Elektronika.lt
 2024 m. birželio 2 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 06 02, 07:20. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Pastabos ir pageidavimai » Lietuvių kalbos puoselėtojų kampelis
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 26
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Lietuvių kalbos puoselėtojų kampelis
PranešimasParašytas: 2014 02 08, 12:06 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
AlgisL
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Valdulis rašo:
Tai taip ir nesupratau: ar esu kaltinamas už tai, jog atvirai kritikuoju netinkamą forumo administracijos „politiką“ lietuvių kalbos atžvilgiu?
Kiek tai neatitinka bendrų demokratijos principų ir žodžio laisvės? Question

Valduli, mielasai, gyvulinius vagonus turi, ar mums patiems issinuomoti?
Tiesa, dar, ten kur zadi mus istremti, labai salta bus ar labai karsta?
 Lietuvių kalbos puoselėtojų kampelis
PranešimasParašytas: 2014 02 08, 12:21 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Žiūrovas
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
kionig rašo:
Kamo rašo:
Manau, jeigu visuose forumuose būtų trinami komentarai netaisyklinga ("švepla") lietuvių kalba, greitai būtų priprasta rašyti taisyklingai. Ir kitiems skaityti maloniau, ir lietuvių kalbai geriau.
Dar vienas Kim Jong Uno pasekėjas Laughing Ir lietuvių kalbai nuo tikrai geriau nebus.. Netgi priešingai - blogiau.
Paskaičius tamstos komentarus susidaro įspūdis, jog nors pats kalbi ir rašai lietuviškai, bet kitiems tą daryti nuolat bandai uždrausti įvairiais pasityčiojimais.
Iš kur tokia neapykanta tai vargšei lietuvių kalbai?
Kuo gi bus blogiau, jeigu trins?
 Lietuvių kalbos puoselėtojų kampelis
PranešimasParašytas: 2014 02 08, 12:59 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Kamo
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Forumas yra visiems forumiečiams. Šiuo metu jame galioja tam tikros taisyklės. Aš pasakiau savo nuomonę (kaip man patiktų)-galima pritarti, galima nepritarti, bet tai tik nuomonė.
O galima padaryti apklausą ir , jei dauguma norės, padaryti taisyklių pakeitimus. Bet čia jau administratorių reikalas.
Suprantu, forume yra narių, kuriems lietuvių kalba ne gimtoji. Jiems galima daryti išlygas. Tačiau greta jie matys taisyklingą (bent su normalia gramatika) lietuvių kalbą ir patys lengviau įsisavins, jei norės.
Yra ir tautiečių su apleista gramatika. Nieko baisaus, viskas išmokstama, pažymių tikrai nieks nerašys. O kaip dabar sveikinimus atvirukuose užrašinėjat, kas jums CV ar motyvacinius laiškus rašo?
"Ce tuoks Juonas noreciau dyrbti jusu fyrmoj" Smile Manot priims?

_________________
Tel. 8698 33775.
 Lietuvių kalbos puoselėtojų kampelis
PranešimasParašytas: 2014 02 08, 13:25 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
AlgisL
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Priima ir be CV, tiesiog patys pasiulo ir jeims giliai dzin, tiek gimtoji tiek snekamoji kalba.
 Lietuvių kalbos puoselėtojų kampelis
PranešimasParašytas: 2014 02 08, 14:38 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ERROR
Administracija
Administracija
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Apgailestauju, jei kas negaus Valdulio atsakymų į išsakytas pastabas jo adresu: http://forum.elektronika.lt/viewtopic.php?p=989368#989368 .
 Lietuvių kalbos puoselėtojų kampelis
PranešimasParašytas: 2014 02 08, 15:35 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
kionig
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Žiūrovas rašo:
Paskaičius tamstos komentarus susidaro įspūdis, jog nors pats kalbi ir rašai lietuviškai, bet kitiems tą daryti nuolat bandai uždrausti įvairiais pasityčiojimais. Iš kur tokia neapykanta tai vargšei lietuvių kalbai?
Kuo gi bus blogiau, jeigu trins?


Ir įdomu iš kurių čia komentarų tokią nuomonę susidarei? Kaip suprasti, jog aš bandau uždrausti kalbėti lietuviškai ir netgi rašyti?

Tyčiojuosi iš tų, kurie nemato savo "pasiūlymų" absurdiškumo ir kokie tie siūlymai yra fanitiški.

Iš mano pusės neapykantos lietuvių kalbai nėra, o jeigu būtų tai seniai kalbėčiau kita užsienio kalba. Neapykanta atsiranda tada, kai kas nors kam nors bando primesti savo nuomonę naudodamasis lazdos argumentu t. y. jei tu nerašysi lietuviškai kaip priklauso, mes tave bausime bet kokiomis priemonėmis.

Jeigu galvoji, kad toks lengvabūdiškas sprendimas išspręs šią problemą - labai klysti.. Prieš skiriant bausmę, reikia pasverti jos galimus ir įmanomus efektus, o šie dalykai yra kur kas sudėtingesni nei atrodo. T. y. bausmė gali nesuveikti ir veikti priešingai arba išvis jokio poveikio nepadaryti.

Taigi grįžtant prie "trynimo" pasiūlymo, tai vėlgi realybės neatitinkantis pasiūlymas. Tą darbą kažkas turės daryti, už tą darbą reikės mokėti.. Ir t. t. ir panašiai, kad galų gale pasidaro aišku, kad dėl tokių menkniekių neverta naudoti neefektyvių pasiūlymų.

Kamo rašo:
Forumas yra visiems forumiečiams. Šiuo metu jame galioja tam tikros taisyklės. Aš pasakiau savo nuomonę (kaip man patiktų)-galima pritarti, galima nepritarti, bet tai tik nuomonė.
O galima padaryti apklausą ir , jei dauguma norės, padaryti taisyklių pakeitimus. Bet čia jau administratorių reikalas.
Taip, forumas yra laisvas registruotis bet kam.

Tai visi čia turi savo nuomonę ir skirtingo radikalumo norus, kaip jam patiktų.

Tokių fanatikų kaip Valdulis kuo mažiau, tuo tikėtiniau, kad žmonės nerašantys visais diakritiniais ženklais, bet ten teisingai formuluos sakinius, kuriuos galima suprasti.

Grįžtant prie esmės, kad ne visokios bausmės ir kiti fanatiški sprendimai padės ar privers kai kuriuos rašyti taisyklingai, bet pavyzdingai besielgdami, kitus (kad ir ne visus) paskatinis atsižvelgti į taisyklingą rašybą. Ir tai yra geriausias sprendimas koks yra žinomas man, atmetant visus kitus radikalistinius bandymus, kadangi su šia problema susidūria ne tik šis forumas.
 Lietuvių kalbos puoselėtojų kampelis
PranešimasParašytas: 2014 02 08, 17:03 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Kamo
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kartais griežtesnės priemonės duoda greitesnį ir geresnį rezultatą. Pavyzdys-važiavimas autobusų juosta. Kai "gudručius" pradėjo stabdyti ir bausti, sumažėjo kliūčių autobusams ir tuo pačiu avarijų.
Pripažinkim, dar daug mūsuose pasipūtimo, susireikšminimo-"aš taip noriu, aš taip darau". O kaip kitiems, ar jiems tinka?

_________________
Tel. 8698 33775.
 Lietuvių kalbos puoselėtojų kampelis
PranešimasParašytas: 2014 02 08, 17:39 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
kionig
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Nemanau, kad mums čia, forume, svarbus rezultatų greitumas, taikant radikalias bausmes. Mes čia susirinkome diskuoti, jeigu vieni su kitais susikalbame, tai yra gerai, bet nereikia daryti iš musės dramblio dėl lietuvių kalbos.

Aš neginu visiškai tų, kurie nerašo taisyklingai. Bereikalingai nenurodinėju, kas kaip turėtų daryti, nes žinau, kad aš prievarta nieko nepasieksiu.

Galiu toleruoti kai žmonės rašo be diakritinių ženklų, bet suprantamai ir skiria sakinio dalis ir pnš. Bet jeigu matau, kad tekstas visiška betvarkė, tai praleidžiu pro akis, nekreipdamas į tai dėmesio. Mano moto - jei nori atsakymo, tai pateik kiek įmanoma informatyvesnį klausimą, o jeigu ne - špyga ir dėl to savo galvos nevarginu ir neatsakinėju. Tai čia būtų atsakymas į tai, kad tie, kurie daro kaip nori - nieko negauna.

Trumpiau tariant, nereikia radikalių sprendimų, o jais vargu ar perauklėsi kiekvieno mąstymą. Turi galioti paprasti kiekvienam suprantami dalykai pagal nutylėjimą: jeigu nori išsamių atsakymų į savo klausimą, tai ir pats turi suteikti maksimaliai informacijos. Jeigu nori, kad su tavimi bendrautų pagarbiai - lygiai taip pat ir pats elgiesi.

Pasipūtimo ir susireikšminimo netrūksta ir tiems, didiesiems lietuvybės sergėtojams. Ir man net keista matyti, kad nesupranta, kad tokiais būdais jie nieko nelaimi, net tik kad savo laiką švaisto, bet dar ir piktina kitus skaitytojus, įskaitant ir mane.

Tai apeliuodamas į tavo norus, aš teigiu, jog tokių radikalių priemonių nereikia, nes čia ne Kinija ar ŠK, kur už bet kokį prasižengimą esi baudžiamas. Mes gyvenime civilizuotai, o ne pagal diktatūrą bei kažkieno "nuomonės" primetimą su pagaliu.

Taigi klausimas, kodėl tiesiog negalime elgtis civilizuotai, be fanatizmo? Taip pat neteigiu, kad tuos vadinamuosius "beraščius" reikia toleruoti visiškai, bet tam tikras išlygas galima padaryti.
 Lietuvių kalbos puoselėtojų kampelis
PranešimasParašytas: 2014 02 08, 18:24 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Žiūrovas
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kiek rodo bendra patirtis, beraščių „toleravimas“ neduoda jokių rezultatų. Jie net nesužino jog elgiasi netinkamai.

kionig, tokių komentarų trynimas tikrai nėra, kaip sakai, lengvabūdiškas būdas. Kokiais gi kitais būdais tai galima būtų padaryti?

„Tą darbą kažkas turės daryti, už tą darbą reikės mokėti.. “ Rolling Eyes Ar jau visai nebeliko tautinės savigarbos, kad net tokius dalykus nebūtų galima padaryti už dyką?
 Lietuvių kalbos puoselėtojų kampelis
PranešimasParašytas: 2014 02 08, 18:33 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Kamo
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
kionig rašo:


Galiu toleruoti kai žmonės rašo be diakritinių ženklų, bet suprantamai ir skiria sakinio dalis ir pnš. Bet jeigu matau, kad tekstas visiška betvarkė, tai praleidžiu pro akis, nekreipdamas į tai dėmesio. Mano moto - jei nori atsakymo, tai pateik kiek įmanoma informatyvesnį klausimą, o jeigu ne - špyga ir dėl to savo galvos nevarginu ir neatsakinėju. Tai čia būtų atsakymas į tai, kad tie, kurie daro kaip nori - nieko negauna.


Šiuo aspektu visiškai palaikau. Pats taip darau.



kionig rašo:
Tai apeliuodamas į tavo norus, aš teigiu, jog tokių radikalių priemonių nereikia, nes čia ne Kinija ar ŠK, kur už bet kokį prasižengimą esi baudžiamas. Mes gyvenime civilizuotai, o ne pagal diktatūrą bei kažkieno "nuomonės" primetimą su pagaliu.


O kas yra demokratija? Jeigu dauguma ar bent 51% forume irgi taip galvoja kaip aš? Diktatūra atsiranda tada, kai kažkas pradeda galvoti, kad jis žino geriausiai ir primeta savo valią.
Kartais variantas "tik nesikiškim " būna blogiausias.

_________________
Tel. 8698 33775.
 Lietuvių kalbos puoselėtojų kampelis
PranešimasParašytas: 2014 02 08, 19:17 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
kionig
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Žiūrovas, o iš kur žinai, kad beraščių netoleravimas duos ženklų pagerėjimą? Man atrodo, kad kaip tik daugiau riesimės nei dalinsimės idėjomis aptardami jas čia, forume.

Kokiais kitais būdais? Programiškai, nes žmogų pasodinti prie tokio darbo neįmanoma. Bet ir programiškai būtų sunku tokį dalyką padaryti. Tad apskritai pati idėja yra bloga, o jos įgyvendimai dar labiau neefektyvūs, kad būtų verta vien dėl to užsiimti..

"Tautinė savigarba" ir darbų darymas už dyką.. Nežinau koks tavo amžius, bet gyvenimas su rožiniais prie gero neveda Smile

Kamo, ne skaičius ir procentus čia reikėtų akcentuoti. Ir tu negali būti tikras, kad būtų taip, kaip sakai. Aš spėčiau, kad būtų visiškai priešingai. Ir tavo mintims pritariančių būtų mažuma.

Teisingai! Labai puikiai apibūdinai Valdulį, kuris nesuprato ką darė blogai. Smile

Variantai "nesiškiškim" arba "man dzin" nėra patys geriausi, bet užtat ir susirinkome, kad teikti pasiūlymus kaip pagerinti situaciją.

Taigi aukšiau pasiūlytas būdas trinti žinutes, mano nuomone, yra neefektyvus ir nepasiteisinantis. Mano siūlymas - rodyti pavyzdį kitiems taisyklingu pavyzdžiu, bet neprimetinėti ir nenurodinėti ką ir kaip reikėtų daryti.
 Lietuvių kalbos puoselėtojų kampelis
PranešimasParašytas: 2014 02 08, 19:31 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Žiūrovas
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
kionig, juk jau minėjau kodėl neduos. Bet galiu pakartoti: jie net nesužinos, jog kažką negerai daro. Neįsivaizduoju, kaip čia ką nors galima būtų padaryti programiškai. Beraščiai dabar jau mokyklose užprogramuoti tokiais būti Smile

Tautinė savigarba man nėra vaizdelis per rožinius akinius, kad ir kaip kam nors tai atrodytų keista.
 kkkk
PranešimasParašytas: 2014 02 08, 21:42 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
voratinklis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
kionig rašo:
Nemanau, kad mums čia, forume, svarbus rezultatų greitumas, taikant radikalias bausmes. Mes čia susirinkome diskuoti, jeigu vieni su kitais susikalbame, tai yra gerai, bet nereikia daryti iš musės dramblio dėl lietuvių kalbos.

Aš neginu visiškai tų, kurie nerašo taisyklingai. Bereikalingai nenurodinėju, kas kaip turėtų daryti, nes žinau, kad aš prievarta nieko nepasieksiu.

Galiu toleruoti kai žmonės rašo be diakritinių ženklų, bet suprantamai ir skiria sakinio dalis ir pnš. Bet jeigu matau, kad tekstas visiška betvarkė, tai praleidžiu pro akis, nekreipdamas į tai dėmesio. Mano moto - jei nori atsakymo, tai pateik kiek įmanoma informatyvesnį klausimą, o jeigu ne - špyga ir dėl to savo galvos nevarginu ir neatsakinėju. Tai čia būtų atsakymas į tai, kad tie, kurie daro kaip nori - nieko negauna.

Trumpiau tariant, nereikia radikalių sprendimų, o jais vargu ar perauklėsi kiekvieno mąstymą. Turi galioti paprasti kiekvienam suprantami dalykai pagal nutylėjimą: jeigu nori išsamių atsakymų į savo klausimą, tai ir pats turi suteikti maksimaliai informacijos. Jeigu nori, kad su tavimi bendrautų pagarbiai - lygiai taip pat ir pats elgiesi.

Pasipūtimo ir susireikšminimo netrūksta ir tiems, didiesiems lietuvybės sergėtojams. Ir man net keista matyti, kad nesupranta, kad tokiais būdais jie nieko nelaimi, net tik kad savo laiką švaisto, bet dar ir piktina kitus skaitytojus, įskaitant ir mane.

Tai apeliuodamas į tavo norus, aš teigiu, jog tokių radikalių priemonių nereikia, nes čia ne Kinija ar ŠK, kur už bet kokį prasižengimą esi baudžiamas. Mes gyvenime civilizuotai, o ne pagal diktatūrą bei kažkieno "nuomonės" primetimą su pagaliu.

Taigi klausimas, kodėl tiesiog negalime elgtis civilizuotai, be fanatizmo? Taip pat neteigiu, kad tuos vadinamuosius "beraščius" reikia toleruoti visiškai, bet tam tikras išlygas galima padaryti.
kionig teisingai sako,kaikuriuos neisauklesi,nu ka dar toki kai as muzika is vidurio kaimo,ismokysi rasyt jau ,kad nebutu jokios klaideles Very Happy Very Happy Very Happy laaabai abejoju,as greiceu ismokceu ispaniskai kalbet.o tu pereik kitus forumus su tokiu auklejimu Very Happy nupus per minute,ce daugumoj elektronikai renkasi,ir jam ta raidele koke-e ar ia Very Happy nieko nereiske,nebent jau tikslem uzvadinime tai jau labai svarbu tas dalykas,o seip nematau nieko blogo tame,kad zmogus kablelio nepadejo ar netoke raide parase,na nesigauna Very Happy na ir kas,svarbu esme supranti,aisku kulturingai atsakyt ir mokslas Rolling Eyes
 Lietuvių kalbos puoselėtojų kampelis
PranešimasParašytas: 2014 02 08, 22:21 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ERROR
Administracija
Administracija
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Mano galva, brandžiai diskusijai ir susikalbėjimui – svarbios gali būti ir mažos detalės, nes po to gaunasi klasikinė dilema: „bausti(,) negalima(,) pasigailėti“.
 Lietuvių kalbos puoselėtojų kampelis
PranešimasParašytas: 2014 02 08, 23:53 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
kionig
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Valdulis rašo:
Tačiau, kaip ten bebūtų, su ta "nelemta" lietuvių kalba forume juk reikia kažką daryti..! Jau verčiau bent ką nors daryti, klysti, ir vėl - pasitaisus, - daryti, nei nedaryti nieko.
Norint kažką daryti - reikia žinoti ką daryti. Nu ir kas tas bent kas nors? Rolling Eyes Anksčiau siūlyti radikalistiniai sprendimai?

Kad ir nėra kur klysti dar nieko nepadarius, o ir siūlymų gausos nematau iš kurios būtų galima atsirinkti, bent tas, arčiau realybės, mintis. Taigi, pasiūlyk, kad gudrus Razz

Žiūrovas, jie jau žino ką blogai daro, bet tokių dalykų nesureikšmina ir laiko menkniekiu, kuris neturėtų kvaršinti galvos. Kai žmonės to dalyko nesureikšmina, tai jis ir turi mažiausią prioritetą negu pvz.: sulituot bet kokią schemą.

Nelabai žinau, ką tu laikai tautinę savigarbą, bet iš ankstesnio tavo atsakymo "darbas iš idėjos" tikrai per rožinius akinius atskiestas. Ir tik reti sadomazochistai ryžtųsi tą daryti.

Voratinkli, kai kurie gal ir nori, jog idealiai rašytum, bet tai deja tik svajonėse tegu sklando. Niekas ir nesako, kad tu idealiai, be klaidų rašytum kitądien, bet kai ką galėtum pakeisti, kas nereikalauja ypatingai daug mokslo ar vidurinės kurso kartojimo iš lietuvių kalbos.

Na kartais tikrai svarbu, kur i arba e. Man sunku labai įsivaizduoti tuos, kurie sugeba vietoj ia parašyti e. pvz .: "-iau" <--> "eu" etc. Tenka iššifruoti automatiškai, kadangi smegenys prie to pripranta ir anksčiau už mus nusprendžia, ką mato t. y. kol mes tik suprantame, todėl galime suskaityti ir tuos žodžius, kurių tvarka netaisyklinga arba sumaišytos raidės.

Iš esmės tau, voratinkli, užtektų išmokti kompiuterinio raštingumo, kai tarpai dedami po skyrybos ženklų. Žodžiu, netaupyk tarpo klavišo! Wink

Taip pat Error teisingai sako, kad kartais tai iš tikrųjų būna kertinis dalykas, norint suprasti ką parašė. Ir pasitaiko, nes nėra jau visiška retenybė.

Manau, kad visa to beraštingumo priežastis yra ta, kad forumas yra kaip pseudo "live chat'as", todėl jame netaikomi griežti kalbos nuostatai ir jos taisyklingumas. Klausimo - atsakymo procesas nori, kad vyktų kuo greičiau, tai bendrauja visi tokia kalba, kuria neva patogiau.
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama