Elektronika.lt
 2024 m. gegužės 24 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 05 24, 22:04. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Žinantiems ir klausiantiems. Ar žinai, kad... » Gyvenimas - iliuzija?
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 1012
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Gyvenimas - iliuzija?
PranešimasParašytas: 2009 08 24, 17:16 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Digix
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
kas is viso to sapnu valdymo?

gal nebent ant filmu ir zadimu galima biski sutaupyti, tik problema kad va tave pazadina ir tas sapnas baigiasi gana netinkamoje vietoje.

sapnu informacijos niekur niekas dar nrpanaudojo, nes ji totaliai beprasme, nebent labai nori zuzinoti ir kur tavo zaliu duru fobija atsirado.

is savo pasamones informacijai gauti sapnu nereikia, reikia tik kiek logikos.

Citata:
Dažniausiai žmonės sapnuose veikia tą patį ką ir realybėje: eina į darbą ar į mokyklą, veikia viską lygiai tą patį, taigi kaip mes galime atsibusti?

looseriai Smile svaisto sapnus tokiem niekam, jau geriau tenai pakraidyti po kosmosa, arba nukauti koki keturgalvi drakona, jei labiau prie sirdies rerealizmas tai galima butu kokioje orgijoje sudalyvauti sapnuose.

bet jei zmogus sapnuoja kaip daro namu darbus arba stovi prie konvejerio, tai cia jau totalus asilas Smile
 Gyvenimas - iliuzija?
PranešimasParašytas: 2009 08 24, 17:47 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GyckaZ
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
xina rašo:
Slėptis nuo realybės nereiškia pažinti save. Tikėti sapnais, ignoruoti kasdienius fizikos dėsnius


Aš ir kiti praktikuojantieji nesislepia nuo realybės.Visada būna prieš mus realybė, mes visada sąveikaujam su ja.Fizikos dėsniai esantys realybėje ir kitka yra labai trapu ir nespastovu mūsų gyvenimuose, atrodo tuoj parskris koks asteroidas į mūsų žemę, tuoj įvyks kokia katastrofa arba paprasčiau: pateksi į autoavariją ir susipažinsi su mirtimi, patikėk tai taip trapu.Pats esu pakliuvęs į tokią situaciją...

Beje, kitas tavo pasakymas :

xina rašo:
pasąmonėje žinai, kad tai absoliučiai kvaila, bet.. sąmonė sapnuose, nebeskiri sapnų nuo realybės ir.. tuo patenkintas?


Kiek kvailoka... Pasąmonės mes nenaudojame sąmoningai, ji mums duoda tam tikrus ženklus,pamokymus, kuriuos kaip tik ignoruojame.Šiose praktikose kaip tik didinamas sąmoningumas. "nebeskirti sapnų nuo realybės..." Tai reiškia, kad neskirti sapnų nuo realybės yra nesąmoningumas, sapnavimo būsena, svajojimo kaip aš ir pasakojau, o aš sąmoningais sapnais propuguoju sąmoningumą , mano praktikose kaip tik mokinama skirti kur yra realybė, o kur sapnas, prisiminti kur aš esu.Mano tikslas atminti kiekvieną akimirką kur yra sapnas, o kur realybė, prisiminti ir įsitikinti klausimu "ar aš tikrai esu fiziniame pasaulyje, realybėje?" ir tada bandyti arba paskristi arba sau įsignybti ar ieškoti tokių dalykų, kurie būtų labai neįprasti. Smile

O tu man atvirkščiai sakai, perskaitęs kažkodėl supratai, kad aš mokinu sapnuoti nesąmoningai (kaip ir tu ir visi kiti tai darote kasdien).Jūs kas naktį sapnuojate, o aš noriu padėti jums kas naktį pasinaudoti tuom.

Yra toks posakis "Jei nori kažką pakeisti išorėje(realybėje,fiziniame pasaulyje), pirma turi pasikeisti pats(savo viduje)" Smile

Atsakant į temą, tai gyvenimas nėra iliuzija.Iliuzija, tai proto padarinys - mintys, kitaip tariant ego, kurios verčia mus sapnuoti net atmerktomis akimis(t.y. svajoti). Protas gerai atlieka skaičiavimo užduotis, bet mus sudvejina mus su mintimis.
 Gyvenimas - iliuzija?
PranešimasParašytas: 2009 08 24, 18:11 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GyckaZ
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Digix rašo:
kas is viso to sapnu valdymo?

gal nebent ant filmu ir zadimu galima biski sutaupyti, tik problema kad va tave pazadina ir tas sapnas baigiasi gana netinkamoje vietoje.

sapnu informacijos niekur niekas dar nrpanaudojo, nes ji totaliai beprasme, nebent labai nori zuzinoti ir kur tavo zaliu duru fobija atsirado.

is savo pasamones informacijai gauti sapnu nereikia, reikia tik kiek logikos.

Citata:
Dažniausiai žmonės sapnuose veikia tą patį ką ir realybėje: eina į darbą ar į mokyklą, veikia viską lygiai tą patį, taigi kaip mes galime atsibusti?

looseriai Smile svaisto sapnus tokiem niekam, jau geriau tenai pakraidyti po kosmosa, arba nukauti koki keturgalvi drakona, jei labiau prie sirdies rerealizmas tai galima butu kokioje orgijoje sudalyvauti sapnuose.

bet jei zmogus sapnuoja kaip daro namu darbus arba stovi prie konvejerio, tai cia jau totalus asilas Smile


Matai... Žmonės 1/3 pramiega savo gyvenimo.Iškyla klausimas "kodėl mums tuo nepasinaudoti?" tai yra taip pat natūralu kaip ir išmokti vaikščioti, reikia laiko šitam įgudžiui atsirasti... Gali dalyvauti orgijoje ar dar kur širdis geidžia, bet nepamatysi kaip tavo ego,tavo troškimai,norai tave įtraukia į sapną ir labai greit prarasi savo sąmoningumą. Niekam nepavyko informacijos panaudoti, nes ji beprasmė? Į šitą klausimą atsakyčiau taip: Ji beprasmė iki tol, kol tu įsitrauki į visokias orgijas ar kitus savo troškimus... Tai yra beprasmiška, ten neegzistuoja laikas,žemės trauka ir kitų daug fizinių dėsnių, taigi manau tuom pasinaudojęs gali tikrai kažką sužinoti, tik problema ta, kad turi būti labai sąmoningas(nuvilsiu tinginius) Smile Niekur niekas nepanaudojo? Jeigu nė vieno tokio žmogaus nežinote, tai nereiškia jog tokių nėra Smile

"fakto ignoravimas, fakto nepradangina".
 Gyvenimas - iliuzija?
PranešimasParašytas: 2009 08 24, 18:27 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Digix
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
visu pirma jei tu nori sampnuoti samonisngai patogiausia yra tiesiog pasinaudoti LSD kuris butent ir atlieka sita dakyka.

miegant tu zinoma prarasi samoninguma, nebent ilgam sustosi atitinkamoje miego stadijoje ta stadija buna prties atsibundant ir ilgai netrunka.

tada butu pagruindinis klausimas kam konkreciai tu gali tuos sapnus panaudoti,?
as tai nebent galeciau kokio fantastinio fimo scenariju pagal juos parasyti.
kartais pasitaiko labai neblogu nepalygisi su holivudo siukslemis.

ka tu gali suzinoti is to kur neegszistuoja fizikos desniai? nu koks ksirtumas ar tu sutikai koki angela ar vorlona is "babilonas 5"? nieko naudingo ko dar nezinai tau jie nepasakys.

jug nesuzinosi nei laimingu loterijos skaiciu, nei akciju kursu nei kokios kitos vertingos informacijos.
o tai kad tu sapnuose su kokiu savo muirusis proseneliu prapliurpei apie savo nesekmes darbe tai cis nulio verats dalykas. nors kai kuriems tai gal bus didele palaima kazkam bent sapne issikalbeti.
 Gyvenimas - iliuzija?
PranešimasParašytas: 2009 08 24, 18:44 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GyckaZ
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Digix rašo:
visu pirma jei tu nori sampnuoti samonisngai patogiausia yra tiesiog pasinaudoti LSD kuris butent ir atlieka sita dakyka.

miegant tu zinoma prarasi samoninguma, nebent ilgam sustosi atitinkamoje miego stadijoje ta stadija buna prties atsibundant ir ilgai netrunka.

tada butu pagruindinis klausimas kam konkreciai tu gali tuos sapnus panaudoti,?
as tai nebent galeciau kokio fantastinio fimo scenariju pagal juos parasyti.
kartais pasitaiko labai neblogu nepalygisi su holivudo siukslemis.

ka tu gali suzinoti is to kur neegszistuoja fizikos desniai? nu koks ksirtumas ar tu sutikai koki angela ar vorlona is "babilonas 5"? nieko naudingo ko dar nezinai tau jie nepasakys.

jug nesuzinosi nei laimingu loterijos skaiciu, nei akciju kursu nei kokios kitos vertingos informacijos.
o tai kad tu sapnuose su kokiu savo muirusis proseneliu prapliurpei apie savo nesekmes darbe tai cis nulio verats dalykas. nors kai kuriems tai gal bus didele palaima kazkam bent sapne issikalbeti.


LSD - narkotikai, o ir maži vaikai žino, kad narkotikai labai kenkia žmogaus organizmui ir paralyžiuoja nervų sistemą, ko pasekoje turime tas huliucinacijas.Apie narkotikus aš pasakyčiau taip: įsivaizduok, kad tu esi kokios mašinos pilotas, mašina pati naujausia, turi turbinas ir kokias 6 pavaras, turi labai daug tau neaiškių mygtukų.Su narkotikais tau viskas klostosi paprasčiau, nes paprasčiausiai iš mašinos pranyksta visi tie neaiškūs mygtukai ir puse pavarų.Ką aš noriu pasakyti? Tai, kad narkotikai atima keletą dalykų ir atrodo, kad paprasčiau, bet tu įsivaizduok, jeigu esi labai puikus pilotas, išmanai visas mašinos funkcijas ir moki jas panaudoti - tu esi pranašesnis už praeitą pilotą, kuris naudoja narkotkus Smile .
Sąmoningumo gali ir neprarasti jeigu šitą įgūdį kaip sakiau labai gerai išlavinsi.Na sutiksi angelą ir galėsi klausti tokių klausimų kurie tau neduoda ramybės gyvenime, pagelbės, padės.Jie visada būna šalia, kai miegame bando mus pabudinti, bet dažniausiai mes tai ignoruojame, nes sapnuojame, mėgaujamės savo ego projekcijoje.

Duosiu pvz.: Tarkim bijai mirties ane? Aišku baimę sukelia nežinia, tada gali išsiaiškinti kokio velnio mes gyvename ar kas bus po mirties, gali klausti visko kas tau rūpi...O gal ir sužinosi loterijos skaičius nukeliavęs į ateitį?M?Kaip ir sakiau savo pirmoje žinutėje, kad mes naudojame labai mažai savo smegenų, o tokios praktikos kaip sąmoningos sapnavimas, sąmonę praplėčia.

Gali pliurpti nors ir su proproproproseneliu jeigu jis bus suinteresuotas sutrugdyti savo amžinąjį poilsį tau.

"o tai kad tu sapnuose su kokiu savo muirusis proseneliu prapliurpei apie savo nesekmes darbe tai cis nulio verats dalykas. nors kai kuriems tai gal bus didele palaima kazkam bent sapne issikalbeti" Toks vaizdas, kad manai jog mano gyvenimas labai nesėkmingas ir aš ieškau draugų arba, kad noriu kam nors išsipasakoti? Very Happy

Bendrai atsakysiu į tavo abejones vienu sakiniu: "Savo viduje, save pradėjęs pažinti(ne ego, o save, sąmonę,sielą) tu gali klausti visko kas tau neaišku, visko ko tau reikia.Ko tau reikia galiu atsakyti vienu pavizdžiu.: Tu esi milijonierius, turi labai daug pinigų, esi labai įtakingas žmogus, tačiau pyst vieną dieną sėdi savo apartamentuose ir pradeda trūkti oro, pradedi dusti.Išvados: Svarbiau ko tau REIKIA, o ne ko tu NORI, nes kitaip uždustum Rolling Eyes

Jei kas dar neaišku, klausk - atsakysiu Smile
 Gyvenimas - iliuzija?
PranešimasParašytas: 2009 08 24, 19:20 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
kionig
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Ko tik zmones neprisgalvoja.... Smile

Turbut gyckas ir dabar atsakinedamas cia forume sapnuoja Laughing
 Gyvenimas - iliuzija?
PranešimasParašytas: 2009 08 24, 19:33 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Digix
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
GyckaZ rašo:


LSD - narkotikai, o ir maži vaikai žino, kad narkotikai labai kenkia žmogaus organizmui ir paralyžiuoja nervų sistemą, ko pasekoje turime tas huliucinacijas.Apie narkotikus aš pasakyčiau taip: įsivaizduok, kad tu esi kokios mašinos pilotas, mašina pati naujausia, turi turbinas ir kokias 6 pavaras, turi labai daug tau neaiškių mygtukų.Su narkotikais tau viskas klostosi paprasčiau, nes paprasčiausiai iš mašinos pranyksta visi tie neaiškūs mygtukai ir puse pavarų.Ką aš noriu pasakyti? Tai, kad narkotikai atima keletą dalykų ir atrodo, kad paprasčiau, bet tu įsivaizduok, jeigu esi labai puikus pilotas, išmanai visas mašinos funkcijas ir moki jas panaudoti - tu esi pranašesnis už praeitą pilotą, kuris naudoja narkotkus Smile .

netesingai pasiaksityk pats apie lsd tai zinosi kad tai ne narkotikai, jie nekenkia, prie ju nepriprantama ir net atbulai atprantama daug naudojant.

skirtingai nou kokaino LSD butent sukelia tokia samoningo sapnavimo busena kai tu at realybes virsasu matai sapnus.
seniaus tai buvo populiari terapine priemone, nes leisdavo zmonesm isiakinti savo visokias baimes ir atkapstyti pamirsta informacija.
skirtingai nuo narkotiku tu nepajausi jokio malonumo nuo LSD ir neapsvaigsi. ir net atbulai gali patirti psicihologine trauma jei prisisapnuos kas baisaus.

LSD buvo uzdrausras vien todel kad tokei lunatikuojantys zmones biski negarbinbgai atrodo, tai amerikai buvo labai geda kad kokie ruskiai nenufilmuotu ir paskui nesicydytu ir galingiausios pasulyje nacijos.

Citata:

Sąmoningumo gali ir neprarasti jeigu šitą įgūdį kaip sakiau labai gerai išlavinsi.Na sutiksi angelą ir galėsi klausti tokių klausimų kurie tau neduoda ramybės gyvenime, pagelbės, padės.Jie visada būna šalia, kai miegame bando mus pabudinti, bet dažniausiai mes tai ignoruojame, nes sapnuojame, mėgaujamės savo ego projekcijoje.

tai va ar tas angelas gales atsakyti i labai svarbu klausima kada bus lito ir devalvavimas, ir kas nutiks su erikson akcijomis? jei jis man i tai tesingai atsakys tai cia totaliai paksie visa mano gyvenima.

o jei tu kalbi apie klausimus kuri darba rinktis ar koki automobili pikrti tai cia angelo pagalbos nereikia. tam savo galvas turime.


Citata:
Duosiu pvz.: Tarkim bijai mirties ane? Aišku baimę sukelia nežinia, tada gali išsiaiškinti kokio velnio mes gyvename ar kas bus po mirties, gali klausti visko kas tau rūpi...O gal ir sužinosi loterijos skaičius nukeliavęs į ateitį?M?Kaip ir sakiau savo pirmoje žinutėje, kad mes naudojame labai mažai savo smegenų, o tokios praktikos kaip sąmoningos sapnavimas, sąmonę praplėčia.

tai puiku suzinosk loterisjos skaicius perna pasidalinsime arba pats nusipirk bilieta ir parodyk kaip laimejai miliona.
nematau kuo cia kad ir gigantisko dydzio snegenys isnaudojamos 200% galetu padeti.


Citata:
"o tai kad tu sapnuose su kokiu savo muirusis proseneliu prapliurpei apie savo nesekmes darbe tai cis nulio verats dalykas. nors kai kuriems tai gal bus didele palaima kazkam bent sapne issikalbeti" Toks vaizdas, kad manai jog mano gyvenimas labai nesėkmingas ir aš ieškau draugų arba, kad noriu kam nors išsipasakoti? Very Happy

va butent taip ir atrodo jei tu sapnuose pliurpi apie gyvenima o ne darai kazka nepaprasto.

Citata:
Bendrai atsakysiu į tavo abejones vienu sakiniu: "Savo viduje, save pradėjęs pažinti(ne ego, o save, sąmonę,sielą) tu gali klausti visko kas tau neaišku, visko ko tau reikia.Ko tau reikia galiu atsakyti vienu pavizdžiu.: Tu esi milijonierius, turi labai daug pinigų, esi labai įtakingas žmogus, tačiau pyst vieną dieną sėdi savo apartamentuose ir pradeda trūkti oro, pradedi dusti.Išvados: Svarbiau ko tau REIKIA, o ne ko tu NORI, nes kitaip uždustum Rolling Eyes

taip teisingai buna zmoniu ir namazai kurie patys saves nesupranta ir neisivaizdouja kodel jiem uzeina tokie dusimo priepuoloai arba nesuprantamas pyktis pamacius raudona automobili. ir tas zmogus nelabai pats supranta kodel prazaidzia pinigus loterijoje.
bet ne visem to labai reikia, protingas zmogus ir be sapnu supras kodel jis vienaip ar kitaip elgiasi

bent jau man nera poreikio save analizuoti nes savo source koda daugmaz zinau ir viskas ka jauciu ir darau yra logiska.

Jei kas dar neaišku, klausk - atsakysiu Smile
 Gyvenimas - iliuzija?
PranešimasParašytas: 2009 08 24, 19:36 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GyckaZ
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
kionig rašo:
Ko tik zmones neprisgalvoja.... Smile

Turbut gyckas ir dabar atsakinedamas cia forume sapnuoja Laughing


Pirma yrodyk, kad tai neegzistuoja, tada sutiksiu su tavo teiginiu Smile Pasiskaityk štai čia: http://lt.wikipedia.org/wiki/Sąmoningi_sapnai Mokslininkai taip pat su tuo nesutiko labai ilgą laiką, galvojo, kad tai fantazijos, išgalvotos žmonių ... Smile Tačiau kaip ir matau kai kurie žmonės(o galbūt ir dauguma) vis dar yra su tuom nesusipažinę ir vyrauja pas jų labai keistas stereotipas ar nusistatymas, kad tai neįmanoma, o kiti net sako, kad tai kas sugeba sąmoningai sapnuoti yra psichiniai ligoniai.Aš manau priešingai, tai yra kaip tik - privalumas. Pakartosiu vieną teiginį dėl kurio ir nusprendžiau praktikuoti šitą dalyką: 1/3 savo gyvenime mes prasapnuojame, o kaip sakė vienas iš šios temos dalyvių, tie kurie sapnuoja nenaudingai(t.y. daro tą patį kaip ir realybėje, eina į darbą ir panašiai yra "looseriai"), tai reiškia jog tie kurie sapnuoja nesąmoningai, tie gauna nereikalinga informacija ir ignoruoja ją, dar dažniau net neprisimena sapnų ir tvirtina, kad nesapnuoja ir išvis pamiršta sapnus, o tai reiškia, kad neišnaudoja kažkurių savo smegenų modulių(vietų, viena iš jų konkoriažinė liauka kur ir yra mūsų sąmonė).Ir taip yra ne vien su sąmone(konkoriažine liauka), o ir su daugeliu mūsų smegenų. Smile

Iš istorijos esate girdėję, kad iš pat žmogus bandė prisijaukinti šunis, naudoti įrankius, bet kad juos panaudotų turėjo turėti kažkiek smegenų ir juos panaudoti, kad naudotų - lydėjo instinktas išgyventi.Taip ir tobulėjo, bet mūsų informacijos amžiuje šis instinktas yra šiek tiek primirštas - nebent tai susieta su ko gero daugumos didžiausia vertybe - pinigais.Dabartiniame gyvenime, kad išgyventum turi turėti būtinai pinigų, tik nesakykit, kad aš neteisus? Nebent gyventumėt miške... Bet tai neatitiktų mūsų informacinio amžiaus... Taigi, man iškyla klausimas ar mes nepradėsime durnėti, tapti dundukais, ar neprasidės devoliucija? Dabar iškyla dilema ar susinaikinsime, ar padarysim labai didelį šuolį evoliucijoje? O kaip žinia evoliucija vyksta visada. Smile
 Gyvenimas - iliuzija?
PranešimasParašytas: 2009 08 24, 20:00 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GyckaZ
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Citata iš http://lt.wikipedia.org/wiki/LSD "Nepageidaujami atsirandantys dėl ilgalaikio vartojimo

* diagnozuojama stipri depresija bei šviesos baimė.
* psichiniams ligoniams jų liga gali paūmėti .

Čia LSD geroji pusė? Kaifa duoda, bet jis yra vienkartinis.Šitie simptomai nepasitaikys jeigu mokinsies sąmoningai sapnuoti be LSD. Beje nuo sąmoningų sapnų psichologinės traumos nepatirsi niekada, nes šiose praktikose kaip tik mokinama valdyti sapnus,įveikti baimes, kartais net taiko psichologai panašias praktikas, kad nesisapnuotų košmarai.Man pačiam asmeniškai per košmarus dažniausiai ir padidėja visas sąmoningumas, nes košmaruose detalių, kurios yra pačios nerealiausios Very Happy

Taip kokį automobilį ar kokį gyvenimą rinktis yra mūsų valia, bet nuo pasirinkimo ir priklauso tavoji ateitis(priežasties ir pasekmės dėsnis).Tavo sprendimas turi būti protingas, jeigu nori geros ateities, o angelai, na nesvarbu sapnuose gali sutikti, kad ir mirusį žmogų ar kokį burtininką, pavidalas neturi reikšmės.Jis tau tik pataria, jis kur kas geresnis patarėjas nei protas, nes sąmonė vadovaudamasi karmos dėsniu niekada neklysta.

"nematau kuo cia kad ir gigantisko dydzio snegenys isnaudojamos 200% galetu padeti." Taip, dydis nesvarbu, svarbu ant kiek išnaudoji smegenis, tai svarbiausia.Beje mes dar nežinome labai daug smegenų funkcijų, nes protui tai nesuvokiama.Niekada protu nesuvoksi radijo bangų(paimkim kaip pavizdį) mes jas gaudome su radijo imtuvu, nors jų ir nematome ar negalime pajusti kūnu.Taip pat buvo ir su pirmaisiais pirmykščiais žmonėmis, kurie pirmą kart panaudojo lazdelę, kad nusimuštų aukštai ant medžio esantį vaisių...

Dėl teloloto: aš nesu ekstrasensas aiškiaregys, aš dar tik mokinuos apie 4 mėnesius, o tu žinai per kiek pirmasis žmogus, kuris įvaldė šitą "meną" užtruko? 20metų! Smile

"va butent taip ir atrodo jei tu sapnuose pliurpi apie gyvenima o ne darai kazka nepaprasto." Klaidingai mane supratai.Kiekvienas elgiamės taip, pliurpiam nesamones ar dirbam sapnuose, o aš dar kartą kartoju - noriu išmokinti ir pats mokinuos, kad taip nebūtų, kad tai teiktų kuo daugiau naudos, nesvarbu ar materialinės, o gal ir man kaip asmenybei padės tobulėti?Pvz įveikti kokias nors baimes Smile

"protingas zmogus ir be sapnu supras kodel jis vienaip ar kitaip elgiasi" Tačiau, jeigu tas "protingas žmogus" saves nestebėtų,saves neanalizuotų, savo klaidų neperprastų ir nesprestų, tada darytų viską nesamoningai. Smile

"bent jau man nera poreikio save analizuoti nes savo source koda daugmaz zinau ir viskas ka jauciu ir darau yra logiska." O aš tai laikyčiau tinginyste Smile Kiekvienas protingas ir samoningas žmogus save analizuotų visad, stebėtų ir tobulintų Smile

Dažnai kalbėjai apie akcijų birža.Jeigu pats rinkoje dalyvauji turėtum suprasti, kad kas prekiauja pvz forex, turi visada stebėti rinką, atsižvelgti į visus indikatorius, kada imti long ar short pozicijas Smile O jeigu nori būti geras prekiautojas, turėtum žinoti, kad turi viska stebėti,analizuoti savo veiksmus ir rinką Wink

Beje norėčiau paklausti ar visada pasikliaudamas logika neklysti?M? Smile Jei taip, tai logiška būtų ir savo klaidas taisyti,savo silpnybes šalinti, stiprybes stiprinti ir viską išnaudoti kuo efektyviau Smile
 Gyvenimas - iliuzija?
PranešimasParašytas: 2009 08 24, 22:55 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Digix
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Citata:
* diagnozuojama stipri depresija bei šviesos baimė.
* psichiniams ligoniams jų liga gali paūmėti

is kur tokios neasmones?
LSD kaip tik buvo bandoma naudoti psichiniu ligu gydymui, tik cia gana pavojingas dalykas tokiam reikalui, nes tu gali tiek pagydyti ligoni tiek sustiprinti jo liga.

o jokio kaifo LSD neduoda, raso kad tai yra net antikaifas. nes po to daugiau net naudoti nesinori.

Citata:
Taip kokį automobilį ar kokį gyvenimą rinktis yra mūsų valia, bet nuo pasirinkimo ir priklauso tavoji ateitis(priežasties ir pasekmės dėsnis).Tavo sprendimas turi būti protingas, jeigu nori geros ateities, o angelai, na nesvarbu sapnuose gali sutikti, kad ir mirusį žmogų ar kokį burtininką, pavidalas neturi reikšmės.Jis tau tik pataria, jis kur kas geresnis patarėjas nei protas, nes sąmonė vadovaudamasi karmos dėsniu niekada neklysta.

kai tu priimsi koki tai pasirinkima tu jau nesuzinosi kas butu ivyke jei pasirinktum kita varianta, gal jei tu butum nusipirkes gersni automobilis jis tau butu pavogtas, o gal atbulai perkant pigesni butum sugavojes loterijos bilieta nusipirti kuris bus laimingas.

ir cia jkie angelai ir burtininkai nepades, nes tu negalesi patikristi ju patarimo tesingumo.
o jei negaliu patikrinti tai jie nieko neverti.

visai gali buti kada tas geras patarimas suluosins tavo gyvenima o tu to net nesuzinosi, nes manysi kad tai ivyko del kazko kito.


Citata:
Dėl teloloto: aš nesu ekstrasensas aiškiaregys, aš dar tik mokinuos apie 4 mėnesius, o tu žinai per kiek pirmasis žmogus, kuris įvaldė šitą "meną" užtruko? 20metų! Smile
nu o tas zogus ar gali mano minetus naudingus dalykus suzinoti? manau ne nes butu miliardierius.
taip kad sapnai beverciai. lygiai kaip ir burtininku patarimai


Citata:
pliurpiam nesamones ar dirbam sapnuose, o aš dar kartą kartoju - noriu išmokinti ir pats mokinuos, kad taip nebūtų, kad tai teiktų kuo daugiau naudos, nesvarbu ar materialinės, o gal ir man kaip asmenybei padės tobulėti?Pvz įveikti kokias nors baimes

o tu ka sakai tavo asmenybe koreguoti reikia? baimiu turi? ar einant vudyry gatves pytis be preizasteis paima?
nu cia tikrai sutinku jei tu turi asmenybes probelmu tas metodas gali padeti.

Citata:
Tačiau, jeigu tas "protingas žmogus" saves nestebėtų,saves neanalizuotų, savo klaidų neperprastų ir nesprestų, tada darytų viską nesamoninga
i. teisingai, tai kas is to? as labiau megstu samoninga analizavima.

Citata:
O aš tai laikyčiau tinginyste Kiekvienas protingas ir samoningas žmogus save analizuotų visad, stebėtų ir tobulintų
kaip tai tobulinti? kagi savyje galima tobulinti? kokie jau esame tokie easame nebent nesugebi savo emociju ir noru suvaldyti tada jau kitas reikalas.

Citata:
Beje norėčiau paklausti ar visada pasikliaudamas logika neklysti?M? Smile Jei taip, tai logiška būtų ir savo klaidas taisyti,savo silpnybes šalinti, stiprybes stiprinti ir viską išnaudoti kuo efektyviau

Klystu tiek kiek priklauso ir klaidas taisau taisydamas savo logika ir pasaulio modeli taip kad jinai leistu priimti geresnius sprendimus.
kadangi sprendimus piimineju remdamasis logika tai jokiu silpnybiu ar stiprybiu siu atveju neturiu yra tik informacij kuria reikia apdoroti.
 Gyvenimas - iliuzija?
PranešimasParašytas: 2009 08 25, 12:45 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GyckaZ
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Šaltinis jūsų smalsumui yra pati vikipedija Smile Apie kaifa, turėjau tiksliau ne kaifą galvoje, o apsvaigimą... Dėl automobilio tu teisus, ateities keliai neaiškūs, bet prisimink, kad jie priklauso nuo tavo pasirinkimo ir nemažai kitų detalių, kad imkim stambiuoju planu pasaulį, klimato kaitą Smile Galbūt iš dalies atšilimas natūralus reiškinys, bet mes jį labai daug kartų pagreitinome ir jei piktnaudžiausim tuo greit ateis "teismo diena", o ar tu jai pasiruošęs? Smile

Jeigu ženklą interpretuosi nelogiškai ir neblaiviai(nesąmoningai) tada pritariu, kad gali būti toks scenarijus Smile

Beje, kai pirmas žmogelis pramoko šitą meną, jis jau seniai yra iškeliavęs anapus, jo laikas nebuvo tokių dalykų kaip forex rinkos ar teleloto Smile

Apie asmenybe kalbant: mūsų klaidos pasireiškia tada kai klystame ir nedrysk teigti, jog esi supermenas, kuris niekada neklysta - iš klaidų reikia mokintis.Jeigu viduryje gatvės pradėsi pykti be priežasties, tada tau sapnai visai neapdės, teks eiti pas gydytoja, nes tai jau liga, o ne asmenybės "defektai", o apie baimes pasižiūrėk baimės faktorių - jeigu jį praeitum vargo nematydamas - sveikinu. Beje žinok tokį dalyką, kad laimė aplanko tuos, kurie geriausiai pasiruošę.Pagalvok ar Donaldas Trampas būtų dabar milijonierius, jeigu jis būtų priklausomas tarim nuo alkoholio ar narkotikų? Aš tikrai įsitikinęs, kad jis buvo ir yra protingas, kad pasiektų gyvenime tiek kiek jis jau dabar pasiekė Wink

Sąmoningas analizavimas,sąmoningas arbatos gėrimas - tai viena ir tas pats, tuos veiksmus atliekame tik sąmoningumo būsenoje, taigi apskritai visas mūsų gyvenimas turi būti sąmoningas, nes jeigu tik būsi sąmoningas daug didesni šansai, kad kažko pasieksi gyvenime, nes jeigu nesuvoksi, kad jau esi priklausomas nuo tarkim cigarečių, tau jau tai bus yda ir trugdys...Čia tik pavizdys... O ydas galime sužinoti tik per klaidas, pakartosiu - iš klaidų mokomės Smile

Taip, tu teisus - mes pasaulio modeli suvokiame remdamiesi logika Smile Nors daug dar ko nežinome apie savo pasaulį, o labiau apie visata, bet kas yra žinoma yra paremta logika.Tačiau nebus logikos - jeigu nebūsi sąmoningas.Jeigu nesuvoksi sąmoningai savo klaidų - tada prarasi gebėjimą jas taisyti Smile
 Gyvenimas - iliuzija?
PranešimasParašytas: 2009 08 25, 17:25 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Digix
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
kalba ejo ne apie ateities nenuspejamuma o apie begalines galimybes.

dar vienas pavyzdys kad jei tu sakykim nusprendei kad eriksono akcijos pabrangs , ju nusipirkai ir tikrai jos pabrango 50% , ar tu padarei klaida jas pirkdamas?
atrodytu kad ne jug tai didziule sekme.
bet jei panasonic akcijos pabrango ne 50 o 100% ir jei tu butum ju nusipirkes pelnas butu 2x didesnis.
tokiu atveju tavo pasirinkimas didiziule klaida.
bet gerai kad mes cia matome pasirinkimu pasekmes o kaip normaliame gyvenime? tu jug nezinai kas butu buve jei per gatve butum perejes 3 minutem veliau, nei perejai, gal tave butu koks durnius automobiliu nudauzes.

Taip ir su tais angelu ir velniu patarimais, tu nesuzinosi ar tu laimejai ar pralosei, ar tai buvo klaida ar teisingas pasirinkimas. Nauda bus nebent tokia kad tu galvosi jog tau pasiseke.
patarimas vertingas tik tada kai tu gali ji patikrinti.

taip kad jei man tas angelas sapne negali atsakyti i tokius klausimus kuriasi as galeciau ivertinti to angelo patikimuma, tegul pasilieka juos sau paciam.


del LSD ir valdomu sapnu tai yra gera video per youtube prodantis tu vaistu poveiki.(bendyme buvo tikimasi atskleisti papildomas smegenu galimybes)
zmones nei kiek nepanasus i apsvaigusius narkomanus, nepranarda motyvacijos, ir stengiasi vykdyti savo uzduotis.
tiesiog sunku dirbti tokioje busemoje kai aplink skraido krokodilai o gatveje vaiskto angelai ir velniai.
 Gyvenimas - iliuzija?
PranešimasParašytas: 2009 08 26, 21:58 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GyckaZ
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Dėl LSD man trūksta informacijos apie tai, todėl nediskutuosiu ta tema, galbūt padidina sąmoningumą, nesu bandęs, bet mano nuomone geriau išmokti pasiekti visiško sąmoningumo ir blaivumo būsenas kiekvieną akimirką, negu vartoti narkotkus.

Am... Dėl akcijų biržos tu nieko negali žinoti ir apskritai ateities negalima nuspėti, tik yra toks labai svarbus faktorius, kad viskas priklauso nuo taves, nuo tavo pasirinkimo, o sapnų valdymas ir panašūs dalykėliai kaip pavyzdžiui, sąmoningas savęs analizavimas suteikia daugiau galimybių jog tau pasiseks.Kaip galvoji ar paprastas kaimo "pijokas" greičiau pralobs iš kokio verslo ar žmogus, kurio yra didesnis IQ, turi daug charizmos ir kitų labai naudingų asmenybės bruožų? Angelai, ar velniai nesvarbu kokia forma pasirodys tavo regėjimuose/sapnuose tau gali patarti dėl saves, tavo asmenybės tobulinimo, dvasinės pusiausvyros.Tau nepasakys tokių dalykų kokį tau mobilujį telefoną pirkti, tokia informacija būtų bevertė ir apgailėtina Laughing Tai priklausys nuo tavo ego, jeigu esi labai godus ir nori labai daug, tai pirksiu kuo brangesnį, o jeigu tau neturės tiek daug reikšmės, nes žinosi, kad yra ir svarbesnių vertybių, tai elgsies apgalvotai.Pavyzdžiui nebūtų logiška išnaudoti visus savo uždirbtus darbe pinigus vien mobiliajam telefonui ar televizoriui, nes tu kažkada išalksi arba reikės susimokėti už butą ir panašiai. Smile Tad, mastom savo viską savo samoninga galvele Smile
 Gyvenimas - iliuzija?
PranešimasParašytas: 2009 08 26, 22:37 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Digix
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
gerai, tada pateik keleta pavyzdžiu ka galima is sapnu suzinoti.

sugalvok konkrečius pavyzdžius o ne visai abstrakčius.

lsd as tik siaip pateikiau kaip viena is sapnu valdymo metoda.
raso kad jis tiesiog sukelia haliucinacijas, nors tu islieki blaivaus proto.
priklauosmai nuo doses keiciasi poveikis.

tagi tavo metodas ko gero yra tiesiog kazkoks LSD pakaitalas kuris sudetingu ir sunkiu budu leidzia pasiekti ta pati rezultata.

tai idomu ar jie leidzia apsieiti be jokios chemijos, pvz kokiu nors durnaropiu ar kitokio poveiklio i smegenis
ar tu isvis apsirinoji tuo kas LSD terapijoje vadinama nustatymunes ten norint patiriti reikiamas haliucinacijas irgi butina sugebeti tinkamai susikaupti

videslto tai ma mes sapnuojame labai rpiklauso nuo to kaip praleidai diena ir apie ka mastei prie uzmigdamas
 Gyvenimas - iliuzija?
PranešimasParašytas: 2009 08 26, 22:58 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GyckaZ
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Digix rašo:
gerai, tada pateik keleta pavyzdžiu ka galima is sapnu suzinoti.

sugalvok konkrečius pavyzdžius o ne visai abstrakčius.

lsd as tik siaip pateikiau kaip viena is sapnu valdymo metoda.
raso kad jis tiesiog sukelia haliucinacijas, nors tu islieki blaivaus proto.
priklauosmai nuo doses keiciasi poveikis.

tagi tavo metodas ko gero yra tiesiog kazkoks LSD pakaitalas kuris sudetingu ir sunkiu budu leidzia pasiekti ta pati rezultata.

tai idomu ar jie leidzia apsieiti be jokios chemijos, pvz kokiu nors durnaropiu ar kitokio poveiklio i smegenis
ar tu isvis apsirinoji tuo kas LSD terapijoje vadinama nustatymunes ten norint patiriti reikiamas haliucinacijas irgi butina sugebeti tinkamai susikaupti

videslto tai ma mes sapnuojame labai rpiklauso nuo to kaip praleidai diena ir apie ka mastei prie uzmigdamas


Atsiprašau, bet konkretiems saviems pavyzdžiams man per mažai yra susapnuotų sąmoningų sapnų ir juose nespėdavau paklausti ko nors ir atsibusdavau ryte, tai labai sunku įvaldyti.

Tačiau pastebėjau vieną dalyką.Kaip ir sakei, labai priklauso nuo dienos yspūdžių, nuo to ką galvoji, nuo to ką veiki, kokios tavo emocijos, kokia tavo dvasinė pusiausvyra... Nuo tokių faktorių priklauso ką tu sapnuosi, o sapnams gali pasiruošti būdamas sąmoningas tiesiog dabar ir daryti tuos patikrinimus, nes jeigu susapnuosi, kad dabar darai eilinį patikrinimą - tada tu atsibusi sapne.Logiškai mastant, kuo daugiau patikrinimų - tuo didesni šansai, kad sapne prigausi save nesamoningą.

Nenorėčiau šios praktikos pavadinsi LSD pakaitalo, nes LSD man siejasi su narktokais, o narkotikai mano įsitikinimu, nors galbūt LSD pagal tavo pasakojimus nėra blogai, bet bendram vaizde turi ne kokį įvaizdį. Aš tai pavadinčiau tiesiog sąmoningumo praktika, tai kažkas panašaus į meditaciją, tik skirtumas tas, kad bandai prigauti save sapnuose, o per meditacija realybėje ir bandai prablaškyti mintis ir kuo labiau atsipalaiduoti(bet kaip ir sapnuose bandom sąmoningumą išlaikyti pilnai).

Esu viena kartą patyręs astralinę projekciją...Tiesiog nuėjau miegoti kaip ir kiekvieną vakarą...Ir jaučiu, kad aš užsimerkęs būdamas savo kūne pradedu jausti kratymo jausmą, ir kai krato lyg elektra man darosi šilta.Vėliau kylu aukštyn(atrodo aš guliu ne lovoje, o šiek tiek aukščiau), galiausiai pasiekiu tokį tašką, kad pradedu matyti save miegantį lovoje, bet tada būnu kuo ramiausias, nė vienos minties galvoje.Galiausiai aplankė mintis "kaip aš gryšiu atgal" ir žinok net nepastebėjau, kad aš po kurio laiko atsibudau, bet kai atsibudau buvo rytas... Smile Kaip tai paaiškintum? Huliucinacijomis? Aš narkotikų nevartoju, esu paprastas žmogelis ir nieko ypatingo tada neveikiau. Smile Nuo tada ir žiūriu į tai rimtai, nes visa tai vyko labai sąmoningai.
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama