Elektronika.lt
 2024 m. balandžio 24 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 04 24, 13:50. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Vykdomi projektai » Elektra varomas dviratis
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 65171
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 64, 65, 66 ... 169, 170, 171  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Elektra varomas dviratis
PranešimasParašytas: 2009 08 03, 21:03 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
circuit
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
circuit rašo:
OMG... Jis čia gal tokiu būdu bando didinti jehovos aukų (sorry, žertvų) ratą?


vissarion rašo:
"Vissarion claims to be a reincarnation of Jesus."
Visarijonas yra Kristus. Jo esmė ta pati, keičiasi tik kūnas. Aš buvau pasivadinęs vissarion.eu vardu, kad skelbčiau gerąją naujieną, bet administratorius matyt mano, kad tai reklama, todėl mano vardą pervadino į vissarion.


Vieni alpsta dėl saibabos (sako, kad jame reinkarnavosi kristus), na o kiti - dėl vissariono, mat jame taip pat reinkarnavosi kristus...
Bet kokiu invalidu reikia būti, kad tikėti psichiniais ligoniais...

........................
 Elektra varomas dviratis
PranešimasParašytas: 2009 08 03, 21:14 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Digix
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
circuit rašo:

vissarion rašo:
"Vissarion claims to be a reincarnation of Jesus."
Visarijonas yra Kristus. Jo esmė ta pati, keičiasi tik kūnas. Aš buvau pasivadinęs vissarion.eu vardu, kad skelbčiau gerąją naujieną, bet administratorius matyt mano, kad tai reklama, todėl mano vardą pervadino į vissarion.


Vieni alpsta dėl saibabos (sako, kad jame reinkarnavosi kristus), na o kiti - dėl vissariono, mat jame taip pat reinkarnavosi kristus...
Bet kokiu invalidu reikia būti, kad tikėti psichiniais ligoniais...

........................


nu zmogus iskart patikejes kas rodoma per youtube turbut patikes betkokiu sarlatanu
 Elektra varomas dviratis
PranešimasParašytas: 2009 08 03, 21:15 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vissarion
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Digix rašo:
zinoma kad magnetini varikli sukurti galima, tik ka tu veiksi su varikliu kuris suksis geriausiu atveju apsisukimus su normalia jega?

Nesuprantu ką tu norėjai pasakyti sakydamas "apsisukimus su normalia jega"? Tai jau sakai, kad galima sukurti magnetinį variklį, kuris be elektros šaltinio veiks? O kodėl tada, sakei, kad negalima? Jeigu norėjai pasakyti, kad toks magnetinis variklis suksis 5 apsisukimų per minutę, tai, manau, kad priklausomai nuo konstrukcijos gali ir 5000 apsisukimų per minutę pasiekti. Manau geriausias būdas, o gal ir negeriausias, būtų padaryti, kad generatorius, kurio naudingumo koeficientas pagal fizikų skaičiavimus būtų didesnis už 100 procentų (iš tikrųjų jis nebūtų didesnis už 100 procentų dėl magnetų išsimagnetinimo) krautų akumuliatorių, o akumuliatorius suktų kitą variklį. Manau tokių elektrinių pritaisų yra. Yra ir video apie juos.

Aš manau, kad galima su tokiu varikliu (magnetiniu, be elektros šaltinio) būtų pavažinėti, manau visai nemažai, priklausomai nuo variklio būtų galima nuvažiuoti 10000-100000 kilometrų (bet ir variklis būtų didesnis, nei paprastas, bet jeigu jį pigiau kainuoja pagaminti, nei akumuliatorių 5 metams, geriau, manau, važinėti magnetiniu varikliu).
Taikos ir laimės!
 Elektra varomas dviratis
PranešimasParašytas: 2009 08 03, 21:25 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vissarion
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
circuit rašo:
circuit rašo:
OMG... Jis čia gal tokiu būdu bando didinti jehovos aukų (sorry, žertvų) ratą?


vissarion rašo:
"Vissarion claims to be a reincarnation of Jesus."
Visarijonas yra Kristus. Jo esmė ta pati, keičiasi tik kūnas. Aš buvau pasivadinęs vissarion.eu vardu, kad skelbčiau gerąją naujieną, bet administratorius matyt mano, kad tai reklama, todėl mano vardą pervadino į vissarion.


Vieni alpsta dėl saibabos (sako, kad jame reinkarnavosi kristus), na o kiti - dėl vissariono, mat jame taip pat reinkarnavosi kristus...
Bet kokiu invalidu reikia būti, kad tikėti psichiniais ligoniais...

........................

Satja Sai Baba yra atstovas labai išsivysčiusios nežemiškos civilizacijos įsikūnijęs į žmogaus kūną, kai kurie iš jų (atstovų nežemiškų civilizacijų) tai moka daryti. Jis nėra žmogus ir neturi dvasinio audinio, kurį turi kiekvienas iš mūsų. Jis nori atvesti žmones pas mūsų Dievą, suvieniti visas religijas, išgelbėti žmoniją. Bet Jis pamatys, o gal jau pamatė, kad Jo Šlovė nors ir didelė, bet paliginus su Visarijono ar Dievo Šlove visai nereikšminga.
Taikos ir laimės!


Paskutinį kartą redagavo vissarion, 2009 08 03, 21:26. Redaguota 1 kartą
 Elektra varomas dviratis
PranešimasParašytas: 2009 08 03, 21:26 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Digix
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
as sakiau ne apsisukimai per minute bet isvis 5 apsisukimai per variklio gyvenima, toliau magnetas uzsibaigs ir reikes ji vel pakrauti.

o su normalia jega tai reiskia kad variklis turi suktis su kazkokiu apkrovimu atitinkamciu sveika prota o ne tuscia eiga.
 Elektra varomas dviratis
PranešimasParašytas: 2009 08 03, 21:28 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
circuit
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Kristau, va tema kaip tik tau:
http://www.elektronika.lt/forum/viewtopic.php?t=42263

O iš elektrinių dviračių temos gražiuoju prašau pasišalinti, nes tai visiškas nukrypimas nuo temos.
 Elektra varomas dviratis
PranešimasParašytas: 2009 08 03, 21:32 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vissarion
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Digix rašo:
as sakiau ne apsisukimai per minute bet isvis 5 apsisukimai per variklio gyvenima, toliau magnetas uzsibaigs ir reikes ji vel pakrauti.

o su normalia jega tai reiskia kad variklis turi suktis su kazkokiu apkrovimu atitinkamciu sveika prota o ne tuscia eiga.

Galima nedidelį apkrovimą uždėti, kai kuriems varikliams. O, kas tau sakė, kad magnetinis variklis turi būti labai galingas?
Tai dabar jau sakai, kad galima sukurti magnetinį variklį, tarkim, tokį, kur video dviračio ratas sukasi su svareliu? http://www.youtube.com/watch?v=XKtIsrc-LHs
Taikos ir laimės!
 Elektra varomas dviratis
PranešimasParašytas: 2009 08 03, 21:37 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
circuit
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
vissarion rašo:
[Tai dabar jau sakai, kad galima sukurti magnetinį variklį, tarkim, tokį, kur video dviračio ratas sukasi su svareliu? http://www.youtube.com/watch?v=XKtIsrc-LHs

Eilinė nesąmonė. Tegul padaro bent 10 minučių ilgio video.
Pasuktas ratas be jokių svarelių taip pat sukasi ir dar ilgiau.
 Elektra varomas dviratis
PranešimasParašytas: 2009 08 03, 21:39 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vissarion
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
circuit rašo:
Kristau, va tema kaip tik tau:
http://www.elektronika.lt/forum/viewtopic.php?t=42263

O iš elektrinių dviračių temos gražiuoju prašau pasišalinti, nes tai visiškas nukrypimas nuo temos.

Tai, kad jūs patys kabinatės prie manęs, atsakinėjate ne į mano klausimus, kaip pasigaminti schemą bešepetėliniam varikliui (duokit nubraižytą schemą), o kabinates prie mano tikėjimo ir asmenybės.
Taikos ir laimės!
 Elektra varomas dviratis
PranešimasParašytas: 2009 08 03, 21:40 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
maksaz
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Hmm, yra patarlė "duok durniui kelią", kodėl jos nesilaikoma ir kodėl kapojamasi dėl durniaus vardo?
 Elektra varomas dviratis
PranešimasParašytas: 2009 08 03, 21:42 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
kionig
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
vissarion rašo:
circuit rašo:
circuit rašo:
OMG... Jis čia gal tokiu būdu bando didinti jehovos aukų (sorry, žertvų) ratą?


vissarion rašo:
"Vissarion claims to be a reincarnation of Jesus."
Visarijonas yra Kristus. Jo esmė ta pati, keičiasi tik kūnas. Aš buvau pasivadinęs vissarion.eu vardu, kad skelbčiau gerąją naujieną, bet administratorius matyt mano, kad tai reklama, todėl mano vardą pervadino į vissarion.


Vieni alpsta dėl saibabos (sako, kad jame reinkarnavosi kristus), na o kiti - dėl vissariono, mat jame taip pat reinkarnavosi kristus...
Bet kokiu invalidu reikia būti, kad tikėti psichiniais ligoniais...

........................

Satja Sai Baba yra atstovas labai išsivysčiusios nežemiškos civilizacijos įsikūnijęs į žmogaus kūną, kai kurie iš jų (atstovų nežemiškų civilizacijų) tai moka daryti. Jis nėra žmogus ir neturi dvasinio audinio, kurį turi kiekvienas iš mūsų. Jis nori atvesti žmones pas mūsų Dievą, suvieniti visas religijas, išgelbėti žmoniją. Bet Jis pamatys, o gal jau pamatė, kad Jo Šlovė nors ir didelė, bet paliginus su Visarijono ar Dievo Šlove visai nereikšminga.
Taikos ir laimės!
Sitas pasakas pasilaikyk sau mirtingasis Wink Laughing
 Elektra varomas dviratis
PranešimasParašytas: 2009 08 03, 23:51 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
circuit
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
vissarion rašo:
kaip pasigaminti schemą bešepetėliniam varikliui (duokit nubraižytą schemą), o kabinates prie mano tikėjimo ir asmenybės.

Tokios schemos nėra. O jei ją tau ir duosiu, garantuoju kad nesugebėsi pagaminti.
 Elektra varomas dviratis
PranešimasParašytas: 2009 08 04, 10:56 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
BX'as
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Nerodykit blogosios Lietuvos tautos pusės. Sad
 Elektra varomas dviratis
PranešimasParašytas: 2009 08 11, 09:22 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Erniz2
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
siūlyčiau patauput nervus ir pirkt gatava produkta : http://cgi.ebay.com/48V1000W-electric-bicycle-E-bike-motor-retrofit-kit26_W0QQitemZ190321646318QQcmdZViewItemQQptZCycling_Parts_Accessories?hash=item2c500ddaee&_trksid=p3286.c0.m14
850lt , žinoma dar reikės akumuliatoriaus apie 200-300 lt. Mačiau Fabuose vienas lakstė su tokiu... taupysiu ir kitam pavasariui pirksiu.
 Elektra varomas dviratis
PranešimasParašytas: 2009 08 11, 09:41 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
circuit
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Crystalyte (5000 serija) žymiai galingesnis ir patvaresnis daiktas už šį "1000W" kitaicų išradimą. Bet ir šis važiuoja gerai (draugas su juo važinėja). Šiuo metu Vilniuje su savadarbiais elektriniais dviračiais važinėja mažiausiai 6 piliečiai (tiek pažįstu).

O visi tie svaigimai apie audeikų ventiliatorius taip ir liks tik svaigimais, garantuoju.
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 64, 65, 66 ... 169, 170, 171  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama