Elektronika.lt
 2024 m. gegužės 13 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 05 13, 02:48. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Energetika ir elektrotechnika » Elektros tiekėjas
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 3031
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... , 29, 30, 31  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Elektros tiekėjas
PranešimasParašytas: 2022 12 10, 18:27 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Mari
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Tai ka rashineja str - neturi nieko bendro su elektros tiekeju.
Bando uzhkabinti kazhkokius asmeninio pobudzio nesusipratimus elektrikams.
Nei ESO nei Ignitis nevaikscios bu namus ir nesiaishkins tu gyventoju santykiu. Tam yra teismai.
Jei negalima grazhiuoju - tai kalbamasi piktuoju ar teisme. Arba nustojama burbet jei nieko nenorima daryti. Kitos isheities nera.
Ir manes cia nereikia kaltinti ar ESO ar dar ko...

Viska jau senai ishdestyta, nera prasmes kartotis.
 Elektros tiekėjas
PranešimasParašytas: 2022 12 10, 20:38 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
str
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
gnt rašo:
str rašo:
Paskambinau į ESO, sako sutartis liepos pirmą nutrūko. O kas pirmas iš bendrasavininkų paėmė įvadą, tas ir turi. Bet nepasakė, kur parašyta, kad nereikia mano sutikimo tam perėmimui.

o kam tavo sutikimas, jei tavo sutartis su ESO pasibaige? liepos 1 baigesi sutartis, o tu gruodzio menesi atsibudai... reikejo laiku pratest sutarti ir niekas nieko nebutu perrases
tavo sudaryta sutartis baigesi, tu jos nepratesei ir ne vieną, o keleta menesiu, tada nuejo kitas, pateike dokumentus, kad jis irgi yra to objekto bendrasavininkas, lygiai toks pats kaip ir tu, ir sudare nauja sutarti
turi nuosavybeje objekta - privalai juo tinkamai rupintis
ziuriu, labai daug tarybiniu laiku pilieciu niekaip nesugeba isisamoninti, kad turtas - tai ne tik teises, bet ir pareigos

Ne gruodžio, aš iš karto sureagavau, bet bendrasavininkė vasarą koją susilaužė. Negalėjau spausti, kol nepasveiko.

Prieš dvylika metų irgi buvau nustebintas,kaip galima taip nesirūpinti, kai į nuomojamą sodybą pradėjo eiti antstolių laiškai, už paimtus telefonus, už daug metų nemokėtus žemės mokesčius, už teismo išlaidas... Su perspėjimu, kad išieškojimas bus nukreiptas į turimą turtą.
Sumokėjau viską, ką prašė anstoliai, nebuvo lengva, teko apsimesti savininkės vyru, suminėti vaikų gimtadienius Smile

O už mano elektrą skola buvo tik 6,90€, kurią iškart sumokėjau.

Bet panašu, kad viskas bus ištaisyta, tik vakar ryte čia parašiau ”ir ką daryti”, o po pietų gavau bendrasavininkės prašymo Igničiui nutraukti sutartį ir sutikimo, kad aš pasirinkčiau tiekėją kopiją.

Tik ką rinktis, kad nepabloginti sąlygų? Aš kaip karosas tarp lydekų tarp tų tiekėjų.
 Elektros tiekėjas
PranešimasParašytas: 2022 12 10, 21:01 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Mari
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
str rašo:


Tik ką rinktis, kad nepabloginti sąlygų? Aš kaip karosas tarp lydekų tarp tų tiekėjų.


Man irgi reikia pasirinkti, nera ka rinktis. Tik birzos planas kol bus aiskiau.

O koki plana Ignicio pasirinke?
Jei ne didesni nei 56 centai tai nieko daryti neverta, nes 28.5 lyg kompensuos valdzia iki 28 centu pirma pusmeti. Mazesnes kainos tikrai nebus nei 28.

Tokiu atveju dar nieko nedaryti, pas mane nera plano, Perlas baigiasi shi menesi

Viskas keiciasi kaip kaleidoskope
 Elektros tiekėjas
PranešimasParašytas: 2022 12 10, 22:53 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
gnt
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
str rašo:

Bet panašu, kad viskas bus ištaisyta, tik vakar ryte čia parašiau ”ir ką daryti”, o po pietų gavau bendrasavininkės prašymo Igničiui nutraukti sutartį ir sutikimo, kad aš pasirinkčiau tiekėją kopiją.

Tik ką rinktis, kad nepabloginti sąlygų? Aš kaip karosas tarp lydekų tarp tų tiekėjų.


bendrasavininkė greitai suprato, kad pasirašiusi sutartį savo vardu nieko neišlošė, o tik užsikrovė sau papildomus rūpesčius ir atsakomybę
todėl iškart ir atsisakė tos sutarties vos tik pasitaikė proga Smile

aš nesuprantu, dėl ko tu taip norėjai, kad sutartis būtų būtent ant tavęs?
juk tokiu atveju dėl mokėjimo už elektra juridiškai atsakingas būsi tu vienas, jei kuris bendrasavininkis pradės uždelsdinėti su apmokėjimu - arba turėsi mokėt iš savo kišenės o paskui išmušinėt iš skolininko pinigus, kas tau manau sunkiai seksis ir kainuos daug nervų
arba visos skolos eis ant tavo kupros
žinok, tiekėjas, kokį jį bepasirinksi, tikrai nesiaiškins, kuris iš jūsų kiek suvartojo ir kiek kuriam mokėt į bendrą kasą

ir dar kas beveik garantuota - tai kad tu susilauksi iš bendrasavininkų priekaištų, kad pasirinkai netinkamą tiekėją ir jie dabar per tave turi mokėt brangiau nei moka ten koks Jonas ar Petras, pasirinkęs kitą tiekėją ar kitą planą Smile
 Elektros tiekėjas
PranešimasParašytas: 2022 12 12, 16:19 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
str
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
gnt rašo:
aš nesuprantu, dėl ko tu taip norėjai, kad sutartis būtų būtent ant tavęs?
juk tokiu atveju dėl mokėjimo už elektra juridiškai atsakingas būsi tu vienas, jei kuris bendrasavininkis pradės uždelsdinėti su apmokėjimu - arba turėsi mokėt iš savo kišenės o paskui išmušinėt iš skolininko pinigus, kas tau manau sunkiai seksis ir kainuos daug nervų
arba visos skolos eis ant tavo kupros

Jei vaikai ar anūkai norės ten kažką daryti, ar jei nuomočiau, kad mažiau nesklandumų būtų.
Kad nebuvo su apmokėjimu problemų, gal tik su nenoru ieškoti nepiktybinių klaidų, kai vietoj 7 užrašoma 1 arba 0 vietoj 8. Ten gilesnių, pinigais neišsprendžiamų problemų yra.

.....

Ignitis šiandien sakė, kad sutarties nutraukimas įsigalios per 14 dienų, tada aš pereisiu į garantinį ir galėsiu sudaryti sutartį 28,5 ct
Į klausimą ar negalima vietoj sutarties nutraukimo padaryti tiesiog sutarties perrašymą mano vardu, atsakė, kad taip, galima.
Kuris variantas teisingesnis būtų šiuo atveju? Ar nėra skirtumo? Aš sutinku, kad tiekėju būtų Ignitis.
 Elektros tiekėjas
PranešimasParašytas: 2022 12 13, 12:52 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Mari
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Tas Ignitis slidus kaip zhaltys, sukciauja neretai. Man neaiskus...
Pasirinkau Elektrum atvira plana.
41 centas uzh 1kWh (po kompensaciojos bus 28centai vis tiek, siandien patvirtino taisykles) (Ignicio aukstesne kaina, tas gal nesvarbu prie kompensaciju dabartiniu)

36 menesiai fiksuota kaina, po 6 metu gal galima sumazinti
Jokiu baudu jei nori nutrauksti sutarti. Svarbu manau.

Garantinis tiekimas tikrai neapsimoka, nei birzos neapsimoka (nes jei pakils virs 56.5 c tai pilnai nekompensuos

Jei kas norit pasirinkti siulau galimybe, man dave KODA. Ir jus gausit 10 eur ant butelaicio ir as
Kodas:

DRB93
 Elektros tiekėjas
PranešimasParašytas: 2022 12 13, 15:03 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
AlgisL
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Laughing nieko tu ten nepasirinkai, netgi kokiu budu tavo skola valstybei bus sugrazinta ir kiek tavo vaikai ir anukai ja mokes, o vat Masiulis & Kreivas Co, tai tikrai uzsivirtins is tavo vaivumo.
 Elektros tiekėjas
PranešimasParašytas: 2022 12 13, 15:10 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Mari
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
AlgisL rašo:
vaikai ir anukai ja mokes,


Kaip tai imanoma? Jie net ne LT pilieciai ir negyvena LT?
 Elektros tiekėjas
PranešimasParašytas: 2023 01 09, 12:39 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
str
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Ačiū Igničiui už vertingą pamokėlę.

Negerai, kad daug laiko paaukojau visų tomų Kulikovskio ”Radijoelektronikos žinynas” studijavimui. Reikėjo Thomas Hobbes skaityti Sad

To this war of every man against every man, this also is consequence; that nothing can be unjust. The notions of right and wrong, justice and injustice, have there no place. Where there is no common power, there is no law; where no law, no injustice. Force and fraud are in war the two cardinal virtues.
 Elektros tiekėjas
PranešimasParašytas: 2023 04 01, 16:28 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
rammas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
https://www.youtube.com/watch?v=ZunRrE2qnUk
Gal kam bus aktualios bei naudingos info.
 Elektros tiekėjas
PranešimasParašytas: 2023 04 02, 21:21 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Chulio
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
rammas rašo:
https://www.youtube.com/watch?v=ZunRrE2qnUk
Gal kam bus aktualios bei naudingos info.


Kažkoks eilinis influenceris prisi*****ėjantis prie žodžių ir bandantis sukelti bangas...
Bet tokie ir populiarūs, nes loxų gaujai parodo kokie jie vargšai ir kaip juos visi apgaudinėja...

_________________
I GAVE UP DRINKING, SMOKING AND SEX!
it was the worse 15 minutes of my life!
 Elektros tiekėjas
PranešimasParašytas: 2023 06 16, 20:51 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
str
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Ar galima viešinti pokalbių su Igničiu tekstus?
Gal kas nors sugebėtų paaiškinti kuo tikėti. Baigiasi birželio 30 bendrasavininkės sudaryta sutartis, ji sutinka, kad nauja sutartis būtų mano vardu.
Bet keturi konsultantai kalba skirtingai. Viena sako jokių problemų, už poros dienų gausite laišką, paspausite nuorodą ir viskas. Bet gavau ne tokį laišką, kokį žadėjo. Ir visi skirtingai aiškina, skirtingų dokumentų reikalauja. Virš valandos beprasmių pokalbių.
https://www.part.lt/img/73e3f9dd163f579feb71872e6f4bd67f153.jpg
 Elektros tiekėjas
PranešimasParašytas: 2023 06 16, 22:19 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Badas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Man išvis buvo atvejis - internete užsisakiau plano keitimą, pasirinkau kokio noriu, tai sutartį visai ne tokią atsiuntė kaip užsisakiau. Paskui reikalus išsprendžiau, bet akivaizdu kad Ignitis = idiotų kompanija.
Linkiu kantrybės, bo nelabai daug variantų ko dar galima palinkėti.
 Elektros tiekėjas
PranešimasParašytas: 2023 06 17, 09:31 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Mari
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
As maniau, kad Igniti renkasi tik kokios bobutes...
 Elektros tiekėjas
PranešimasParašytas: 2023 07 05, 17:46 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
str
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Daug išgalvotų kliūčių teko įveikti ir pagaliau sutartis su Igničiu jau mano vardu.

Bet ką daryti, kad prisijungęs prie ESO nematyčiau tokios eilutės?
Citata:
Jūs neturite jums priskirtų elektros objektų

Ignitis sako sutartis birželio 20 pasirašyta, duomenis perdavėme, bet ESO sako dar negavome.
Kas tas pilkasis kardinolas, patariantis ko reikauti iš kliento, kaip duomenis užlaikyti ar pamesti Rolling Eyes
Ir kodėl jis šiame forume aktyvuojasi įvairiais vardais, kai tik aš bandau kažkokią problemą spręsti Rolling Eyes
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... , 29, 30, 31  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama