Elektronika.lt
 2024 m. gegužės 6 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 05 06, 17:25. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Radioelektronika – siųstuvai » Stabilaus siųstuvo schema
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 326
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4 ... 24, 25, 26  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Stabilaus siųstuvo schema
PranešimasParašytas: 2006 11 15, 02:29 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Digix
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
pastebejau kad tikrai zmones labai nesupranta detaliu prasmes shemoje. bando ieskoti labai tiksliu analogu kur ju nereikia arba megina keisti esmines shemos vietas i nesamones.

del smd nepritariu kad pradedantisiems reiketu tai pamirsti. smd daug lengviau naudoti tik reikia zinoti kaip. daugelis to nezino ir del to vargsta su paprastomis detalemis.

o pradeti reikia nuo matavimo prioetaisu ir irankiu, be viso to bet kuris bus pasmerktas gaminti mirgsiukus ir primityvias blakes.
 Stabilaus siųstuvo schema
PranešimasParašytas: 2006 11 15, 02:32 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vipix
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Ponas Digix, gal galetumet kitoje temoje paaiskinti kaip reik lituoti SMD?
Manau daugeliui butu ydomu paskaitineti.
Aciu.

_________________
Akis už akį, postas už postą!!
 Stabilaus siųstuvo schema
PranešimasParašytas: 2006 11 15, 03:09 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Digix
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
padariau pagal tavo pasiulyma.
http://forum.elektronika.lt/viewtopic.php?t=15157
 Stabilaus siųstuvo schema
PranešimasParašytas: 2006 11 15, 19:15 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Heksogenas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Aš esu analogistas man patinka kai visos detalės kokios nurodumos ir tikslių nominalų Embarassed penktadienį jei pasiseks atsidursu Tauragėj ir nusipirks ten detales nors ko reikia gal ir nebus, o kaip ten su tuo 100uH pačiam daryti ar geriau nusipirkti? Girdėjau, kad pirktinės netinka tipo ten kažkas kitaip padaryta ir la la la. Bet nevėriju, tik mažesnių H nėr pirkti, o trimerį pasiveizėsu tokį, kad pirmas skaičius būtų kuo mažesnis. Kaip su varikapu baigsis velniai žino. Kraštutiniu atveju sumesu BC547 tranzus ir bus gerai.
 Stabilaus siųstuvo schema
PranešimasParašytas: 2006 11 17, 19:10 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Heksogenas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nusipirkau detales vietoj tų trnazų dėsu BC 547 nes kitokių neturėjo, trimeriai buvo du vienas 2-5pF o kitas 3-10 aš paėmiau antrą ir galvoju reikėjo man pirm imti?
 Stabilaus siųstuvo schema
PranešimasParašytas: 2006 11 17, 19:21 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
SIGIS
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
3-10p trimeris bus pats tas. Dar buvai klauses apie 100uH droseli, tai tas zalias is parduotuves tikrai tiks.
 Stabilaus siųstuvo schema
PranešimasParašytas: 2006 11 17, 20:29 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Heksogenas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Droselio nepavyko gauti tai tik nebent trečiadienį gausiu. Rolling Eyes
 Stabilaus siųstuvo schema
PranešimasParašytas: 2006 12 04, 20:15 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Heksogenas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
http://www.pira.cz/entx1.htm ką manot? rods neblogas tik va kaip su maitinimu koki schemą reik gamintis aš turiu kažkoki krieninę mikrinę nusipirkęs, daba nepamenu kokią, ir turu iš kažkur išlupes KPFE mikrę. Kiek žinau su jom stabilizuoja maitinimą. Gal lm mikrė tiktų kokia nebrengi? Beje kaip ten su ritėm vielos storis aiškus, diemetras aiškus, o kaip su vijų skaičium ten parašyta 4,5col tai būtų apie 11,5cm tai galvoju iš tokio ilgio laido ir susukti ritę 6mm diametro Confused . Beje radai įdomų išsireiškimą ,,6 V / 0,1 A bulb" kas tai do daigtas? Confused
Beje su galiniu tranzu BFR96 toks lemonoj tik užsakomas jo kaina rašo, kad 86ct už 25vnt. man tiek nereikia Sad kažin ar turėtų jų ten atsivežę, gal sakau tik kataloge rašo, kad užsakoma. O gal dėti BFR91 ar kokį kit analog žinot?
 Stabilaus siųstuvo schema
PranešimasParašytas: 2006 12 04, 20:30 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Heksogenas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Connect the 6 V / 0,1 A bulb to the output and use R1 to tune the right frequency. Maybe you might stretch coils of the L1. Then use C14 and C15 to adjust the highest power (the highest light of the bulb) tai ta bulb mano žodynas išvertė elektros lemputė, bet šiuo atveju manau, akd šviesos diodas, ar dėti paprastą lemputę kokią ten pašo. Confused
Man visos info reik iki trečiadienio, nes tik tada iki lemonos tebus proga nusikasti. Embarassed
Katik paveizėjau po info 6v ir 0,1A LED nerasiu, tai teks dėsiu lemputę, kuria po to galima nudažyti Smile .
 Stabilaus siųstuvo schema
PranešimasParašytas: 2006 12 04, 21:57 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
JonasK
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Laukiu nesulaukiu ką SIGIS parašys.

_________________
--
 Stabilaus siųstuvo schema
PranešimasParašytas: 2006 12 04, 22:28 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Heksogenas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Man rods atsakymas prilygs kaip su mytu per galvą užvažiuota..... Neutral
 Stabilaus siųstuvo schema
PranešimasParašytas: 2006 12 05, 18:55 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
SIGIS
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kolegos, nesikuklinkit ir rasykit savo komentarus kada tik galit. Galu gale sedejimas forume nera mano tiesioginis darbas, buna kartais kad ir per kelias dienas neapsilankau ne karto. Taigi rasykit, diskutuokit, o kai galesiu ir as prisijungsiu. Dabar apie reikala (siandien geros nuotaikos todel nesikeiksiu), maitinima gali padaryti su jau minetu stabilizatorium, liaudyje vadinamu "krenu", pvz. LM7812, KIA7812. Apie ta kazkokia, kuria esi nusipirkes nieko nepasakysiu, nezinau kokia nusipirkai. Seip pries rasydamas zinute galejai pasiziureti kas per daiktas, o dabar buriam is kavos tirsciu. Taigi toliau, schemoje biski apsirikta su parasimu "coils", turima omenyje "turns", ka lietuviskai reikstu apsisukimai (vijos). Dabar del "bulb" cia turima omenyje paprasta kaitrine lempute kuri naudojama zibintuveliuose (tikrai ne sviesdijodis). Ta lempute tau reikalinga kaip antenos apkrova derinimo metu, kuo ryskiau sviecia tuo daugiau galios iseina. Kai suderinsi tada vietoj lemputes naudosi antena. Dabar del tranzo BFR96, tai yra berods galingiausias tranzas is visos BFR serijos, jei tokio nerasi naudok BFR91, tik tada galingumas sumazes iki kokiu 100mW. Kaip atskira vieneta galiu pamineti tranza BFR96TS, kolektoriaus srove pas ji gali siekti 0.7A o realiai galios galima ispausti iki 0.8W. Tiesa tas tranzas kazkaip jau pigiai kainuoja , jeigu tikslai pamenu as mokedavau kazkur apie 2lt uz vnt. Dar pabaigai pridursiu, kad toki esu pasidares , visiskai nepatiko, teko perdaryti, ir dabar dar metosi kazkur nenaudojamas. Dar klausimas iskilo, o ana schema is svedo puslapio jau i kampa numetei ar veikia ?
 Stabilaus siųstuvo schema
PranešimasParašytas: 2006 12 05, 20:32 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Heksogenas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Man patiko išsireiškimas kampe mėtosi tai vadinasi nieko neverta schema, man krito į akį dėl galingumo ir dėl nesudėtingumo schemos, bet po to dar pagalvojau, jei nesudėtinga tai greičiausiai nieko gero ir nebus pasirodo aš teisios mano mintys buvo Smile mm anbas dar nesurinktas bet ant savaitgalio pradėsu, ten gerą pvz mačiau kaip PBC pasidaryti, daba su siuo varkstu ir dar vienu, bet laiko nėr rimčiau atsisisėsti. Crying or Very sad Esu įsigijęs BFR91 tranząjei išeis dar keletą įsigysiu ir panaudosiu toj schemoj kur pirmais diskutavom. Rolling Eyes
 Stabilaus siųstuvo schema
PranešimasParašytas: 2006 12 06, 18:43 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Heksogenas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
http://hem.passagen.se/communication/bug_rf.html esmė įsigijau vieną BFR91 tranzą, kai pirkau daugiau neturėjo Evil or Very Mad tai iškilo klausimas kur ten aną patalpinti? Pirmą dėsiu BC547 o toliau kaip galvoju dėti KT368 ir BFR91 ar juos atvirkščiai sudėti? Confused
 Stabilaus siųstuvo schema
PranešimasParašytas: 2006 12 06, 18:52 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
SIGIS
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Pirmas tranzas gerai, o antra as deciau BFR91, nes jis zymiai artimesnis savo parametrais tranzui BFR92, o jau paskutini deciau KT368.
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4 ... 24, 25, 26  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama