Elektronika.lt
 2024 m. gegužės 11 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 05 11, 17:12. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Garso stiprintuvai » Audiophile kondensatoriai
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 22
Pereiti prie Atgal  1, 2
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Re: Muzika muzikinė klausa melodija
PranešimasParašytas: 2023 12 15, 10:37 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
leopard
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Egis64 rašo:
fiedzia rašo:
Egis64 rašo:
čia rimti ketinimai ar irgi 'vakaro mintys"?
šį šeštadienį ketinu

Gero pirkinio!

Parasykit ka klauset ir kaip susiklause.

_________________
Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna.
 Audiophile kondensatoriai
PranešimasParašytas: 2023 12 15, 23:56 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
hencia
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
welvytas rašo:
Siandieniniai muzikos klausytojai jau nelabai supranta kas tai yra tikras muzikos garsas. Tie laikai jau praejo. Su tuo teks susitaikyti ir toliau gyventi
Tikrai taip. Su senatve klausa prastėja, net žiogų nebesigirdi... O kas kaltas? Aišku, kad seimas...
 Audiophile kondensatoriai
PranešimasParašytas: 2023 12 16, 17:23 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
fiedzia
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
hencia rašo:
Su senatve klausa prastėja, net žiogų nebesigirdi... O kas kaltas? Aišku, kad seimas...
Man 65. Bandžiau testą, tai girdžiu iki 13kHz. Bet gal čia mano bėda, kad ieškau ko nepamatęs.

Taigi, mano subjektyvi pensininko nuomonė. Kaip jau minėjau, nepatiko Yamaha rx v676. Pardavėjas davė paklausyti A1020. Skirtumas yra, bet ne už 1,000 eurų. Tada davė hibridinį Vincentą. Galvojau, kad geriau nebūna. Nusipirkau ir po metų pradėjo trūkti aukštų.

Dabar įsigijau Tannoy DC10 T kolonėles. Aukšti tapo labai detalūs, gal per daug, bet ne už 2,000 eurų - toks kainų skirtumas tarp mano turimų Tannoy mercury v4i. Žemų ir vidurio iš viso skirtumo nepajaučiau. Matyt Vincentas toks stiprintuvas, kad ir su šiukšlėmis žemus ir vidurį puikiai groja. Turiu nuojautą, kad ir už 100,000 kolonėlės mažai ką pakeisti gali, jeigu netvarkysi kambario akustikos.

Dar toks pastebėjimas, kad žmona ir dukra žavisi Pink Floyd'ais per jas, bet man, visą gyvenimą mėgavimusiams rock'u ir garsiai, geriau pasistatyti po 2 kolonėles kanalui Tannoy v4i ir paleisti taip, kad krūtinės lasta arti fiziškai žemus jaustų ir taip užmušti kambario akustiką. Dar didinti garsą pabijojau.
Keista dar yra tai, kad sub'as krūtinės lastos neįtakoja. Toks įtarimas, kad tai Vincento savybė.

Taigi, dabar stovi neklausomos kolonėlės, bet kaip investicija už naujų korpusų kainą. Prieš 18 metų pirkome masyvo svetainės baldus už 22,000, neskaitant minkštos dalies - pasistačius namą ir pardavus butą nereikalingų pinigų buvo. Tai turiu dabar tokį interjero elementą.
 Re: Muzika muzikinė klausa melodija
PranešimasParašytas: 2023 12 23, 01:15 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
fiedzia
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
leopard rašo:
Parasykit ka klauset ir kaip susiklause.
Kaip jau minėjau, tai nesu joks filas. Paklausiau keletą kartų ir nusivyliau. Kolonėlės mano poreikius atitiko kaip už 300-500 eurų. Padaviau skelbimą ir tą pačią savaitę pardaviau su Vincent stiprintuvu už 3,500 eurų žmogui, kuris paskambino vakare ir iš kito galo Lietuvos jau siūlėsi atvažiuoti per pietus.
Kodėl pardaviau? Nes man džiazas visiškai nepatinka, o vokalui reikšmės neteikiu. Įdomumo dėlei pasiklausiau tarp kolonėlių 2 metrai ir aš tokiu pat atstumu nuo kiekvienos. Priminė lyg klausyčiausi kamerinėje aplinkoje. Puiku. Bet aš roko mėgėjas ir Tannoy DC10T, klausantis rock'o, įspūdžio nepaliko.
Atsidūriau aklavietėje kaip tenkinti savo poreikį.

Ir dar šis komplektas skleidė aukštuose metalinį, sakykim, rezonansą. Nesu niekada tokio girdėjęs.
Bet žemi vidutiniu garsu ir pasukus tembrą max skambėjo sukrečiančiai. Nesu iki šiol tokio žemo girdėjęs. Bet ir progų mažai buvo. Bet tai gali būti Vincent'o nuopelnas kaip žemiems, tai ir aukštiems.
Taigi, žemi ir viduriniai labai geri, o aukšti man buvo eiliniai.

Pirkėjas buvo patyręs brangesniame sektoriuje. Man buvo netikėta, kad jis klausosi labai tyliai ir teigė, kad tyliai jam priimtinai atkuria stiprintuvai nuo 200w galios. Man liko abejonės.
Bet pirkėją domino jautrios kolonėlės taip pat. Dėl to aš jam pritariu, kad tyliai klausantis reikia lempinių kolonėlių.
Ir dar pasakė, kad mano parduodamos kolonėlės rokui netinka. O man geriausia būtų įsigyti S-90 tipo kolonėles, nes tik su tokiomis pagausiu rock'ą.
Esu pasimetęs, nes reikia užsipirkti, o kur ieškoti patirties neturiu.
 Audiophile kondensatoriai
PranešimasParašytas: 2023 12 23, 14:49 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
welvytas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
fiedzia raso:.....Koloneles mano poreikius atitiko kaip uz 300...500 euru.......


Paprastai kaina nieko nepasako apie muzikos garso kokybe. Todel remtis kaina nelabai reiketu.
Toli eiti nereikia. Jei mes nesiojama telefono plasmasini korpusa pakeisime i auksini - nuo to telefonas neprades dirbti geriau.
 Audiophile kondensatoriai
PranešimasParašytas: 2023 12 23, 20:15 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
fiedzia
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
welvytas rašo:
fiedzia raso:.....Koloneles mano poreikius atitiko kaip uz 300...500 euru.......

Paprastai kaina nieko nepasako apie muzikos garso kokybe. Todel remtis kaina nelabai reiketu.
Toli eiti nereikia. Jei mes nesiojama telefono plasmasini korpusa pakeisime i auksini - nuo to telefonas neprades dirbti geriau.
Jūs manęs nesupratote. Naujų tokių kolonėlių kaina 6,600 eurų. Jas perka, nes žmonėms būtent tokio skambesio reoikia. Man gi reikia kitos paskirties kolonėlių - klausyti roką. Didelių reikalavimų nekeliu, bet skanbėti turi detaliai, skaidriai, be metalini džergesio ir garsiai. Arba lygiai taip pat tyliai. Kaip Tannoy DC 10T skamba tyliai aš jokių priekaištų neturiu. Jeigu klausyčiau tuliai tai tų kelių tūkstančių gaila nebūtų. Jos net geriau tyliai skamba kaip nuo lempinės Simfonija Smile O, kad klausytyi garsiai, tai gal S90 tipo reikėtų. Bet su tokia mintimi dar nesu susitaikęs. Pigus daiktas dar man pasitikėjimo nekelia.

Rašau ir kilo fix idėja, jeigu taip vadinasi. Tyliam klausimui darausi sub' dėžę su 6gd-2 garsiakalbiais. Sudvejinu ir jungiu kiekvieną prie 7.2 resyverio skirtingų kanalų. Sub'o dėžė čia:
https://ldsound.info/3-x-polosnaya-as-na-sdvoennyx-6-gd-2/

Ir turiu 10MAC-1 dėžes, į kurias įsidėčiau 4A-28 ir 3-gd-2. Tokiu būdu išspręsčiau klausymą tyliai. Bent jau tikiuosi.

O garsiam klausymui, galvoju, reikėtų 2 porų S-90. Marantz resyveris ant galinės sienutės deklaruoja 600W.
 Audiophile kondensatoriai
PranešimasParašytas: 2023 12 24, 09:00 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
welvytas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
fiedzia raso:......Man gi reikia kitos paskirties koloneliu - klausyti roka.



Idomu kuom skiriasi koloneles klausytis roka, popsa, dziaza? Betkoks muzikos instrumentas gali groti roka, popsa ar dziaza. Pagrindinis muzikos instrumentu skirtumas yra tai, kad vieni muzikos isntrumentai yra vadinami akustiniai, o kiti elektroniniai.
Zinoma, jei nusipirkai kolonele, kuri vadinasi subas - tai roka su tokia kolonele nelabai jau paklausysi
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama