Elektronika.lt
 2024 m. birželio 12 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 06 12, 13:57. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Žinantiems ir klausiantiems. Ar žinai, kad... » Kokia gyvenimo prasmė?
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 459
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5 ... 57, 58, 59  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Kokia gyvenimo prasmė?
PranešimasParašytas: 2007 11 14, 02:02 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Digix
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
super rašo:
As tai nesivaikau to issilavinimo ,planuoju pats viska susikurt, o kai suktis tikrai yra daug budu,mano mama mokes vien 5 dabar 10 butu, tik vienas dvejetas buvo ir tai paprasta darba dirba ar ne apsurdas.


pagal tai kokias temas kuris ir rasymo stiliu tu isvis planuoji likti nieko nesuprantanstis elektronikoje ir fizikoje.
pazymiai tei ne isilavinimas
-------------

svarbiausia yra tai kas zmogui idomu. pagalvosk ka darbdavys noretu paimti i darba, zmogu su 5 diplomais kuris tik ir laikia kada darbo diena baigsis ir gales lekti namo, ar toki kuris gyvena darbe bet neturi jokiu diplomu?

akivaizdu kad esant norui zinios atsiranda greitai
 Kokia gyvenimo prasmė?
PranešimasParašytas: 2007 11 14, 02:10 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
super
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Jo daroma kaip masinu pagrindu kuris zmogui yra sunkus dalykas atrmintinai iskale ir dedasi profesoriais nors tikros prasmes jauciu nepagauna ir liepia kalt ei mes kompiuteriuj isavint visa kursa manau daug laiko neprireiktu ir visus uzdavinius per kelias akimirkas isprestu,manau tu mokomu dalyku tikrai per daugu daugumoj pilsto is tuscio i kiauram, galetu leist pasirinkt pvz pats zmogus kokiu dalyku jam reikia, o ne per prievarta viska kas papuola,cia mokyklos problema, kad jis to nemoka ar pacio zmogaus Exclamation
 Kokia gyvenimo prasmė?
PranešimasParašytas: 2007 11 14, 10:20 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
xina
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Medkirtys rašo:
As raumenu netreniruoju jegu man pakanka. Protas. Kaip savame amziuje as tikrai neesu kvailas. Bet musu Lietuviu mokytoja visa laika teigia kad gyvenimas turi buti prasmingas, ir as priejau isvadas jeigu gyvenimo prasme tikrai yra tai as jos dar neradau. turiu noriu, bet tarp tu noru yra ir dvejoniu.
Pacituosiu vieno mano skype kolegos šūkį: Dauguma žmonių savo pirmąją gyvenimo puse nugyvena taip, kad sugadintu antrąją.
 Kokia gyvenimo prasmė?
PranešimasParašytas: 2007 11 14, 11:17 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
LY1
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
nėra prasmės nėra, o kažkada gi buvo...
 Kokia gyvenimo prasmė?
PranešimasParašytas: 2007 11 14, 15:59 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
kionig
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Nera tikslaus apibrezimo kokia yra gyvenimo prasme,kiekvienas savaip supranta Smile Wink
 Kokia gyvenimo prasmė?
PranešimasParašytas: 2007 11 14, 16:50 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
JAULER
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką MSN Messenger
Digix rašo:
pazymiai tei ne isilavinimas
Būtent, labai mėgsta mokytojai tikrinti tai, kaip moki iškalti. O kas iš to iškalimo? Tokius dalykus sakykim kaip matematika, fizika, chemija, ir t.t. tai viskas gana elementaru, suvoki kas ir kaip ten su kuo nors, ir viskas aišku, 10, na gerai, galima ten apsižioplint ir gauti 9 ar 8. O visokie mokslai tokie kaip istorija, kalbos......

Grįžtant prie temos.
Manau gyvenimo prasmės ieškoti nėra prasmės. nes tik ją suradus, mes jos vėl neteksime vien tik dėl to, kad prieš tai ją suradome. Aišku, tai tik mano nuomonė.

_________________
nepamirškit, klysti žmogiška Wink
privatas - privatiems klausimams
arch linux Wink Smile
 Kokia gyvenimo prasmė?
PranešimasParašytas: 2007 11 14, 19:16 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Medkirtys
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
JAULER rašo:

Grįžtant prie temos.
Manau gyvenimo prasmės ieškoti nėra prasmės. nes tik ją suradus, mes jos vėl neteksime vien tik dėl to, kad prieš tai ją suradome. Aišku, tai tik mano nuomonė.

Ko gero taip.

_________________
Aš pažeidžiau forumo taisykles ir reklamavau. Ir man tai patiko Smile
 Kokia gyvenimo prasmė?
PranešimasParašytas: 2007 11 22, 15:59 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
p12
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
JAULER rašo:
Manau gyvenimo prasmės ieškoti nėra prasmės. nes tik ją suradus, mes jos vėl neteksime vien tik dėl to, kad prieš tai ją suradome.


hmmm. o aš padiskutuočiau šiuo klausimu. Gyvenimo prasmė tai tikslas kurį nori pasiekti. Pvz jei aš esu suvokęs savo gyvenimo tikslą (=prasmę) tai nemanau, kad dėl to ją prarandu.

Dėl praradimo, tai prasmės ieškojimas ir suradimas nepadaro maškos paslaugos kad tas surastas tikslas turi būti nepasiekiamas (padaryti kažką kuo ...iu ), tada nebus taip, kad viską įvykdęs atsipalaiduosi "jau viskas, viską padariau"->"jau galiu numirti"->"užkniso, jau noriu numirti"->...
 Kokia gyvenimo prasmė?
PranešimasParašytas: 2007 11 22, 16:23 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
JAULER
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką MSN Messenger
eXec rašo:
JAULER rašo:
Manau gyvenimo prasmės ieškoti nėra prasmės. nes tik ją suradus, mes jos vėl neteksime vien tik dėl to, kad prieš tai ją suradome.


hmmm. o aš padiskutuočiau šiuo klausimu. Gyvenimo prasmė tai tikslas kurį nori pasiekti. Pvz jei aš esu suvokęs savo gyvenimo tikslą (=prasmę) tai nemanau, kad dėl to ją prarandu.

Dėl praradimo, tai prasmės ieškojimas ir suradimas nepadaro maškos paslaugos kad tas surastas tikslas turi būti nepasiekiamas (padaryti kažką kuo ...iu ), tada nebus taip, kad viską įvykdęs atsipalaiduosi "jau viskas, viską padariau"->"jau galiu numirti"->"užkniso, jau noriu numirti"->...
Na bet jeigu tu susirasi savo gyvenimo prasmę, manau greitai ją įgyvendinsi, ir prasmės nebelieka. Čia panašiai, kaip buvo filme "I, Robot" kur tas robotukas atseit gale sako:
"dabar, kai aš įvykdžiau savo tikslą, aš nebežinau ką daryti"

_________________
nepamirškit, klysti žmogiška Wink
privatas - privatiems klausimams
arch linux Wink Smile
 Kokia gyvenimo prasmė?
PranešimasParašytas: 2007 11 22, 20:17 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Digix
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
neviskas taip lengvai igyvendinamajei tavo prasme atostogos kanaruose, tai problemu nedaug, o jei tu sakykime nori tapti lietuvos prezidentu? sakykim pavyko ir tave juo isrinko, tai gal nuo tada gyvenimas jau nebeturi prasmes?

ktas dalykas kad siekant tikslo reikes pasiekti galybe tarpiniu tikslu kurie tave kali pakreiti visa kita kryptimi ir per laika tavo galutinis tikslas irgi gali pasikeisti.
 Kokia gyvenimo prasmė?
PranešimasParašytas: 2007 11 22, 20:50 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Thrill Kill
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Vargu ar prezidento kedė ir būtų gyvenimo tikslas.Čia gerokai visuotinesnis ir globelesnis klausimas nei atrodo iš pirmo žvilgsnio.
Iš evoliucijos taško žiūrint pagrindinis gyvybės varomasis variklis būtų skausmas arba visoks kitoks nepasitenkinimas,o galutinis ir nepasiekiamas tikslas-visiškas komfortas,laisvė,malonumas ir neveiklumas (kaip pavadinsi taip nepagadinsi).Visi tarpiniai tikslai (įskaitant ir prezidento kėdę) tėra tik miražas horizonte,saldainiukas prieš miegą,kad nusiramintum ir sulauktum sekančios beprasmiškos dienos.
 Kokia gyvenimo prasmė?
PranešimasParašytas: 2007 11 22, 21:17 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
xina
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Cia jau labai panasu i tiesa. Smile Pradzioj zmogus nori tapti milijonierium, paskui milijardierium, dar veliau- turtingiausiu pasaulij, jo prasme- pinigai ir drasiai ji galiu pavadint durnium, nes per pinigus jis nepatiria tikros (nenupirktos) abipuses meiles, zmoniskumo ir gal tik mirdamas supranta (o gal ir ne), kad pardave savo gyvenima uz pinigus.
 Kokia gyvenimo prasmė?
PranešimasParašytas: 2007 11 22, 21:56 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
grandfank
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Vyrai,kas galit imkitės gelbėti mūsų civilizaciją,nes istorija moko kad visos civilizacijos save sunaikina,o bandant išsigelbėt tik rušiuojant (ar dar tik besimokant tai daryti) šiukšles, kito tūkstantmečio žmonija gali nesulaukti,nors jei išmoks gyventi dykumuose ar mėnulyje - šansas yra,gaila tik kad tada čia, kur pažvelgsi - šiukšlynai ir kapinynai.
 Kokia gyvenimo prasmė?
PranešimasParašytas: 2007 11 22, 22:04 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
super
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
xina rašo:
Cia jau labai panasu i tiesa. Smile Pradzioj zmogus nori tapti milijonierium, paskui milijardierium, dar veliau- turtingiausiu pasaulij, jo prasme- pinigai ir drasiai ji galiu pavadint durnium, nes per pinigus jis nepatiria tikros (nenupirktos) abipuses meiles, zmoniskumo ir gal tik mirdamas supranta (o gal ir ne), kad pardave savo gyvenima uz pinigus.

Nu juo cia aprept kiek tu negali .Ir bandant padaryt zmogui kila ivairios problemos stresas nervai -o gali tiesog laime izvelgt paprastose dalykose.Lusnele koks gyvenantis zmogus dirbantis nuo ryto iki vakaro gali izvelgt laime paprastose dalykuose ir but laimingas o miljonerius sau laisvai sededamas gali pykt oi cia man nesiseka .
 Kokia gyvenimo prasmė?
PranešimasParašytas: 2007 11 22, 22:11 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Thrill Kill
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Citata:
Lusnele koks gyvenantis zmogus dirbantis nuo ryto iki vakaro gali izvelgt laime paprastose dalykuose ir but laimingas


Nu ir kiek maždaug laiko trunka ši "įžvalga",kurios dėka tampi laimingu,parodyk žmogų gyvenantį lūšnoje ir dirbantį nuo ryto iki vakaro,kuris yra laimingas.Aš irgi kartais pasidžiaugiu pažvelgęs į žmogų invalido vežimėlyje "koks aš laimingas turėdamas galimybę vaikščioti",bet taip negaliu galvoti 24 h. per parą.
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5 ... 57, 58, 59  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama