Elektronika.lt
 2024 m. gegužės 11 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 05 11, 14:05. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » PK spartinimas ir modifikavimas » RAM'ū pirkimas.
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 25
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 RAM'ū pirkimas.
PranešimasParašytas: 2008 01 01, 15:21 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Donatassj
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Orionas777 rašo:
Seip kiek zinau yra patarimas pirkt tiek RAM'u kiek jau yra ideta pvz.: jei ideta 256mb tai ir pirkt 256mb.


Nesutinku su šiuo patarimu. Svarbiausia yra kiek max palaiko mamkė. O vieną gali dėt kad ir 1GB o kitą kad ir 128mb Wink Čia komplektuojant kompą kiek nori tiek ir įsidedi. Tik geriausia būtų, kad tos pačios firmos, bet nebūtinai Wink

_________________
Jei reikia privačiai - privatas.
 RAM'ū pirkimas.
PranešimasParašytas: 2008 01 01, 15:30 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Donatassj
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Medkirtys rašo:
Pas mane 512mb. O kaip jus suprantat pigius ramus. Ir tokius ramus kurie man tinka kataloguose yra tik bms. Kitur niekur nerandu.


Daug kur rašau tą patį: nesugalvokit pirkt iš bms, nes ten kainos kosminės, o ypač dėl ramų: pirkau vieną kart pas jų ramus, jie buvo brokiniai, tai teko porą savaičių (diena iš dienos) prasitampyti su jais, kad atiduotų pinigus, vežiau į kitą firmą, kad jie parašytų man tokį dokumentą kad jie brokinai, tai tada bms nenoriai patikėjo.

O lietuvoje tėra tik keli tiekėjai, ir visos firmos sakosi dalis iš ten pat. Todėl manau, geriausia nueit i kokią mažą normalią firmikę, ir užsisakyt. Aš taip dabar visą laiką darau, tai jokio vargo, ar garantinis ar kas...

_________________
Jei reikia privačiai - privatas.
 RAM'ū pirkimas.
PranešimasParašytas: 2008 01 01, 15:41 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Orionas777
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
O as jau zadejau HDMI kabeli pirkt is BMS...
 RAM'ū pirkimas.
PranešimasParašytas: 2008 01 01, 16:44 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Medkirtys
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Donatassj rašo:
Medkirtys rašo:
Pas mane 512mb. O kaip jus suprantat pigius ramus. Ir tokius ramus kurie man tinka kataloguose yra tik bms. Kitur niekur nerandu.


Daug kur rašau tą patį: nesugalvokit pirkt iš bms, nes ten kainos kosminės, o ypač dėl ramų: pirkau vieną kart pas jų ramus, jie buvo brokiniai, tai teko porą savaičių (diena iš dienos) prasitampyti su jais, kad atiduotų pinigus, vežiau į kitą firmą, kad jie parašytų man tokį dokumentą kad jie brokinai, tai tada bms nenoriai patikėjo.

O lietuvoje tėra tik keli tiekėjai, ir visos firmos sakosi dalis iš ten pat. Todėl manau, geriausia nueit i kokią mažą normalią firmikę, ir užsisakyt. Aš taip dabar visą laiką darau, tai jokio vargo, ar garantinis ar kas...
Pvz kokia ta maza firmuke. Jei is vln.?

_________________
Aš pažeidžiau forumo taisykles ir reklamavau. Ir man tai patiko Smile
 RAM'ū pirkimas.
PranešimasParašytas: 2008 01 01, 18:56 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Donatassj
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Iš vln nežinau, nes aš iš žemaitijos pusės. Čia jau reikia konkrečiai ieškot. O su bms taip jau yra, ir nenorėčiau, kad kitam taip reiktų vargt. Gal kas kitas žinot...

_________________
Jei reikia privačiai - privatas.
 RAM'ū pirkimas.
PranešimasParašytas: 2008 01 01, 19:25 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Medkirtys
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
As db savo pc tobulinimaui galiu ne daugiau 110 lt isleisti tame tarpe turi buti ramai ir korpuso ausintuvas, ir gal kas zinot kaip del tu ramu ausintuvu ra jie veiksmingi (reikalingi)?

_________________
Aš pažeidžiau forumo taisykles ir reklamavau. Ir man tai patiko Smile
 RAM'ū pirkimas.
PranešimasParašytas: 2008 01 01, 19:32 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Orionas777
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Nemanau, nemaciau kad kasnors naudotu...
 RAM'ū pirkimas.
PranešimasParašytas: 2008 01 01, 20:03 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Donatassj
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Medkirtys rašo:
gal kas zinot kaip del tu ramu ausintuvu ra jie veiksmingi (reikalingi)?


Tavo atveju jų nereikia. Jie daugiau naudojami DDR2 ram'ams. O kam korpuso aušintuvo? Kaista tiek daug?

_________________
Jei reikia privačiai - privatas.
 RAM'ū pirkimas.
PranešimasParašytas: 2008 01 01, 20:08 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Orionas777
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Seip korpuso ausintuvai naudingi, nes yra ausinama viskas, o kompui tai naudinga, bet cia dazniausiai buna servuose, juolab padides kompo triuksmas.
 RAM'ū pirkimas.
PranešimasParašytas: 2008 01 01, 20:18 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Medkirtys
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Mano atveju korpuso ausintuvas yra reikalingas, kad nors ir keliais laipsniasi bet visgi nukris proco temperatura nors 5 C ir VGA t auksta buna kai neapkrauta 50 laipsniu. TAi velgi turetu nukrisit. O de triuksmo ta as nesijaudinu. visgi visada muzonas groja. Arba geimas. Tik kad as jungciu motinineje nelabai maciau. Tik viena pacioj apacioj is desines gan tolokai nuo galines paneles is sonu nera skyliu gaila.

_________________
Aš pažeidžiau forumo taisykles ir reklamavau. Ir man tai patiko Smile
 RAM'ū pirkimas.
PranešimasParašytas: 2008 01 01, 22:31 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Donatassj
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Man atrodo jo čia jungiasi cooleris



Pas tave nėr šito?

_________________
Jei reikia privačiai - privatas.
 RAM'ū pirkimas.
PranešimasParašytas: 2008 01 01, 22:37 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Medkirtys
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Jo yra as irgi manau kad cia bet labaitoli nuo galines sieneles. Ar uzteks laido? Ir kaip ta cooleri statyti kad pustu ora is pc ar kad trauktu i ji?

_________________
Aš pažeidžiau forumo taisykles ir reklamavau. Ir man tai patiko Smile
 RAM'ū pirkimas.
PranešimasParašytas: 2008 01 01, 22:40 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Digix
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
nera skirtumo kokius pirkti svarbu kad nebutu DDR2 jei kompiuteriui reikia DDR
ramai tinka visi kokie tik itelpa i reikiama lizda, nebnt gali buti brokuoti o tada jau neveiks niekam.

tas bms tai tren visai isdurnejo, prasydami kompiuteri atnesti, gerai kad dar maksima kasoje uzpakalio rodyti nepraso kad tuoletini popieriu priderinti.


visi tie papildomi ventiliatoriai naudos neduoda, tik prideda triuksmo ir prisiurbia papildomu dulkiu

jau geraiu nuimk viena kompiuterio sona kad detales butu atviros ausinimas pageres daugiau nei galingiausia ventiliatoriu idejus
 RAM'ū pirkimas.
PranešimasParašytas: 2008 01 01, 22:55 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Donatassj
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Digix rašo:
tas bms tai tren visai isdurnejo, prasydami kompiuteri atnesti, gerai kad dar maksima kasoje uzpakalio rodyti nepraso kad tuoletini popieriu priderinti.


Laughing Very Happy Laughing

Citata:
nera skirtumo kokius pirkti svarbu kad nebutu DDR2 jei kompiuteriui reikia DDR
ramai tinka visi kokie tik itelpa i reikiama lizda


Taip dėti galima, tačiau geriausia pirkt kokius max palaiko mamkė (šiuo atveju ddr400), vistiek jei perki, tai geriau pirkt greitesnius Wink

Citata:
visi tie papildomi ventiliatoriai naudos neduoda, tik prideda triuksmo ir prisiurbia papildomu dulkiu


100% pritariu. Geriau dažniau iš kompo dulkes išpūsk ir viskas. Tas tau nieko nepriduos.


Paskutinį kartą redagavo Donatassj, 2008 01 01, 23:02. Redaguota 1 kartą

_________________
Jei reikia privačiai - privatas.
 RAM'ū pirkimas.
PranešimasParašytas: 2008 01 01, 22:57 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Medkirtys
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Ko gero tu teisus su tuo vntiliatrium bet pas mane taip pc pastatytas kad su atidaytu sonu ten dulkiu bus labi daug kas savaite reikes valyti ir juolab kad cpu ausintuva uznes. Ir ka galvojat kuri man imti ta uz 117? http://www.kilobaitas.lt/Pub/default.aspx?Page=Catalog&CatID=KBT_796
Ir dar ten paciam gale rasoma 32*8 ir 64*8 cia ram ilgis ar kas?

_________________
Aš pažeidžiau forumo taisykles ir reklamavau. Ir man tai patiko Smile
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama