Elektronika.lt
 2024 m. birželio 5 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 06 05, 18:28. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Pareiškimai, padėkos, skundai » Padidėjęs siuntinių dingimas
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 19
Pereiti prie 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Padidėjęs siuntinių dingimas
PranešimasParašytas: 2010 02 07, 23:04 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Aivaras Rutkauskas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Sveiki, noriu paklausti forumiečių kaip jums pastaruoju metu sekasi su tarptautinėm siuntom? Man labai pailgėjo gavimo laikas ir dažna siunta nepasiekia manęs. Girdėjau yra problemų ir išsiunčiantiems.
Aš esu naujokas šioje srityje ir mano praktikoje tai pirmas šventinis periodas sutapęs su siuntiniais. Gal kasmet taip būna Kalėdų periodu tik aš to nežinau?
 Padidėjęs siuntinių dingimas
PranešimasParašytas: 2010 02 07, 23:20 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
MOSFET
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
man per kelerius metus siunimo is ebay tik viena karta preke manes nepasieki bet issiunte nauja Smile

_________________
SPL in my blood...
 Padidėjęs siuntinių dingimas
PranešimasParašytas: 2010 02 07, 23:44 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
minex
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Siunčiu taip pat pirmus metus, per kalėdas taip, siuntiniai ėjo dvigubai ilgiau, bet siiuntiniai, išsiųsti savaitei po naujų, jau keliauja normaliai, ( Užsakyti Sausio 3 iš HK ėjo mėnesį be poros dienų, tai skaitau normaliai) Nors vienas siuntinys kurį užsakiau lapkritį, dar manęs nepasiekė, laukiau du mėnesius nes tipo šventės, po to tik išsiuntė kitą, kuris ateis galbūt tik už poros savaičių...
Taigi jei ilgai negauni prekės, tai rašyk pardavėjui, o jei neina gražuoju, bandyk disputą atidaryt paypayl`e ar pan...
 Padidėjęs siuntinių dingimas
PranešimasParašytas: 2010 02 07, 23:51 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Juras
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Man smagesne istorija nutiko Shocked Issiunciau zmogui daikta i Belgija (ganetinai brangus), ir tas nepasiima. Daba siuntinys grizo atgal Rolling Eyes
Susirist su tuo pilieciu nebepavyksta Crying or Very sad Pinigai man sumoketi, daiktas pas mane.
Kon daba daryt nesugalvoju Exclamation
 Padidėjęs siuntinių dingimas
PranešimasParašytas: 2010 02 07, 23:58 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
w2art
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nieko nedaryk - išsaugok laiškus, popierinę dalį - siuntimo čekius ir pan - bei sėdėk - lauk kol pilietis išryškės horizonte.
 Padidėjęs siuntinių dingimas
PranešimasParašytas: 2010 02 08, 00:11 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
circuit
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Jo, man irgi panaši problema... Išsiunčiau 5 kg siuntą į prancūziją, už 1k Lt. Praėjo 3 savaitės, vis dar negavo. O visokią korespondenciją iki 0,5 kg pristato per 2-3 dienas...
 Padidėjęs siuntinių dingimas
PranešimasParašytas: 2010 02 08, 00:23 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Juras
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
w2art rašo:
Nieko nedaryk - išsaugok laiškus, popierinę dalį - siuntimo čekius ir pan - bei sėdėk - lauk kol pilietis išryškės horizonte.

O jei neisryskes Question Nes jau kokiu 50 dienu praejo.
Kazkaip nesinori buti apkaltintu sukciavimu Rolling Eyes
 Padidėjęs siuntinių dingimas
PranešimasParašytas: 2010 02 08, 00:44 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Aivaras Rutkauskas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
minex rašo:

Taigi jei ilgai negauni prekės, tai rašyk pardavėjui, o jei neina gražuoju, bandyk disputą atidaryt paypayl`e ar pan...

Tai nesnaudžiau, kėliau disputą ir tiek kiniečiai, tiek ir tailandiečiai gražino pinigus, įskaitant ir siuntimą. Labai esu patenkintas PayPal ir eBay sistemomis, bet seip iki šio šventinio laikotarpio gaudavau visas prekes be išimties.
Esu dabar dar užsakęs keletą dalykų, žiūrėsim kaip seksi, gal viskas atsistatys.
 Padidėjęs siuntinių dingimas
PranešimasParašytas: 2010 02 08, 13:30 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
dusiata
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
man irgi 2.5men keliavo, bet kadangi smulkmena tai nesisakojau labai Very Happy ir va pries pora dienu atejo Surprised
 Padidėjęs siuntinių dingimas
PranešimasParašytas: 2010 02 08, 15:05 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Juras
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
circuit rašo:
Jo, man irgi panaši problema... Išsiunčiau 5 kg siuntą į prancūziją, už 1k Lt. Praėjo 3 savaitės, vis dar negavo. O visokią korespondenciją iki 0,5 kg pristato per 2-3 dienas...

O tu registruotu siuntei? Pastu?
Ten post.lt galima per registracijos numeri kai ka atkast Idea
Man pavyko Meksikoje siuntini surast ir pirkejui nuvezt iki galo Rolling Eyes
 Padidėjęs siuntinių dingimas
PranešimasParašytas: 2010 02 08, 15:07 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Edzma
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Gruodzio 9 d. uzsakiau ebay"juje 5 vnt. i ausis kisamu ausiniu uz 5 svarus (vaikams ,MP3).Sausio antroje puseje ju dar neturejau, tad mandagiai paprasiau padavejo pasitikrinti. Jis sekancia diena atrase, kad mol cia jau per ilgai, reiskiasi dingo, ir be jokiu raginimu grazino 5 svaus.As nieko nelaukes is kito pardavejo uzsakiau tas 5 ausines . Po savaites atnesa pastininke tas pirmasiais ausines. Embarassed Kazkaip nesmagiai pasijutau pimojo pardavejo atzvilgiu, bet as juk lietuvis, ka jau padarysi Embarassed
Beje, paketas 100% buvo atplestas... Evil or Very Mad
 Padidėjęs siuntinių dingimas
PranešimasParašytas: 2010 02 08, 15:20 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
w2art
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Juras rašo:
w2art rašo:
Nieko nedaryk - išsaugok laiškus, popierinę dalį - siuntimo čekius ir pan - bei sėdėk - lauk kol pilietis išryškės horizonte.

O jei neisryskes Question Nes jau kokiu 50 dienu praejo.
Kazkaip nesinori buti apkaltintu sukciavimu Rolling Eyes


Jei bendravai panaudodamas eBay sistema viskas gerai (čia jei per eBay)
Svarbu nepraganyti įrodymų kad išsiuntei ir gavėjas nepasiėmė. Svarbiausia kad korespondecijoje nebūtų skylių ir kad iš jūsų pusės būtų rodomas susirūpinimas kontaktine informacija.
T.y. jei per eBay užprašykite gavėjo telefono per eBay sistemą ir skambinkyte jam - žiauru bet būtinas žingsnis.
Jei pasiseks tai nekels - bet būsi jau skambinęs.
Ir tada jau niekas neprisiknis.
 Padidėjęs siuntinių dingimas
PranešimasParašytas: 2010 02 08, 15:29 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
w2art
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
beje gal kas nors bandė pasinaudoti siuntų tanybas:
http://www.lexsystem.com/lt/lex-paslaugos/pristatymo-kainos-terminai/?from=1&to=18&x=46&y=9
t.y. panaudoti GLS paslaugas...
Bo post.lt su savo etatų karpymais ir pan man pasitikėjimo ima nekelt, o ant brangesnių daiktų gal mažiau uždirbt bet užtikrintai reikėtų...
 Padidėjęs siuntinių dingimas
PranešimasParašytas: 2010 02 08, 16:40 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
circuit
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Juras rašo:
circuit rašo:
Jo, man irgi panaši problema... Išsiunčiau 5 kg siuntą į prancūziją, už 1k Lt. Praėjo 3 savaitės, vis dar negavo. O visokią korespondenciją iki 0,5 kg pristato per 2-3 dienas...

O tu registruotu siuntei? Pastu?
Ten post.lt galima per registracijos numeri kai ka atkast :idea:
Man pavyko Meksikoje siuntini surast ir pirkejui nuvezt iki galo :roll:

Siunta 4.9 kg, tai teoriškai turėjo paimti kaip korespondenciją, bet bobelės užčiuopė kad ten gabalas metalo ir sutiko siųsti tik kaip registruotą siuntinį. Registracijos numeris CN****LT. Pažiūrėjau dabar post.lt - super, siunta jau kažkur prancūzuose. Dar prieš mėnesį paieška veikė tik lietuvos ribose.
Tiesa, korespondencijos siuntų, kurių registracijos numeris yra RN***LT, tarptautiniu mastu vis dar neseka, viskas užsibaigia ties oro uostu... Esu dabar į kiniją grąžinimui išsiuntęs 550 Lt vertės daiktą ir jau šiku į batą, kad liksiu be daikto ir pinigų, nes PayPalui niekaip neįrodysiu kad siunta pristatyta...
 Padidėjęs siuntinių dingimas
PranešimasParašytas: 2010 02 08, 17:17 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
amas.
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
o gal kam yra tekę susidurt su ebay pardavėjais kurie nepriima mokėjimų per paypal
čia taip netyčiom užsiroviau Vokiškam Ebay, ir prekių nemažai ir suma nemenka Confused
negalvojau, kad ebay galima atskaitinėti kitaip

_________________
Kad ir ne reklama, bet skelbimams čia - ne vieta.
Tokį tekstą čia įrašė forumo administracija. Kaip manot dėl ko?
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama