Elektronika.lt
 2024 m. gegužės 6 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 05 06, 12:44. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Vykdomi projektai » Elektra varomas dviratis
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 64171
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 63, 64, 65 ... 169, 170, 171  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Elektra varomas dviratis
PranešimasParašytas: 2009 08 03, 14:50 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vissarion
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Digix rašo:
vissarion rašo:

Mes matom, kaip vaikai įdėmiai stebi fokusą, bet bus tas kvailys, kas pasakys kaip fokusas buvo padarytas, nes tada vaikui dings bet koks susidomėjimas tuo fokusu ir nesivystys dėl šito jo vaizduotė, kuri duoda sielai papildomą turtą.
Todėl man, manau, nereikia žinoti smulkiai, kaip tie magnetai atiduoda energiją. Reikia man tik žinoti po kiek laiko jie praranda energiją įvairiomis aplinkybėmis, įvariomis temperatūromis.


tai gal kad toks protingas, ir tiki kad fokusininskas diarchis tikrai palindo po asfalto volu irgi galetum tai pakartoti taip kaip jis sake?

jei tu nezinai kaip veikia magnetas tai kokio velnio gincijiesi su tais kurie tai zino? gal ir su fokusinku taip pat elgtumeisi irodinedamas kad jis dantimis tikrai sugauna kulka nors jis tau sakytu kad jis ta daro kitaip?

Kai nežinai kaip buvo padarytas fokusas, tada gali visaip fantazuoti. Vieną kartą taip gal jis padarė, kitą kartą gal taip ir tau bus įdumus fokusas, kol nesužinosi kaip jis daromas. Žmonės žino, kad stebuklų nėra, bet vis tiek žiūri fokusus, nes įdumu, nors ir žino, kad ten jokio stebuklo nėra.
Citata:

tai gal kad toks protingas, ir tiki kad fokusininskas diarchis tikrai palindo po asfalto volu irgi galetum tai pakartoti taip kaip jis sake?

Kas yra diarchis? Kas yra volas?
Citata:
jei tu nezinai kaip veikia magnetas tai kokio velnio gincijiesi su tais kurie tai zino?

Aš nevisiškai nežinau. Až žinau, kad kai prie jo pridedi geležį, jis jį traukia. Todėl ir ginčijuosi su tais, kurie sako, kad magnetas neturi energijos.
Citata:

gal ir su fokusinku taip pat elgtumeisi irodinedamas kad jis dantimis tikrai sugauna kulka nors jis tau sakytu kad jis ta daro kitaip?

Aš negaliu suprasti šito sakinio. Gali pabandyti kitaip paklausti.
Taikos ir laimės!
 Elektra varomas dviratis
PranešimasParašytas: 2009 08 03, 14:54 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
kionig
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Vissarion, mars byblijos skaityt Exclamation Twisted Evil
 Elektra varomas dviratis
PranešimasParašytas: 2009 08 03, 15:36 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Digix
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
vissarion rašo:

Kai nežinai kaip buvo padarytas fokusas, tada gali visaip fantazuoti. Vieną kartą taip gal jis padarė, kitą kartą gal taip ir tau bus įdumus fokusas, kol nesužinosi kaip jis daromas. Žmonės žino, kad stebuklų nėra, bet vis tiek žiūri fokusus, nes įdumu, nors ir žino, kad ten jokio stebuklo nėra.

tai ir tu ziurek is grozekis automobiliu ar elektros varikliu o ne aiskink nesuprasdamas nieko kad magnetas tai is kazkokiu drakono dantu padarytas metalas magiskai traukiantis gelezi.

Citata:
Aš nevisiškai nežinau. Až žinau, kad kai prie jo pridedi geležį, jis jį traukia. Todėl ir ginčijuosi su tais, kurie sako, kad magnetas neturi energijos.

nu tikrai zinios per krastus liejasi.
o ka jei vietoje magneto traukos panaudosime guma ? irgi sakysi kad guma turi energijos.

bet kodel tada sakai kad fukusuose spebuklu nera? kodel cia nepuoli aiskinti kad fokusiniskas moneta i kita dimesija pradangino?


Citata:

gal ir su fokusinku taip pat elgtumeisi irodinedamas kad jis dantimis tikrai sugauna kulka nors jis tau sakytu kad jis ta daro kitaip?

Aš negaliu suprasti šito sakinio. Gali pabandyti kitaip paklausti.
[/quote]
tu pats risipazinai kad apie magnetus neturi ni jokio supratimo ir mes visi ta matome. tai kodel tu mums kuire apie magnetus viska zinome aiskini nesamones?

ar tu ir fokusininkui parodziusiam fokusa su pradingstancia moneta aiskinsi kad moneta tikrai dingo net jei tas fokusinkas tau aiskins kad jis ja tik kiseneje mikliai paslepe?
 Elektra varomas dviratis
PranešimasParašytas: 2009 08 03, 16:13 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vissarion
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Citata:
tai ir tu ziurek is grozekis automobiliu ar elektros varikliu o ne aiskink nesuprasdamas nieko kad magnetas tai is kazkokiu drakono dantu padarytas metalas magiskai traukiantis gelezi.

Aš taip sakiau?
Citata:
o ka jei vietoje magneto traukos panaudosime guma ? irgi sakysi kad guma turi energijos.

Norint užkabinti už gumos kokį nors daikčiuką reikia gumą įtempti ir tada atleidus gumą, guma pritrauks tą daiktą, o magneto nereikia įtempti, užtenka tik šalia magneto padėti geležį ir magnetas jį pritrauks. Tai juk elementaru. Tokiais protingais save laikote, kaip matau, o tokio elementaraus dalyko nesuprantate.
Citata:

bet kodel tada sakai kad fukusuose spebuklu nera? kodel cia nepuoli aiskinti kad fokusiniskas moneta i kita dimesija pradangino?

Todėl, kad dabar reikia žinoti, kad stebuklų nėra. Yra dėsniai sukurti Materialios Būties Kūrėjo ir negali koks nors reiškinys užeiti už ribų šitų dėsnių. O vaikams mažiems reikia sakyti, kad yra Kalėdų senelis, kiškučiai ir kiti personažai pasakų, dėl šito jiems vystosi vaizduotė, jie džiaugiasi, jie tiki gera.
Citata:
ar tu ir fokusininkui parodziusiam fokusa su pradingstancia moneta aiskinsi kad moneta tikrai dingo net jei tas fokusinkas tau aiskins kad jis ja tik kiseneje mikliai paslepe?

Žinoma neaiškinsiu, kad moneta tikrai dingo.

Prisimenu knygos vadovėlyje skaičiau. Ten buvo maždaug taip pasakyta rodos Enšteino, kada jo paklausė kaip atsiranda teorijos naujos (ar kaip jis sukūrė releatyvumo teoriją - neprisimenu tiksliai)?: "Yra dėsniai, bet atsiranda žmogus, kuris jų nesupranta, jis ir sukuria naują teoriją."
Taikos ir laimės!
 Elektra varomas dviratis
PranešimasParašytas: 2009 08 03, 17:06 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Digix
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
vissarion rašo:
Citata:
tai ir tu ziurek is grozekis automobiliu ar elektros varikliu o ne aiskink nesuprasdamas nieko kad magnetas tai is kazkokiu drakono dantu padarytas metalas magiskai traukiantis gelezi.

Aš taip sakiau?

taip tu BUTENT taip sakai

Citata:
Citata:
o ka jei vietoje magneto traukos panaudosime guma ? irgi sakysi kad guma turi energijos.

Norint užkabinti už gumos kokį nors daikčiuką reikia gumą įtempti ir tada atleidus gumą, guma pritrauks tą daiktą, o magneto nereikia įtempti, užtenka tik šalia magneto padėti geležį ir magnetas jį pritrauks. Tai juk elementaru. Tokiais protingais save laikote, kaip matau, o tokio elementaraus dalyko nesuprantate.


kaip tai nereikia? dar ir kaip reikia, tas gumos itempimas magneto atveju vadinamas imagnetinimu. neimagnetintas magnetas yra ne ka daugiau nei paptastas gelezies gabalas.

elementaru tau, bet ar bent zinai kodel magnetas traukia, ir kaip visa ta jega atsiranda nuo ko ji priklauso ir t.t.?

Citata:
Citata:

bet kodel tada sakai kad fukusuose spebuklu nera? kodel cia nepuoli aiskinti kad fokusiniskas moneta i kita dimesija pradangino?

Todėl, kad dabar reikia žinoti, kad stebuklų nėra. Yra dėsniai sukurti Materialios Būties Kūrėjo ir negali koks nors reiškinys užeiti už ribų šitų dėsnių. O vaikams mažiems reikia sakyti, kad yra Kalėdų senelis, kiškučiai ir kiti personažai pasakų, dėl šito jiems vystosi vaizduotė, jie džiaugiasi, jie tiki gera.

taip vaikai zino kad yra kaledu senis o tu zinai kad magnetas spinduliuoja magnetine radiacija.


Citata:
Citata:
ar tu ir fokusininkui parodziusiam fokusa su pradingstancia moneta aiskinsi kad moneta tikrai dingo net jei tas fokusinkas tau aiskins kad jis ja tik kiseneje mikliai paslepe?

Žinoma neaiškinsiu, kad moneta tikrai dingo.

tu dabar butent ta ir darai. bent jau as gerai zinau kas yra magnetas kas jame vyksta kaip jo magnetinis laukas atsiranda ir kaip jis veikia . o tu vistiek aiskini kad magnetas yra kitoks. tai buk malonus tada pagamink tu magneta jei taip gerai apie juos nusimanai, parodyk fokusa kaip vini paversti i keramini magneta su didele histerize.

Citata:
Prisimenu knygos vadovėlyje skaičiau. Ten buvo maždaug taip pasakyta rodos Enšteino, kada jo paklausė kaip atsiranda teorijos naujos (ar kaip jis sukūrė releatyvumo teoriją - neprisimenu tiksliai)?: "Yra dėsniai, bet atsiranda žmogus, kuris jų nesupranta, jis ir sukuria naują teoriją."

tai nesamone nera ko merfio desniu eisnteinui prikabinti
 Elektra varomas dviratis
PranešimasParašytas: 2009 08 03, 17:25 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vissarion
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Aš kalbu apie įmagnetintą magnetą. Aš ir sakau, kad magnetas yra kaip akumuliatorius, kuris laiko energiją, bet circuit rodos su tuo nesutinka.
Citata:
elementaru tau, bet ar bent zinai kodel magnetas traukia, ir kaip visa ta jega atsiranda nuo ko ji priklauso ir t.t.?

Kažką per fizikos pamokas mokėmės, bet dabar tiksliai visko neatsimenu.
Magnetas traukia, nes jis buvo įmagnetintas specialiu prietaisu.
"taip vaikai zino kad yra kaledu senis o tu zinai kad magnetas spinduliuoja magnetine radiacija. "
Ką daro ta magnetinė radiacija? Kenkia žmogui, jo sveikatai biologinei?
Tu, Digix, manai, kad galima sukurti magnetinį variklį, kuris suksis be elektros šaltinio (gal labai negalingai, silpnai, bet suksis) kol neišsimagnetins ar ir tu manai, kad šito negalima padaryti ir visi vaizdai, kuriuos aš rodžiau apie magnetinius variklius, sufalsifikuoti?
Taikos ir laimės!
 Elektra varomas dviratis
PranešimasParašytas: 2009 08 03, 17:56 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Logikxel
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką


Taikos ir laimės!
 Elektra varomas dviratis
PranešimasParašytas: 2009 08 03, 18:39 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
circuit
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
vissarion rašo:
kionig rašo:
Tai, kad visarion'as jehovistas.. :lol: Visarion, ciulpk byblija :wink:

Šitas juokas grubus.

Bet labai teisingas ir savo vietoje.

vissarion rašo:
Yra dėsniai sukurti Materialios Būties Kūrėjo


: ))))))
OMG... Jis čia gal tokiu būdu bando didinti jehovos aukų (sorry, žertvų) ratą?



vissarion rašo:
Aš kalbu apie įmagnetintą magnetą. Aš ir sakau, kad magnetas yra kaip akumuliatorius, kuris laiko energiją, bet circuit rodos su tuo nesutinka.

Paskaityk ką Digix parašė:
Digix rašo:
nu jau tikrai, bent su savo nesamonem galetu i amzinojo variklio tema eiti.

circuit:
Citata:
Taigi, magnetas NETURI visiškai jokios energijos.

cia yra nedidelis netikslumas, magnetas energijos siek tiek turi, ir ta energija yra net magneto galios rodiklis, paprastai matuojama
1 MGOe = 0.12566 • kJ/m3

mums įprastas magneto reitingas kaip n32 arba n50 tai yra būtent energija kJ/m3

zinoma tas energijos kiekis yra tiesiog juokingai mazas lyginant su akumuliatoriais. kad ji isvis butu galima planuoti panaudoti
įsivaizdavimui tas kiekis bus panašiai toks kaip ir ritėje kuria teka srove sukurianti analogiško stiprumo magnetini lauka.

Galingas neodimio magnetas (n50 medžiaga), kurio tūris yra vienas kubinis metras, turi 50 kJ energijos. Kad tau dašiltų koks tai energijos kiekis yra, pasižiūrėk kiek jos yra maiste. Va tiką suvalgiau Twix batonėlį, kurio energetinė vertė yra 598 kJ. Taigi, vienas saldainis turi 12 kartų daugiau energijos nei 1 kubinis metras stiprių magnetų.


vissarion rašo:
Kažką per fizikos pamokas mokėmės, bet dabar tiksliai visko neatsimenu.

Čia, tipo, mokykloj? Na jo, tavo išsilavinimas ir žinios yra aukštumose... Jau sakiau, eik į one.lt liaudies stebinti savo Entelektu.
Tai tik dar vienas įrodymas, kad į sektas įsivelia paskutiniai.. ehm.. kvailiai.

vissarion rašo:
Tu, Digix, manai, kad galima sukurti magnetinį variklį, kuris suksis be elektros šaltinio (gal labai negalingai, silpnai, bet suksis) kol neišsimagnetins ar ir tu manai, kad šito negalima padaryti ir visi vaizdai, kuriuos aš rodžiau apie magnetinius variklius, sufalsifikuoti?

Taip, kad tai neįmanoma ŽINO (o ne mano) visi išsilavinę individai.
Nemačiau kokius ten vaizdus tu rodei, bet jei tai yra vienas iš tų youtube vaizdų, kai būgnas aplipdytas magnetais pradeda suktis kai prie jo priglaudžiamos dvi ( ) formos sienelės, tai atkreipk dėmesį, kad toms sienelėms suglausti reikia daug jėgos, o jų judesį nutraukus būgnas iškart stoja. Tai tėra tas pats, kas ant stalo padėti 2 magnetus taip, kad vienas kitą stumtų ir vieną iš jų stumti link kito - tas kitas trauksis. Na o rezultate naudingumas gaunama <100 %. Tik youtube filmukas kažkaip labai greitai pasibaigė - dar nespėjus akivaizdžiai pasimatyti būgno stojimui.



vissarion: terši šią temą savo sapalionėm. Pereik į šią temą:
http://www.elektronika.lt/forum/viewtopic.php?t=22409
Ji kaip tik tau... Rasi ten ir draugų..


Beje:
http://en.wikipedia.org/wiki/Vissarion
Citata:
Vissarion claims to be a reincarnation of Jesus.


..............
 Elektra varomas dviratis
PranešimasParašytas: 2009 08 03, 19:57 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vissarion
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
circuit rašo:
vissarion rašo:
kionig rašo:
Tai, kad visarion'as jehovistas.. Laughing Visarion, ciulpk byblija Wink

Šitas juokas grubus.

Bet labai teisingas ir savo vietoje.

vissarion rašo:
Yra dėsniai sukurti Materialios Būties Kūrėjo


: ))))))
OMG... Jis čia gal tokiu būdu bando didinti jehovos aukų (sorry, žertvų) ratą?



vissarion rašo:
Aš kalbu apie įmagnetintą magnetą. Aš ir sakau, kad magnetas yra kaip akumuliatorius, kuris laiko energiją, bet circuit rodos su tuo nesutinka.

Paskaityk ką Digix parašė:
Digix rašo:
nu jau tikrai, bent su savo nesamonem galetu i amzinojo variklio tema eiti.

circuit:
Citata:
Taigi, magnetas NETURI visiškai jokios energijos.

cia yra nedidelis netikslumas, magnetas energijos siek tiek turi, ir ta energija yra net magneto galios rodiklis, paprastai matuojama
1 MGOe = 0.12566 • kJ/m3

mums įprastas magneto reitingas kaip n32 arba n50 tai yra būtent energija kJ/m3

zinoma tas energijos kiekis yra tiesiog juokingai mazas lyginant su akumuliatoriais. kad ji isvis butu galima planuoti panaudoti
įsivaizdavimui tas kiekis bus panašiai toks kaip ir ritėje kuria teka srove sukurianti analogiško stiprumo magnetini lauka.

Galingas neodimio magnetas (n50 medžiaga), kurio tūris yra vienas kubinis metras, turi 50 kJ energijos. Kad tau dašiltų koks tai energijos kiekis yra, pasižiūrėk kiek jos yra maiste. Va tiką suvalgiau Twix batonėlį, kurio energetinė vertė yra 598 kJ. Taigi, vienas saldainis turi 12 kartų daugiau energijos nei 1 kubinis metras stiprių magnetų.


vissarion rašo:
Kažką per fizikos pamokas mokėmės, bet dabar tiksliai visko neatsimenu.

Čia, tipo, mokykloj? Na jo, tavo išsilavinimas ir žinios yra aukštumose... Jau sakiau, eik į one.lt liaudies stebinti savo Entelektu.
Tai tik dar vienas įrodymas, kad į sektas įsivelia paskutiniai.. ehm.. kvailiai.

vissarion rašo:
Tu, Digix, manai, kad galima sukurti magnetinį variklį, kuris suksis be elektros šaltinio (gal labai negalingai, silpnai, bet suksis) kol neišsimagnetins ar ir tu manai, kad šito negalima padaryti ir visi vaizdai, kuriuos aš rodžiau apie magnetinius variklius, sufalsifikuoti?

Taip, kad tai neįmanoma ŽINO (o ne mano) visi išsilavinę individai.
Nemačiau kokius ten vaizdus tu rodei, bet jei tai yra vienas iš tų youtube vaizdų, kai būgnas aplipdytas magnetais pradeda suktis kai prie jo priglaudžiamos dvi ( ) formos sienelės, tai atkreipk dėmesį, kad toms sienelėms suglausti reikia daug jėgos, o jų judesį nutraukus būgnas iškart stoja. Tai tėra tas pats, kas ant stalo padėti 2 magnetus taip, kad vienas kitą stumtų ir vieną iš jų stumti link kito - tas kitas trauksis. Na o rezultate naudingumas gaunama <100 %. Tik youtube filmukas kažkaip labai greitai pasibaigė - dar nespėjus akivaizdžiai pasimatyti būgno stojimui.



vissarion: terši šią temą savo sapalionėm. Pereik į šią temą:
http://www.elektronika.lt/forum/viewtopic.php?t=22409
Ji kaip tik tau... Rasi ten ir draugų..


Beje:
http://en.wikipedia.org/wiki/Vissarion
Citata:
Vissarion claims to be a reincarnation of Jesus.


..............

"Bet labai teisingas ir savo vietoje."
Jeigu juokas grubus, vadinasi, jis jau neteisingas. Jeigu prie teisingo dalyko pridėsime nors truputi neteisingo dalyko, visas dalykas tampa neteisingu.
"Paskaityk ką Digix parašė:"
O kam sakei, kad magnetas energijos neturi?
"Čia, tipo, mokykloj?"
Ir mokykloj ir statybininkų mokykloj, kur buvo sustiprinta fizika, rodos, ir internete skaičiau apie magnetus. Bet jeigu aš mažiau skaitęs būčiau, tai nieko nekeistų. Nebūtinai reikia daug prisiskaityti, kad suprati tam tikrus dalykus.
Tu matyt ne apie tą jotubinį vaizdą kalbi.
Štai šitame pavyzdžiui magnetinis variklis, kuris nenaudoja elektros šaltinio: http://www.youtube.com/watch?v=PFGiWiXMHn0
arba šitame: http://www.youtube.com/watch?v=uHh5AqQ4_xw&feature=related
"Vissarion claims to be a reincarnation of Jesus."
Visarijonas yra Kristus. Jo esmė ta pati, keičiasi tik kūnas. Aš buvau pasivadinęs vissarion.eu vardu, kad skelbčiau gerąją naujieną, bet administratorius matyt mano, kad tai reklama, todėl mano vardą pervadino į vissarion.
Ta tema, kur nurodei netinka, nes tai ne amžinas variklis, o magnetinis variklis, nors nežinau po kiek laiko išsimagnetins magnetai, tarkim, iki 50 procentų, jeigu naudojant kiekvieną dieną, visą parą, dešimt metų iš eilės išsimagnetins magnetai tokio variklio 50 procentų, tada gal ir būtų galima pavadinti amžinu varikliu. Bet tai galima padaryti ir su "Energzizer" alkaline baterija AA, kuri maitins labai mažai elektros energijos vartojantį laikrodį. Nors jotubėje kai kurie skelbiasi, kad tai amžinas variklis, o iš tikrųjų neamžinas variklis dėl magnetų išsimagnetinimo.
Taikos ir laimės!
 Elektra varomas dviratis
PranešimasParašytas: 2009 08 03, 20:09 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Digix
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
vissarion rašo:
Aš kalbu apie įmagnetintą magnetą. Aš ir sakau, kad magnetas yra kaip akumuliatorius, kuris laiko energiją, bet circuit rodos su tuo nesutinka.

matau tu neturi vis dar apie tos energijos kieki neturi supratimo


Citata:
Kažką per fizikos pamokas mokėmės, bet dabar tiksliai visko neatsimenu.
Magnetas traukia, nes jis buvo įmagnetintas specialiu prietaisu.

nu o ka as sakiau,? pagal tavo zinias magnetas yra kažkoks zvaigzdziu metalas imagnetintas pasinaudojant magiskais uzkeikimais.
turbut nelabai atsimeni apie elektronu orbitas, kvantinius lygmenis, magnetinius domenus, ir kitokius burtus.

Citata:
"taip vaikai zino kad yra kaledu senis o tu zinai kad magnetas spinduliuoja magnetine radiacija. "
Ką daro ta magnetinė radiacija? Kenkia žmogui, jo sveikatai biologinei?

tavi zinios tiesiog stebina,
nera jokios magnetines radiacijos tai ka psakiau totali nesamone, tikejausi kad suprasi.
dabar nebesitebiu kad ir visarijonu patikejai.

Citata:

Tu, Digix, manai, kad galima sukurti magnetinį variklį, kuris suksis be elektros šaltinio (gal labai negalingai, silpnai, bet suksis) kol neišsimagnetins ar ir tu manai, kad šito negalima padaryti ir visi vaizdai, kuriuos aš rodžiau apie magnetinius variklius, sufalsifikuoti?

taip jie visi sufalsifikuoti taip pat kaip ir baznycios sventieji rastai.
bet matau baisai daug kvailiu atsiranda kurie tiki ir tais ir tais.

jokiu magnetiniu varikliu nera ir buti negali, nes magnetas yra tiesiog vaikiskai sakant nematoma spyruokle.
 Elektra varomas dviratis
PranešimasParašytas: 2009 08 03, 20:31 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vissarion
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Logikxel rašo:


Taikos ir laimės!

Rūkyti negerai, rūkyti negalima. Jeigu jau nuotrauką įdėjai tokią, tada, spėju, ir rūkai
Taikos ir laimės!
 Elektra varomas dviratis
PranešimasParašytas: 2009 08 03, 20:46 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vissarion
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Digix rašo:
vissarion rašo:
Aš kalbu apie įmagnetintą magnetą. Aš ir sakau, kad magnetas yra kaip akumuliatorius, kuris laiko energiją, bet circuit rodos su tuo nesutinka.

matau tu neturi vis dar apie tos energijos kieki neturi supratimo


Citata:
Kažką per fizikos pamokas mokėmės, bet dabar tiksliai visko neatsimenu.
Magnetas traukia, nes jis buvo įmagnetintas specialiu prietaisu.

nu o ka as sakiau,? pagal tavo zinias magnetas yra kažkoks zvaigzdziu metalas imagnetintas pasinaudojant magiskais uzkeikimais.
turbut nelabai atsimeni apie elektronu orbitas, kvantinius lygmenis, magnetinius domenus, ir kitokius burtus.

Citata:
"taip vaikai zino kad yra kaledu senis o tu zinai kad magnetas spinduliuoja magnetine radiacija. "
Ką daro ta magnetinė radiacija? Kenkia žmogui, jo sveikatai biologinei?

tavi zinios tiesiog stebina,
nera jokios magnetines radiacijos tai ka psakiau totali nesamone, tikejausi kad suprasi.
dabar nebesitebiu kad ir visarijonu patikejai.

Citata:

Tu, Digix, manai, kad galima sukurti magnetinį variklį, kuris suksis be elektros šaltinio (gal labai negalingai, silpnai, bet suksis) kol neišsimagnetins ar ir tu manai, kad šito negalima padaryti ir visi vaizdai, kuriuos aš rodžiau apie magnetinius variklius, sufalsifikuoti?

taip jie visi sufalsifikuoti taip pat kaip ir baznycios sventieji rastai.
bet matau baisai daug kvailiu atsiranda kurie tiki ir tais ir tais.

jokiu magnetiniu varikliu nera ir buti negali, nes magnetas yra tiesiog vaikiskai sakant nematoma spyruokle.

"nu o ka as sakiau,?"
Tu tą patį sakai. Jeigu nuo akumuliatoriaus variklis gali suktis, o magnetas panašus į akumuliatorių, vadinasi ir magnetinį variklį galima sukurti. Aš kai aštuntokas, gal, buvau, buvau sugalvojęs magnetinį, gravitacinį variklį, bet pažiūrėjau jotubėje kitų magnetinių variklių, tai pastebėjau, kad kai kurie iš jų turi didesnį naudingumo koeficientą ir yra paprastesni. Manau, nedaro magnetinių variklių, nes jie lėtai įsibėgėja ir negalingi arba dėl to, kad kaip ir jūs mano, kad variklio su sąlyginai didesniu naudingumo koeficientu negu 100 procentų (iš tikrųjų naudingumo koeficientas ne didesnis negu šimtą procentą, bet jeigu laikysim, kad magnetai niekada neišsimagnetins - didesnis gali būti) arba magnetinio variklio sukurti neįmanoma. Prisimenu skaičiau, kad vienos firmos generatorių naudingumo koeficientas buvo didesnis už 100 procentų. Ten, matyt, išėjo dėl to efekto, kad jeigu vietoje magnetų būtų elektromagnetai naudingumo koeficientas tokio variklio būtų maždaug 98 procentai gal dėl gero pagaminimo, o kai turi nuolatinius magnetus, tai ir išeinma didesnis naudingumo koeficientas už šimtą procentų.
Taikos ir laimės!
 Elektra varomas dviratis
PranešimasParašytas: 2009 08 03, 20:50 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
circuit
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
vissarion rašo:
"Paskaityk ką Digix parašė:"
O kam sakei, kad magnetas energijos neturi?

Toks energijos kiekis yra praktiškai lygus nuliui, nes būtų sunaudojama daug kartų daugiau energijos vien šios energijos išgavimui.
vissarion rašo:
"Čia, tipo, mokykloj?"
Ir mokykloj ir statybininkų mokykloj, kur buvo sustiprinta fizika, rodos, ir internete skaičiau apie magnetus. Bet jeigu aš mažiau skaitęs būčiau, tai nieko nekeistų. Nebūtinai reikia daug prisiskaityti, kad suprati tam tikrus dalykus.
Tu matyt ne apie tą jotubinį vaizdą kalbi.
Štai šitame pavyzdžiui magnetinis variklis, kuris nenaudoja elektros šaltinio: http://www.youtube.com/watch?v=PFGiWiXMHn0
arba šitame: http://www.youtube.com/watch?v=uHh5AqQ4_xw&feature=related

Būtent apie pirmą linką ir rašiau. Iš video puikiai matosi kaip rotorius lėtėja ir dar gana greitai.. Būtų video ilgesnis - sustotų prieš akis.
O antrame vien iš garso girdisi, kad sukimosi greitis mažėja.


Magnetas yra lygiai tas pats kaip ir pakabintas kibiras su malkomis. Magnetui įmagnetinti, taip pat ir kibirui pakelti reikalinga energija. Kibiras nukritęs atiduoda energiją, taip pat ir magnetas išsimagnetindamas. BET. Deja magnetui įmagnetinti reikia milijonus kartų daugiau energijos nei iš jo gali gauti. Kai, tuo tarpu, kabančio kibiro naudingumo koeficientas yra labai artimas 100%.
Tai gal vietoj magnetų imkime naudoti kibirus?...
 Elektra varomas dviratis
PranešimasParašytas: 2009 08 03, 20:53 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Digix
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
zinoma kad magnetini varikli sukurti galima, tik ka tu veiksi su varikliu kuris suksis geriausiu atveju apsisukimus su normalia jega?

jei magnetas neissimagnetis variklis ivis nesisuks. tame ir visa eme kad jei nori panaudoti magneto energija turi ji ismagnetinti.
o elektromagnetas beje kaip minejau irgi gali dirbti be papildomos sroves.

susakdyk iki absoliutaus nulio arba panaudok aukstos temperaturos superaidininkus ir bus tau nuolatinis elektromagnetas neimantis jokios energijos ie neisikraunantis niekada, o pagal galiguma gali net 14 kartu virsyti galingiausius magnetus
 Elektra varomas dviratis
PranešimasParašytas: 2009 08 03, 21:00 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vissarion
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
circuit rašo:
vissarion rašo:
"Paskaityk ką Digix parašė:"
O kam sakei, kad magnetas energijos neturi?

Toks energijos kiekis yra praktiškai lygus nuliui, nes būtų sunaudojama daug kartų daugiau energijos vien šios energijos išgavimui.
vissarion rašo:
"Čia, tipo, mokykloj?"
Ir mokykloj ir statybininkų mokykloj, kur buvo sustiprinta fizika, rodos, ir internete skaičiau apie magnetus. Bet jeigu aš mažiau skaitęs būčiau, tai nieko nekeistų. Nebūtinai reikia daug prisiskaityti, kad suprati tam tikrus dalykus.
Tu matyt ne apie tą jotubinį vaizdą kalbi.
Štai šitame pavyzdžiui magnetinis variklis, kuris nenaudoja elektros šaltinio: http://www.youtube.com/watch?v=PFGiWiXMHn0
arba šitame: http://www.youtube.com/watch?v=uHh5AqQ4_xw&feature=related

Būtent apie pirmą linką ir rašiau. Iš video puikiai matosi kaip rotorius lėtėja ir dar gana greitai.. Būtų video ilgesnis - sustotų prieš akis.
O antrame vien iš garso girdisi, kad sukimosi greitis mažėja.


Magnetas yra lygiai tas pats kaip ir pakabintas kibiras su malkomis. Magnetui įmagnetinti, taip pat ir kibirui pakelti reikalinga energija. Kibiras nukritęs atiduoda energiją, taip pat ir magnetas išsimagnetindamas. BET. Deja magnetui įmagnetinti reikia milijonus kartų daugiau energijos nei iš jo gali gauti. Kai, tuo tarpu, kabančio kibiro naudingumo koeficientas yra labai artimas 100%.
Tai gal vietoj magnetų imkime naudoti kibirus?...

Pirmo video išsibalansavo gal ašis ir atrodo, kad letėja. Antro video ir aš girdžiu, kad letėja, paskubėjau jį įdėti viso nepažiūrėjęs.
Šitą gali dar pažiūrėti: http://www.youtube.com/watch?v=XKtIsrc-LHs
Matai, greitis neįspūdingas. Tu negalvok, kad magnetinis variklis suksis kaip elektrinis, visi galvoja, kad jis turi suktis kaip elektrinis, o kas jums sakė, kad jis turi suktis kaip elektrinis?
Jeigu iš magneto energijos būtų praktiškai nulis, tada dėtų elektrinius magnetus varikliukuose, o ne nuolatinius.
Taikos ir laimės!
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 63, 64, 65 ... 169, 170, 171  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama