavimu skyriuje Lakono tema atsirado, is kurios ir matosi, kas vyksta Lietuvoj tevynej musu su termoreaktyvais:
(per dvi dienas viskas rezervuota!)

http://www.elektronika.lt/forum/viewtopic.php?t=44622

Idomi ten man viena vieta pasirode, ypac sviesoje cia pasirodziusiu teiginiu apie 1.5mm stiklotekstolito "pankankamuma":

gnt Lakono temoje rašo:
Dvipusio SF 2mm atidek man kokia 10kg


As si karta susilaikiau, nes jau kaip ir turiu tuos 10 ar kiek ten kg tokiu atraizu (bet problema gali kilti jei reikes didesniu gabalu, del ko ir sita tema rasiau!), o ir joms galetus paskirti pinigus jau isleidau ana savaite - SM gamyklos parduotuvej uztikau getinakso lapu 3mm storio apie 30*70 cm (turi dar uzsislepe sikniai, jau kuri karta vis po kiek laiko dar po kelis tokius istraukia!), ir nors kazkiek tokiu jau irgi nuo seniau turiu, bet perspektyvos gauti kitur nebuvimo akivaizdoje teko privatizuoti, nors ir paklojau kazkiek daugiau, nei Lakonas praso uz savo stumdomas liekanas.

_________________
Elektroje stebuklų nebūna Wink - būna blogi kontaktai! Razz

"Aš čia, gyva!"
(durnyno SHIT'o vardas - Lietuva)
 Is kur imat termoreaktyvus?
PranešimasParašytas: 2009 10 16, 19:56 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
gnt
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
RVRSS rašo:

Idomi ten man viena vieta pasirode, ypac sviesoje cia pasirodziusiu teiginiu apie 1.5mm stiklotekstolito "pankankamuma":


Kas cia tau nesuprantama?
Su dvipuse folga turejo tiktai tokio storio-toki ir emiau
Vienpusio turiu pakankamai,bet mane labiau dabar dvipusis domina.
Mazi gabaliukai irgi pravercia-is ju labai gerai daryt dezutes-ekranus,nereikia jokiu mechaniniu darbu-sulitavai ir "korobke" gatava naudojimui Smile
 Is kur imat termoreaktyvus?
PranešimasParašytas: 2009 10 17, 22:09 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
kionig
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
RVRSS, zinai, kodel dabartiniam elektronscikam uztenka 1,5mm, o todel, kad daugelis pereina prie SMD. Smile Atsilieki su savo rezervu Razz
 Is kur imat termoreaktyvus?
PranešimasParašytas: 2009 12 27, 06:09 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
RVRSS
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Atsilieku nuo ko? Confused
Nuo "siuolaikiniu elektronsciku", kurie "pereina prie SMD"? Rolling Eyes
Tai kur imanoma ir as prie SMD jau seniai pereinu Cool , tik matyt reikalas cia ne pavirsiniame montaze (kurio atveju laikancios plokstes kietumas yra dar svarbesnis nei iprastu isvadiniu" detaliu atveju Exclamation , nes SMD neturi lanksciu isvadu kurie stipriau lenkiant gali deformuotis ir issaugoti detales sveikas!), o tame, kad tie "siuolaikiniai elektronscikai" matyt nieko didesnio nei 10*10cm nedaro, o ir tuose ju projektuose didziausios naudojamos detales buna TO-220 korpuse (gerai jei retu atveju su bent kazkokiu radiatorium), keliu vatu varzos (aisku isvadines, ne SMD) na ir dar gal kokiu keliasdesimt koju vienkristalis mikroprocesorius (dar labiau kompaktiskas, jei jis butent SMD).

Tai dar maza to, kad tie siuolaikiniai lietuviski elektronikai absoliucioj daugumoj atveju daro kazka panasaus i paprasto mikrokontrolerio valdomus LED mirksiukus (na arba panasaus sudetingumo super-puper Hi-End stipriakus Razz ), tai ir tokiems devaiCams jie plokstemis daznai apsirupina ne kazkokiu sistemingu budu (juk pvz. parduotuvej plokstes gabalas uz 5-10lt jiems yra labai brangu! Rolling Eyes ), o spontaniskais uzbegimais pas atsitiktinius ispardavinetojus (pas kuriuos liekanu kaina ne uz vnt., o uz kg!) - va ten tai ir buna stumdynes! Twisted Evil

P.S. RCL-e visgi periodiskai randu gana gero stiklotekstolito gabalu 2 ir 2.5mm storio Cool , taigi matyt laimei musu neprilygstami Embarassed elektronistai dar tiekeju visiskai nesugadino. Smile

_________________
Elektroje stebuklų nebūna Wink - būna blogi kontaktai! Razz

"Aš čia, gyva!"
(durnyno SHIT'o vardas - Lietuva)
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama